С какво запомнихте изписването от болницата?

  • 3 619
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 942
С това,че много бързах да си тръгна.Всичките ми близки роднини ме чакаха отвън,а аз само се разхождах напред-назад и не можех да изляза при тях,което ме побъркваше.Чаках да ми оправят документите.А момента,в който видяха малкото същество и реакциите на всички,беше незабравим.
Това все едно аз съм го писала Peace

# 106
  • Мнения: 1 671
Запомних го с радостното и нетърпеливо чувство да си отида у дома. Най-вече да остана на спокойствие с татито и да си поговорим. Всички роднини бяха дошли в родилния дом, но у дома не направих събиране - щеше да ми е много уморително. Всичко си бях купила и приготвила предварително, а майка беше изчистила и сготвила. Прибрахме се сами с таткото и ни беше толкова добре. По-късно дойдоха само родителите ни да видят малкия.

# 107
  • Мнения: 324
При нас беше голяма паника от страна на таткото, свеки и свекър ми. Изписаха ни на втория ден, а никой не го очакваше. Добре, че сестрата ми каза в 8 ч., че може би ще ни изписват в 14 ч., та предупредих за всеки случай.  В къщи нито креватчето сглобено, нито дрешките изпрани, нито купено нещо за почерпка, нито цветя за акушерката. За малко да изпишем Калоян по памперс.  Joy  Joy Но бързо се организирали. Добре, че беше хубаво времето и изсъхнали най-тънките дрешки, та със тях и с една бархетна пелена и хайде в къщи. А комплекта за изписване си го носихме после.  Whistling 

# 108
  • Мнения: 9 990
С нервността около роднините... SadНе ме оставиха да се нарадвам на мига!
С второто се заричам да не е така, то и без това вече с роднините не поддържаме контакт, та смятам да сме само нашето си семейство и да се насладим до край... Hug
Паника не е имало, нито при мен, нито при такото.Не съм оставяла нищо неприготвено и да разчитам да се сглобява в полседният момент креватче или дрешки  дас е оправят-всичко предварително си бях нагласила, така ще е и вторият път Laughing

# 109
  • София
  • Мнения: 38 515
Ще го запомня с това, че видях бебка за пръв път за повече от 5 минутки. Комплекта за изписване и одеялцето го купи майка ми, защото аз бях купила сини. Дойдоха само майка ми и мъжо.  Преобличах се на крак в някаква стаичка, а през това време сестрата ме питаше за документите Mr. Green. Не сме правили събиране.

# 110
  • Мнения: 1 432
По роклята ,която ми стое6е като торба-6кембето ве4е го няма6е hahaha................ина4е много притна емоция да си заведе6 4еденцето у дома ,в неговото легълце..................някак гъдели4ка6то е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
п.п. изписването бе6е в неделя...в болница няма6е ниииииикоойййййй Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт