Кръв след анален секс

  • 8 479
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 727
Може да отидеш и при гинеколог и да обясниш проблема, той ако има нужда ще те насочи към друг лекар.

Добре, де, на теб удобно ли ще ти е да занимаваш гинеколога с подобен проблем?! Понеже аз бих потънала в земята от срам. Не заради това, че правя анален секс, а че съм си позволила да го занимавам.
Незнам защо питаш мен 😁определено не питаш точния човек. Но пък пред гинекологичен кабинет може да се научи много и в него също, та явно не, не им е неудобно и си е практика Simple Smile

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Много ясно, че ще цитирам теб, ти даваш съвет да отиде на гинеколог! Т.е. искаш да кажеш, че в чакалнята пред гинекологичния кабинет жените обсъждат аналния секс. Оххххх, къде е онова търкалящото се човече.

# 17
  • Мнения: 13 597
Краваева, не подвежай и без друго невежото момиче. Какво  ще научи за аналният секс пред АГ кабинета?

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 10:30 от Пролетно цвете

# 18
  • Мнения: 449
Честно направо се погнусих,месеци да кървиш и да не вземеш мерки , а и тоя хубостник с кой ъкъл продължава да го прави. Надявам се поне сте ползвали предпазни средства за там . Учудвам се на жени който не уважават собственото си тяло за да доставят удоволствие  на друг. Не отлагайте посещение при лекар все пак там има бактерии и ако навлезнат в отворена кървяща рана може да станат големи поразии.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 727
Много ясно, че ще цитирам теб, ти даваш съвет да отиде на гинеколог! Т.е. искаш да кажеш, че в чакалнята пред гинекологичния кабинет жените обсъждат аналния секс. Оххххх, къде е онова търкалящото се човече.

Има всякакви хора както и лекари така, че не ми е ясно от какво се учудвате Simple Smile По-скоро за чудене е питанката на самата авторка на публикацията Simple Smile Има си лекари, не форуми да питаш такива неща.

# 20
  • Мнения: 9 574
По същата логика може да се обърне и към УНГ, щото нали и устата ползват някои...Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 727
Като цяло лекар примерно, а не бг мама Simple Smile Вече според проблема всеки да се насочва за където е.

# 22
  • Мнения: 9 574
Като цяло лекар примерно, а не бг мама Simple Smile Вече според проблема всеки да се насочва за където е.
Именно! Трябва за където е, а не на гинеколог за анус. Laughing

# 23
  • Мнения: 12 870
Може да не повярвате, обаче аз в някакъв форум видях публикация на мъж, който си търсеше партньор за анален секс, за да си лекува хемороидите. Много било помагало. Wink Да си знаете, процедурата е с лечебна цел.

# 24
  • Мнения: 2 328
При авторката явно не помага Grinning

# 25
  • Мнения: X
Много ясно, че ще цитирам теб, ти даваш съвет да отиде на гинеколог! Т.е. искаш да кажеш, че в чакалнята пред гинекологичния кабинет жените обсъждат аналния секс. Оххххх, къде е онова търкалящото се човече.

Е, как? На мен като ми потрябва инфо за нещо, се редя пред гинекологичен кабинет и питам там мацките - всичко знаят. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 206
Преди години една позната все имаше гъби,бактерии и след изследване и бяха казали че са пренесени чревни бактерии на друго място.Явно като са правили анален секс не са мислили за здраве и хигиена...

# 27
  • Мнения: 19 170
Преди години една позната все имаше гъби,бактерии и след изследване и бяха казали че са пренесени чревни бактерии на друго място.Явно като са правили анален секс не са мислили за здраве и хигиена...

Не е задължително, от неправилно забърсване или подмиване също става.

# 28
  • Мнения: 206
Преди години една позната все имаше гъби,бактерии и след изследване и бяха казали че са пренесени чревни бактерии на друго място.Явно като са правили анален секс не са мислили за здраве и хигиена...

Не е задължително, от неправилно забърсване или подмиване също става.
Възможно е ,всъщност не довърших отговора-имаше ходене по лекари много и за двамата и в лекарски кабинет им бяха казали с подигравка ,че са палували,нещо такова,умряла там от срам жената ама си било така.Те си знаят.

# 29
  • Мнения: 19 170
Да не си ти "познатата"? Аз за познати не знам такива интимни подробности. Че иначе са доста неетични и твоите коментари, и държането на лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт