Има ли значение размерът

  • 7 946
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
И да не мога просто така да си правя секс извън банята или без подложки ... ъъъ... звучи ми стресиращо.

# 121
  • Мнения: 3 350
И да не мога просто така да си правя секс извън банята или без подложки ... ъъъ... звучи ми стресиращо.
И много дехидратиращо. Аз ожаднявам след секс много. Трябва да глътна 2 чаши вода най-малко после.
Всеки си е индивидуален. Аз съм такава. Физиология, не мога да я променя. Аз потичам и само от докосване с ръка или френска. Добре, че мъжът ми го обожава това. Аз пък се възбуждам, че той се възбужда и така си пасваме идеално.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Чела съм това за водата, че също има връзка. По принцип /отклонявам се от темата за размера/, но съм човек, който пие много малко вода и рядко посещава тоалетната. Имало е дни, в които от 6 сутринта до 17 вечерта не съм пила нито капка вода. Знам, че не е ОК, но просто нямам желание, особено, ако не съм и яла нищо или съм бързала за някъде и да нещо.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Пухи, за вагинален и маточен оргазъм не си ли чела поне?  А за скуирт (има такова животно), който е върха на женския оргазъм?
Янтра, обиколка 21 означава точно 6,5 см в диаметър. Мерено е Simple Smile
Обиколка 25см = пи х d
3,14 х d = 25 sm
d = 25/ 3,14
d = 7,9 sm , на което аз казвам приблизително 8 см, за един мм няма да спорим.

# 124
  • Мнения: 3 350
Чела съм това за водата, че също има връзка. По принцип /отклонявам се от темата за размера/, но съм човек, който пие много малко вода и рядко посещава тоалетната. Имало е дни, в които от 6 сутринта до 17 вечерта не съм пила нито капка вода. Знам, че не е ОК, но просто нямам желание, особено, ако не съм и яла нищо или съм бързала за някъде и да нещо.
Но пък сигурно и не се потиш ? Или поне много рядко се потиш ?

# 125
  • София
  • Мнения: 35 301
Няма връзка, Бътър.
Аз не се потя, пък .... да.

Стрейнджър, стига лъга жените за размера! Mr. Green
Всяка милфка, която е проводила матури ще те хване.

# 126
  • Мнения: 4 972
Имам блбизко приятлско семейство. Не го крият, но с жената сме си бъбрили повече.
Та той страда от диабет от години. С времето и лечението има проблем в секса. Кога да го вдигне, кога да стигне до край.

Обърнали са секса на любона игра. С играчки разни. И са щастливи и двмата!

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875

Стрейнджър, стига лъга жените за размера! Mr. Green
Всяка милфка, която е проводила матури ще те хване.
Ау, милф съм... това комплимент ли е или напротив?

# 128
  • София
  • Мнения: 35 301
Комплимент, Янтре.

Рози, както им е добре на хората, разбира се.

# 129
  • Мнения: 17 410
Добре, че не е питала тук, да я разведат бързешката. Една пък друга я съветват хич да не се жени, щото човекът в депресия и прогнозно приключиха играта преди да е почнала.
Дами, и господа, драги зрители, грабвайте пешкирите и заповядайте пред екраните.
Имам блбизко приятлско семейство. Не го крият, но с жената сме си бъбрили повече.
Та той страда от диабет от години. С времето и лечението има проблем в секса. Кога да го вдигне, кога да стигне до край.

Обърнали са секса на любона игра. С играчки разни. И са щастливи и двмата!

# 130
  • София
  • Мнения: 35 301
Дренче, дребна провокацийка е това.
Можеш повече, дай го Mr. Green

# 131
  • Мнения: 17 410
В момента не мога. Притеснена съм къде ще се намери кадърен мъж за както там сте го нарекли да се осъществи по правилата. Можете да услужите на момичето с някой от вашите експерти.

# 132
  • София
  • Мнения: 35 301
Това да не е кило захар, ма моля те.
Аз храна и мъж не деля Mr. Green

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Дренке, ако сме доволни от обслужването защо да си разваляме рахата?

# 134
  • Мнения: 17 410
В първи курс една колежка обвсняваше на друга как се прави орален секс. По атласа.
Не знам повече какво да ти кажа, ще го пишем за целите на обучението. Практическото.

Общи условия

Активация на акаунт