Кръв след анален секс

  • 8 342
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте. Случва ми се от скоро, като правим анален секс с приятеля ми са се разкървявам малко става като раничка, но вчера беше някакво доста обилно кървене. Искам да попитам от какво може да е или да ме насочите на гинеколог ли трябва да отида или на друг специалист?

# 1
  • Мнения: 723
Ми от аналния секс може да е,

# 2
  • Мнения: 30
Ми от аналния секс може да е,

Преди не ми се е случвало.. От няколко месеца е така

# 3
  • Мнения: 723
Ми от аналния секс може да е,

Преди не ми се е случвало.. От няколко месеца е така
Ми що не спреш да го правиш и да видиш дали ще кървиш пак

# 4
  • Мнения: 19 041
Ми от аналния секс може да е,

Преди не ми се е случвало.. От няколко месеца е така

Е ти сериозно ли няколко месеца кървиш и продължаваш да правиш анален секс, и не си отишла на лекар? Ще отидеш при личния лекар, за да ти даде направление за подходящ специалист, гастроентеролог или какъвто е подходящ.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Най-вероятно хемороиди.
Наистина най-добре да не правиш анален секс щом се случва така.
Проблема няма отношение към гинеколог, защото не е проблем на половите органи.
Проблемите на дебелото черво /ректум/ и анус се разглеждат от проктолог. Добре е да се погледне навярно, защото може да са просто хемороиди, които се разкървавяват, но може да има и неща от рода на фисури, а може дори и да е показател на други проблеми в зоната.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
1. Спри да правиш анален секс.
2. Отиди при личния си лекар/гастроентеролог/хирург.
Анусът не е част от половата система, за да ходиш на гинеколог, и не е предназначен нещо да влиза в него.

# 7
  • Мнения: 30
Най-вероятно хемороиди.
Наистина най-добре да не правиш анален секс щом се случва така.
Проблема няма отношение към гинеколог, защото не е проблем на половите органи.
Проблемите на дебелото черво /ректум/ и анус се разглеждат от проктолог. Добре е да се погледне навярно, защото може да са просто хемороиди, които се разкървавяват, но може да има и неща от рода на фисури, а може дори и да е показател на други проблеми в зоната.

Благодаря Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 6 726
Може да отидеш и при гинеколог и да обясниш проблема, той ако има нужда ще те насочи към друг лекар.

# 9
  • Мнения: 13 553
Ануса има предназначение и то е да излиза от него ...., а не да влиза .....!!!
За секс си ползвай вагината, явно нямаш представа какви проблеми можеш да си докараш.
Проктолог или хирург ти трябва.

# 10
  • Мнения: 2 998
Не знам кое е най-страшното в историята. Че си мислиш да ходиш на гинеколог, че чакаш няколко месеца и кървиш. или задникът, който не се спира пред нищо и въпреки кървенето те лашка отзад.
При обилно кръвотечение раната е сериозна. Може да се замърси, да се инфектира, да получиш сепсис и да умреш. Дано малко да те стресна и да отидеш на лекар. Написаното не е шега.

# 11
  • Мнения: 2 755
Извинявай, на колко години си?

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 351
Може да отидеш и при гинеколог и да обясниш проблема, той ако има нужда ще те насочи към друг лекар.

Добре, де, на теб удобно ли ще ти е да занимаваш гинеколога с подобен проблем?! Понеже аз бих потънала в земята от срам. Не заради това, че правя анален секс, а че съм си позволила да го занимавам.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Какво е общото между гинекологията и храносмилателната система?!

# 14
  • Мнения: 2 998
Какво е общото между гинекологията и храносмилателната система?!
Отверстията са достатъчно близо явно.

Общи условия

Активация на акаунт