Отговори
# 270
  • Мнения: 1 873
 Flowers SunflowerДобро утро! Flowers Sunflower
Днес ставаме на една годинка  newsm38 !!!!Момичета времето ми мина неусетно с вас, радвам се, че ви има! Hug Hug Hug
Черпим виртуално с   party023 Wine Glass beer2 Popcorn cook!
bdbaloni bdbaloni bdbaloni
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВИКИ, ДЕНИ И АЛЕКС!

# 271
  • Мнения: 1 046
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКТОРИЯ, ДАРИЯ , ДЕНИС И АЛЕКСАНДЪР !!!!
nbirthday newsm59  bigdance2  Party Time  ura
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЕДНО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ИЗПЪЛНЕНО С МНОГО УСМИВКИ, СМЯХ И ВЕСЕЛИЕ!!!

# 272
  • София
  • Мнения: 4 578
  baloni bdbaloni baloni
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ, ДАРИЯ, АЛЕКС И ДЕНИС. ДА РАСТАТ УМНИ И ЗДРАВИ ДЕЦА.
 hbday dancing hbday

# 273
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДАРИ, ВИКИ, АЛЕКС И ДЕНИС!  baloni bdbaloni baloni
БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ВСЕ ТАКА ДА РАДВАТЕ МАМА И ТАТИ!

Рали вчера направи първите си самостоятелни крачки и сме много щастливи newsm44, първо 3-4 и после обикаляхме целия апартамент, като само я държахме за качулката за всеки случай, но тя си ходеше доста уверено.

Като гледам, нашия хемоглобин е най-нисък - 100 Sad, но не са ни казали да взима някакви лекарства. Само да яде повече месо, жълтък и пресни плодове. Нормата била 110.



# 274
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДАРИ, ВИКИ, АЛЕКС И ДЕНИС!

Гея, аз знам за яслата де  Mr. Green, ама и тука да го поздравя малкия-голям мъж! Не е лесно да оставиш детенцето за цял ден и да не го виждаш, но няма начин! Ще свикнем всички, важното е да са здрави!
Йони и тя днес е на ясла вече, след почти 2 седмици в къщи, нали беше болничка, та сега се моля  Praynig поне да е здрава известно време! Като я заведох днес се разрева, ама толкова сърдито, че ми стана много мъчно   Cry , но 2 мунити след като влезе вътре и вече се беше успокоила. Учителките са много печени и определено имат подход към децата!

Мишленце, честито ходещи крачета на Рали!!!!!!
Ние с ходенето нещо......... абе около рождения ден ходеше по 7-8 крачки и се пускаше примерно от стола до канапето, но после нали се разболя и сега нещо е по-бъзлива, рядко се пуска от ръката ми.  newsm78 Тя по-скоро не се държи за мен, а само ей така. А като я пусна и сяда на дупе за по-лесно. Сигурно пак ще се престраши, ама що така забихме с това ходене незнам........  Crazy
Айде да бачкам, че нали затова съм тука.........
Целувки!

# 275
  • софия
  • Мнения: 495
Честит рожден ден на Алекс,Денис,Дари и Вики newsm59
Да растът здрави,умни и добри деца!
Честито и на всички рожденници които съм пропуснала nbirthday
Все си обещавам ,че ще съм по-активна,ама нъцки Embarassed
Иначе ние сме добре,Алекс още го е страх да се пусне сам да ходи,но хванат за ръка е фурия LaughingОт известно време си се заиграва сам в леглото и може да седи с часове,за моя радост Wink
Аз обаче го закъсах нещо с гърба,днеска ще хода на снимка,стискайте палци да е нещо безобидно,макар че се съмнявам Sad
Айде,засега толкоз от мен,целувки на бебоците и весело изкарване на рожденните дни Hug

# 276
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
на Дари,Вики,Дени и Алекс!!!Все така да радват своите майки малките слънчица!!!

Миринда,честито бебе на твоята приятелка!Да и е жив и здрав малкия голям Кристиян!!!

Гея,браво на Преско!Юнак ти е той!!!

Деси,стискам палци да е нещо маловажно!И аз се оплаквам от гърба и кръста,имам от преди бременността едно ошипяване,което сега май се усложни,но безотговорно все не ми остава време за доктори!На теб обаче ти пожелавам всичко да е наред!

Днес навън е страхотно,слънцето се показа!Пожелавам на всички ви приятен ден!!!

# 277
  • Мнения: 2 494
Миринда, честито бебе на приятелката ти!!!!!!
Волтажче, какво става с малката принцеса на кръстницата ти?!Дано е добре слънчицето!  Praynig    bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета, да кажа за срещата, в Двете феи събота и неделя е заето.
Ако някой има другу идеи.....

# 279
  • Мнения: 287

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!
на всички които съм пропуснала. Да са живи и здрави и да радват всички!


Вчера правиха на Райчо скенер на главичката, но при невролога за резултата ще сме във вторник. От протокола който ми дадоха от скенера пише че е добре но ще видим какво ще каже и невролога.
Иначе между докторите ходихме и в Разград на сватба. За жалост не можахме да останем за по дълго при баба и дядо, но ще отидем по нататък, за по дълго.

А Райчо вече започна да сяда сам, е все още невинаги но и това е напредък.

За сега това е от нас целувки на всички.

# 280
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Дари,Вики,Дени и Алекс!!!
Kакто и на рожденничетата, които съм пропуснала предишните дни!
Тамън дзвера заспа и имам малко свободно време...
Миринда- честито на приятелката и!!!!Да им е йив и здрав малкия юнак!!
ММZ- хемоглобинът си ви е съвсем добре( щом не е под 100, няма място за притеснение. Не би трябвало и да пие нещо къдрокоска.
Руми, наистина е много е трогателно, това което си написала!
Мишленце- честити ви ходещи крачета!!И безаварийно!!!!
Гея- представям си какво ти е....И на мене ми е последна седмица в къщи и направо не мога да си намеря място....Прекрасната ваканция свърши...И ми е едно тъпо, гадно и нервно...все се озъбвам на някой.
Добре, че поне временцето е хубаво, та доста сме навън да си изкарвам енергията и несвъртъка.
Меган- дано да не боледувате повече тъй, и да сте все усмихнати!
Ох, а за белите да не ви описвам какъв тандем са Али и кучето.....Цветята мн отдавна са долу в хола на братовчед ми, защото то не бе обръщане на саксии, прекопаване, ядене на пръст, скубане на листа.В нас е разчистено като за ремонт, особено пък както вече обикаля цялата къща...Направо не знам кае смогва след нея майка ми от др седмица....
Облачка, Деси - бързо да се оправяте и да не е сериозна работата!
И накрая малко за настроение (....3 страници) снимки на който му се гледат любимите ми места в Париж, майка ми, сестра ми, племенницата ми Михаела на 3г ,и малкият ми племенник Стефан , който днес прави 3 месеца, мъжът на сестра ми и леля ми( която живее там) .
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4380&AlbumId=70169
целувки!

# 281
  • София
  • Мнения: 4 578
Миринда, честито бебе на приятелката ти. Да порасне голям мъж.
Деси, бързо оздравяване и дано не е нещо сериозно.
Райчева, надявам се, всичко да се окаже наред. Стискам палци за вторник.
Грейпфрут, ама как 100 Нв #Crazy newsm78? На момичетата трябвало да е между 120-130. А момчета 115-125. Минимума.

# 282
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мамчета, сътворих нова темичка.  Blush  Заповядайте и само хубави новини да има в нея.  Praynig  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133462.0

Общи условия

Активация на акаунт