цветна бременност ... искам информация

  • 14 765
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 134
В zachatie.org всички стават прекрасни майки рано или късно, но някои  други си остават нетактични и нетолерантни за цял живот!
newsm10
Там съм срещнала най-прекрасните хора, най-силните, най-смелите момичета.
Там всички успяват рано или късно и ценят успеха си, защото е плод на дълга борба.
newsm10

# 46
  • Мнения: 1 209
по-добре страх и 4ерни мисли в на4алото, отколкото от този форум да се преместите в за4атие.орг, нали ?

Зачатие да не е някакъв затвор, та плашиш хората с него?
Там съм срещнала най-прекрасните хора, най-силните, най-смелите момичета.
Там всички успяват рано или късно и ценят успеха си, защото е плод на дълга борба.
И уважавам момичетата от Зачатие много повече от такива като теб, които не мислят какво говорят.

лали, не си ме разбрала правилно, имам само и единствено положително отношение към зачатие, целия форум и битката на моми4етата него, към делото на доктор мели и вси4ки като нея. 
идеята ми беше , 4е моми4етата ако малко се уплашат при прокървяване и ако добият навика да не мислят, 4е кървенето е нещо "нормално" при бременност няма да навреди. защото едно невинно прокървяване за жалост може да доведе до стерилитет, да доведе до години 4акане и надежда.  не дай Боже да е извънмато4на бременност или зле закрепен плоден сак, например. мисля , 4е е по добре, да се притеснят в на4алото, да си направят труд да идат на лекар, дори на пове4е от един, отколкото да пла4ат после и да 4етат, да 4акат и да споделят болка, вместо радостта , 4е са майки.
това ми беше идеята, съжалявам ако съм се изразила зле и съм разбрана погрешно.
понякога мисля, 4е форумът може да бъде и опасен, защото 4ета мнения от рода "и аз прокървих , и какво от това, нищо ми нямаше", а аз не мисля 4е това е нормално поведение, защото не при всеки слу4ай е така. аз се разминах с магнери4, но-шпа и седене в къщи, но моя прителка направи голям кръвоизлив и се оказа,  4е е с плацентра превия и рискува бебето. е ако тя си беше казала, "какво като кървя?" сега нямаше да се радва на сина си.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 363

по-добре страх и 4ерни мисли в на4алото, отколкото от този форум да се преместите в за4атие.орг, нали ?


интересно, ти каква разлика виждаш между Зачатие.орг и този подфорум тук?? щото аз не виждам никаква разлика по отношение на контингента, дето пише...
и едните и другите са проблемно забременяващи и износващи, просто едните решили да пишат тук, другите - там, а има и такива, дето пишат и на двете места.

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравейте!
Наистина се учудвам, че има случаи на цветна бременност както при Динка и сестра й Hug. Как ми се иска и при мен да е така и вече да съм в някой друг месец...  Но уви- на мен като ми шурне оная ми ти кръв- така обилно, че то каквото и да е имало, нищо не остава  Sad smile3518
А на тези момичета, които така гневно реагират искам да им кажа да не съдят така строго, защото никой не е безгрешен.  Peace Аз лично, колкото и да съм вманиачена вече, колкото и да си следя всички признаци и през цикъл, през два да минавам в цветна бременност  Crazy hahaha не смятам, че е много нормално да ходя при всеки цикъл на лекар! То щото така излиза- всичко си ми е ОК, нямам никакви необичайни признаци, тестовете са отрицателни и все пак като прокарва да ходя на лекар  Crazy (имала съм и доста оскъдни цикли (най- вече в зависимост от сезона), но без бременност- доказано с тестове).
 Peace

моля тези дето пишат /и то с обиди/ да прочетат едно "изстрадано" мнение
не разбирам защо тук се плюете за щяло и не щяло??????
абе как в нашия под форум за деца с проблеми има толерантност дори когато се дават глупави и грешни съвети, а вие тук се държите като ... ай де без определения
моля пострадали и препатили жени да не си го "изкарват" на някой дето иска да сподели своето виждане - той има право
както се надявам, че четящите не са толкова плиткоумни, че да вярват буквално на всеки ред

толерантност! това е съкровената дума на успеха да живееш в мир със себе си и околните

# 49
  • Мнения: 2 022
Толерантността включва ли толериране на липсата на толерантност? 

# 50
  • Мнения: 415
Не става въпрос само за толерантност. Повечето момичета попаднали за първи път на форуми като този и Зачатие са много объркани и изплашени. Тогава те не разсъждават много трезво и са готови да повярват на нечие много "компетентно" мнение. Говоря и от свое име. Когато за първи път открих Зачатие и аз питах глупости и бях готова да се хвана за какви ли не бабини диветини, само и само да си помогна. Благодарна съм на наречените от теб "пострадали и препатили жени", че ми помогнаха да се взема в ръце и да потърся компетентна помощ!

# 51
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хубаво че е така Джаззи
но да не мислиш, че майките влезли във форум за деца с проблеми са по-малко уплашени?
но там не се разменят обиди и смея да твърдя, че моята уста май е най цапната и аз съм наистина най-нетолерантния съфорумец
и дори аз съм скандализирана, че тук един от начините да докажеш, че си прав е да обидиш и нараниш човека отсреща като за извинение ти служи това колко много зноеш и къв тъпак всъщност е тоя отсреща
ми не го приемам и не разбирам защо така трябва да се постъпи
много хора пишат некомпетентно и може би глупаво но има и малко по-други начини да им покажеш грешката от преки обиди

както и да е - радвам се, че на повече тук им харесва такъв тон и такова държание
не знам защо ви харесва и го приемате - нищо не го оправдава! нищо - защото има много хора с много тежки проблеми и съдби, които не се държат така с ближните си дори когато те допускат грешки и особено ако тези грешки са от незнание

а и още нещо - ако аз се държа със сина ми, дето допуска грешки от незнание по този груб ироничен начин - какво ли ще стане с него...
но с чуждите хора си го позволяваме..... защо ли?

# 52
  • Мнения: 7 640
къде има обидени?

# 53
  • Мнения: 1 209
по-добре страх и 4ерни мисли в на4алото, отколкото от този форум да се преместите в за4атие.орг, нали ?
интересно, ти каква разлика виждаш между Зачатие.орг и този подфорум тук?? щото аз не виждам никаква разлика по отношение на контингента, дето пише...
и едните и другите са проблемно забременяващи и износващи, просто едните решили да пишат тук, другите - там, а има и такива, дето пишат и на двете места.

jam, не слу4айно съм написала "форум", а не "подфорум", изразих се по-скоро метафори4но, 4е поради липса на достатъ4но загриженост за самите себе си , моми4етата, които мислят, 4е е нормално да прокървиш и не обърнат внимание на това, могат да си при4инят по-сериозен проблем и в последствие дълго да опитват да станат майки (да 4етат и пишат в от4етни, захранване, нашите деца и т.н. )
не деля за4атие, дира и тукашния подфорум, но мисля 4е ако се раз4ита само на написаното по форумите , без да се търси компетентна помощ, може да бъде опасно.

Общи условия

Активация на акаунт