Анкета: Бременност и раждане - има ли хора без проблеми?

  • 4 962
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Беборанката стана от раз!
Засега 8 месеца не съм имала никакви проблеми - нито повръщане, нито болезнени контракции, нито болници ...  Hug Благодаря на Господ закоето!
Много скоро ми предстои раждане! Искрено се надявам всичко да си мине нормално и безпроблемно и да гушна малкото сладко мишенце!  Hug  Praynig

# 76
  • София
  • Мнения: 154
Слава Богу нямах проблеми. За зачеването ни бяха необходими 4 месеца. След това изкарах невероятно лека бременност - нито повръщах, нито ми е ставало лошо, дори и не напълнях много, качих само 6 кг, а от болницата излязох с 11 по-лека. Родих лесно, за 3 часа, без контракции, бебка въобще нямаше желание да излиза и преносих 1 седмица. Така че съм щастливка.

# 77
  • Мнения: 324
Никакви проблеми.

# 78
  • Мнения: 3 478
Гласувах с първа опция, дай Боже и другия път така.

# 79
  • Мнения: 14 133
Нямах проблеми със забременяването. Раждането беше песен. Но карах проблемна бременност с лежане и лекарства за подтискане на контракциите и поддържане на нормално  кръвно.

# 80
  • Мнения: 3 116
Забременях планирано от раз, изкарах лека бременност, независимо от гаденето, желанието да спя, запека, киселините и т.н. Wink

Раждането беше планирано секцио и с мен нямаше проблеми, но бебка беше с трудна адаптация и беше в кувиоз 5 дни и на антибиотици 9 дни Sad

# 81
  • Мнения: 47 986
е,чак без проблеми Wink
с първото всичко беше песен,само дето забременях непредвидено
с второто пък карах малко по-тежка бременност,но важното е че и двамата са живи и здрави,останалото е без значение за мен!

# 82
  • Мнения: 6 461
  И двете ми бременности не бяха планирани. smile3502Като цяло проблеми през бременността си съм имала до толкова че имам заболяване на щитовидната жлеза и се налагаше постоянно да ходя на лекар и да приемам лекарства.Първото ми раждане мина трудно.Родих с форцепс ,но най важното е че детето ми се роди живо и здраво.Второто раждане слава богу мина без проблеми.Да са ми живи и здрави дечицата -Тошко е на три годинки и седем месеца а Пламен на една годинка и един месец smile3503

Общи условия

Активация на акаунт