Има ли значение размерът

  • 7 984
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
И да не мога просто така да си правя секс извън банята или без подложки ... ъъъ... звучи ми стресиращо.

# 121
  • Мнения: 3 350
И да не мога просто така да си правя секс извън банята или без подложки ... ъъъ... звучи ми стресиращо.
И много дехидратиращо. Аз ожаднявам след секс много. Трябва да глътна 2 чаши вода най-малко после.
Всеки си е индивидуален. Аз съм такава. Физиология, не мога да я променя. Аз потичам и само от докосване с ръка или френска. Добре, че мъжът ми го обожава това. Аз пък се възбуждам, че той се възбужда и така си пасваме идеално.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Чела съм това за водата, че също има връзка. По принцип /отклонявам се от темата за размера/, но съм човек, който пие много малко вода и рядко посещава тоалетната. Имало е дни, в които от 6 сутринта до 17 вечерта не съм пила нито капка вода. Знам, че не е ОК, но просто нямам желание, особено, ако не съм и яла нищо или съм бързала за някъде и да нещо.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Пухи, за вагинален и маточен оргазъм не си ли чела поне?  А за скуирт (има такова животно), който е върха на женския оргазъм?
Янтра, обиколка 21 означава точно 6,5 см в диаметър. Мерено е Simple Smile
Обиколка 25см = пи х d
3,14 х d = 25 sm
d = 25/ 3,14
d = 7,9 sm , на което аз казвам приблизително 8 см, за един мм няма да спорим.

# 124
  • Мнения: 3 350
Чела съм това за водата, че също има връзка. По принцип /отклонявам се от темата за размера/, но съм човек, който пие много малко вода и рядко посещава тоалетната. Имало е дни, в които от 6 сутринта до 17 вечерта не съм пила нито капка вода. Знам, че не е ОК, но просто нямам желание, особено, ако не съм и яла нищо или съм бързала за някъде и да нещо.
Но пък сигурно и не се потиш ? Или поне много рядко се потиш ?

# 125
  • София
  • Мнения: 35 325
Няма връзка, Бътър.
Аз не се потя, пък .... да.

Стрейнджър, стига лъга жените за размера! Mr. Green
Всяка милфка, която е проводила матури ще те хване.

# 126
  • Мнения: 4 972
Имам блбизко приятлско семейство. Не го крият, но с жената сме си бъбрили повече.
Та той страда от диабет от години. С времето и лечението има проблем в секса. Кога да го вдигне, кога да стигне до край.

Обърнали са секса на любона игра. С играчки разни. И са щастливи и двмата!

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888

Стрейнджър, стига лъга жените за размера! Mr. Green
Всяка милфка, която е проводила матури ще те хване.
Ау, милф съм... това комплимент ли е или напротив?

# 128
  • София
  • Мнения: 35 325
Комплимент, Янтре.

Рози, както им е добре на хората, разбира се.

# 129
  • Мнения: 17 414
Добре, че не е питала тук, да я разведат бързешката. Една пък друга я съветват хич да не се жени, щото човекът в депресия и прогнозно приключиха играта преди да е почнала.
Дами, и господа, драги зрители, грабвайте пешкирите и заповядайте пред екраните.
Имам блбизко приятлско семейство. Не го крият, но с жената сме си бъбрили повече.
Та той страда от диабет от години. С времето и лечението има проблем в секса. Кога да го вдигне, кога да стигне до край.

Обърнали са секса на любона игра. С играчки разни. И са щастливи и двмата!

# 130
  • София
  • Мнения: 35 325
Дренче, дребна провокацийка е това.
Можеш повече, дай го Mr. Green

# 131
  • Мнения: 17 414
В момента не мога. Притеснена съм къде ще се намери кадърен мъж за както там сте го нарекли да се осъществи по правилата. Можете да услужите на момичето с някой от вашите експерти.

# 132
  • София
  • Мнения: 35 325
Това да не е кило захар, ма моля те.
Аз храна и мъж не деля Mr. Green

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Дренке, ако сме доволни от обслужването защо да си разваляме рахата?

# 134
  • Мнения: 17 414
В първи курс една колежка обвсняваше на друга как се прави орален секс. По атласа.
Не знам повече какво да ти кажа, ще го пишем за целите на обучението. Практическото.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт