Отговори
# 255
  • Мнения: 5 332
bdbaloni ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА, МАГДАЛЕНА И МАРИО bdbaloni!  ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, ИЗПЪЛНЕНО С ВЕСЕЛИ ИГРИ  baloni

                                                           

# 256
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА, МАГДАЛЕНА И МАРИО!!!

Йоана има кътник-горе в ляво!!!Това и е 8 зъбче, долу са 4 , а това изпревари левия горен резец!!Милата много трудно изкарва зъбките!
Утре е на ясла, дано се задържи известно време здрава!По съвет на кламерче и давам витамини и днес и утре ще дам осцилококцинум превантивно, дано сме здрави!

Аз съм много навита да се видим в събота или неделя, само се моля Йони да е здрава и разбира се да не вали! Във Феите ми харесва идеята, тъкмо да го видя!
Целувки на всички!!!

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 10:33 от megan@

# 257
  • Мнения: 378
Здравейте,

Честито и на днешните рожденници!! Да са живи и здрави и много много послушни.

Злато - много тие хубав градинаря - гледай скоро някоя мома да не го открадне! Laughing Пък и според мен трябва да си щастлива, че не е решил и да опита това което му е на пръстите - вчера Алек намери едно камъче в пясъчника и докато кажа НЕ - и то беше вече в устата!!! #Crazy А за цветятя - моите са качени всичките по стената и на масата отгоре- точно поради тази причина!

Най големият ми проблем е че имаме стъклена витрина, зад която има много интересни неща - които Алек разбира се не може да хване и затова се започва едно удряне и тропане по стъклото. Когато е само с ръчички - не е чак толкова страшно - но той взима разни предмети и удря и с тях - просто не знам кога ли ще се посипе върху му стъклото  Sad

Танче - и аз съм ЗА идеята - ама не знам дотогава дали ще ми е минала хремата - така че мен засега не ме бройте!


Облаче -дано бързо оздравят и двете хубавици- че тези болести направо ми изправят косата  Sad


Абе момичета - вие как се оправяте с вашите непослушковци - потупвате ли ги вече? Аз засега действам само с Не - и доста често това го стряска - ама понякога (примерно със стъклената витрина), изобщо не ще да ме чуе - не само това - ами започва и той да ми се кара, и още по силно да удря по стъклото . Да не говорим какви шамари ми лепи - и на мен и на баща си. Пък когато не става на неговата - елате да видите - то не е рев, то не са шамари....... и хич не знам как да се оправя с това! Вие как се оправяте??

Меги - Честито ти кътниче - да е здраво и да дъвче много добре.И дано малката сладурка не се разболява. Ние със зъбките сме още на кота 2 - тоест само две отдолу, от много време се мъчи на горните два - и нещо още няма резултат - а, иначе отгоре е направо Хималаите, не някакви си хълмчета, ама на.......

Мишленце - стискам палци бързо да отмине това запушено носле.

Валерия - и аз съм с този проблем - хич не ще да си играе самичък. ама сега като съм си сама - иска не иска ще започне - щото мама няма време нон стоп все с него да е и хем да е чисто, хем да спретнато. А за прахосмукачката - пускаме я заедно - той се чуди и диви на нея - пък аз през това време чистя  Joy

Злато, ето линка за който ме пита:
http://www.shop.edirectory.co.uk/pharmacy%5F2%5Fu/
това е онлайн магазин - нека си пусне търсене на Инфакола и ще си го намери
. Освен това - ако искаш може да се видим навън - така няма да има опастност да ви заразя - щото все пак сме навън. Аз обикалям пак езерото с малкият и ходим да си играем на катерушките на Флайса.

хайде сега целувки от нас

# 258
  • Мнения: 74
Ох,  сладка радост в мен напира!Малкият ми син Марио има днес първи рожден ден. От ранни зори шетам, ама исках всичко да е прясно приготвено. Напоследък нещо само на готоово бях преминала, но друго си е домашна солена ппачинкова торта! Довечера чакам 13 броя гости и с нас 17 стават. Честно да си кажа, не вярвах, че Господ ще ми даде две деца.   Поне при мен всичко беше в неговите ръце.За което страшно много му благодаря!
 Големият ми син е на 11 години и много помага за бебето. Сега му е купил подарък и го пази в тайна. С нетърпение чакам всиччски да се приберат и да започнем. Мисля, че някои това го наричат  щастие,ама не съм сигурна , не знам . На мен ми е добре! Благодаря на всички за поздравите! Ще  разказвам утре. 1dating newsm38 Tada newsm64 1swing  Nature Sunny #Milti #Milti #Milti baloni

# 259
  • Мнения: 703

Много целувки за Яна,Маги и Марио!!!Да са ви живи и здрави,момичета!!!Весел и незабравим ден ви пожелавам!!!

Видяхте ли го мойто градинарче?А аз верно трябва да преместя цветята някъде!

Зори,много ти благодаря за линка!И ние излизаме,дано се видим!А за дисциплината-и ние сме като вас-на "Не!" и т.н.т.Обаче и Тонката се прави на ударен понякога!

За среща през уикенда-само кажете точна дата и час и идваме!Щото вече перкулясах вкъщи!Добре,че сега малко не вали,та излизаме!

# 260
  • София
  • Мнения: 1 320
                                       

Честит рожден ден на всички рожденици днешни и отминали рожденици, които съм пропуснала!

Танче, за евентуалната среща ме бройте! Разберете се за час и дата и сме там.
Злато, аз също си имам градинар вкъщи. Хваща най-голямата саксия обръща я върху себе си и почва лудо зариване с пръст, чак се сърди като почна да събирам пръстта.
Зорото, ние все още сме на "не" и леко пошляпване по ръцете, но ефекта е смях или се обръща и почва да ми вика "не,не,не,не""и пак си прави к'вото си знае.
Да ви кажа Краско вчера направи няколко крачки, все още несигурни. Не мога да кажа, че ходи вече, защото 3-4 крачки, последвани от падане не е ходене  newsm78 Важното е, че има прогрес!

Целувки!!!   bouquet

# 261
  • Мнения: 391
Зори и ние сме на "НЕ", но малката хитрушка се е научила да клюкари баба си. Като я питаме как ти се кара баба и тя вика "Аааааааа", ама с един тон, точно все едно се кара.
Голям имитатор е станала, като я питам как кашля баба и тя започва да кашля насила, смее се като й кажеш да се смее, имитира ме как тропам с пръсти по масата и разни други такива.

Руми и аз си мисля, че това е щастието, само да сме здрави и винаги така да се обичаме, друго не искам. Весело изкарване ви желая.

# 262
  • Мнения: 2 494
Zori, аз съм категорично против шамарчетата! Когато иска нещо Йони също е много напориста и реве и се тръшка, но казвам твърдо Не и и отклонявам вниманието с нещо друго, ако се наложи и в другата стая отиваме. Според мен това е най-добрият начин на възпитание, до 2-2.6 годинки и да му се скараш и да го набиеш даже няма смисъл.
Макар че и след това съм против боя, нас със сестра ми никога не са ни били, нито дори шамарчета и мисля че много добре са ни възпитали...........  Thinking Mr. Green Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 203
 hbday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕшНИТЕ РОЖДЕННИЦИ!ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И РАДВАТ МАМА И ТАТИ! hbday

# 264
  • София
  • Мнения: 203
Дребосъкова и тя си прави каквото поиска, казваш и "не", тя обаче, се хилоти и въобще не признава авторитет. Също така се кара, като не я слушат останалите. Вчера е била на консултация - 11 кг и 79 см. Денс са и взели изследвания, хемоглобинът и е малко нисък - 113, та утре педиатърката ще каже нужно ли е нещо да се предприема или не. Иначе, тече трескава подготовка за РД. Аз се надявам в петък шефът да ме пусне да си ходя по-рано за Шумен да си видя голямото момиче.

# 265
  • София
  • Мнения: 4 578
MMZ, Наско ми беше с такъв Нв на 6 месеца и ми дадоха Малтофер. Ама за момиченце е доста нисък, май newsm78?
Ние миналата седмица си взехме изследванията, нашият е 127. Док каза, че е добре.
Зори, ние понякога много се сърдим, но не е удряла. Засега и аз действам с "Не", но кой ли ме слуша Mr. Green. А за пясъчника, ние сме пред вас. Загребва с лопатата пясък и айде в устата Crazy.
Облачка, бързо оздравяване на вас Peace.
И Вал не си играе сама, даже не ми дава да седна на стола без нея. Опитва се да се храни сама и да не ви казвам какво е след всяко хранене. Например много обича царевица и като й дам на зрънца, взема и къде в устата, къде на земята. И колко е щастлива, ако я пусна после да си ги яде от земята ooooh!.

# 266
  • Мнения: 5 332
rumqna, това, което написа е много трогателно  Hug!

# 267
  • Мнения: 212
Ехо, привет!
Нямам време сега да пиша, но ако има среща през уикенда - ще дойдем! И там надълго и нашироко ще си говорим... Ех, приятно ми стана като си го представих!
А, и друго да ви кажа - днес моя близка приятелка от Пловдив роди бебе Кристиян - един голяяям мъж - 3670 г и цеели 52 см. Така се зарадвах като я чух, направо ми се доплака от радост! Да й е честит малкия юнак!!!
Толкоз засега, че работа ме чака. Ще се видим съвсем скоро... Вече нямам търпение!  Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 1 930

Честит рожден ден на всички октомврийчета, които пропуснах тия дни!
Да са здравички, добрички и много, много усмихнати!




Малко за нас:
Преско вече е ученик. Днес беше първият учебен ден. От 8.30 до 15 ч.
Нали се сещате, че цял ден съм като призрак, все едно нещо от мен го няма.....не мислех, че ще ми е толкова трудно, пък и не сме се делили с него за повече от няколко часа.
Но всико мина добре днес( да чукам на дърво аз, че утре незнам).
Вкъщи тече усилена ремонтна дейност-вече слагаме плочки. Аз в същото време се настройвам психически за работа, щото в понеделник съм в офиса вече и ще трябва обучение, щото за 1 година бая материал пропуснах.
Ходим-6-7 крачки, кефи се и пляска като му казваш браво и се пуска устремено напред.
И ние ровим в саксиите, ама и компа рестартираме от мигащото интересно копче, и телефона вдигаме и не го затваряме после, бая сидита дадоха фира, ама голям праз. Веселба да става.
Айде лека нощ от нас, че ставаме рано , нали сме ученици  Heart Eyes

# 269
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Рожден Ден на малките чаровници Виктория и Дария! Живи , здрави , весели , щастливи!




Честит Рожден Ден на Александър и  Денис! Да са живи и здрави , да станат големи, силни и умни момчета за гордост на мама и тати!


Весел празник , мили мамчета!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт