Пазарджишкото дете пълни с обич майчино сърце!-7

  • 10 986
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 938
Момичета,
нека да помогнем! Кой с колкото може!
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146328.0

Нека се включи Летящата крава, за да обясни по-добре какви идеи има за сайта, който  прави.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета, нищо не сте писали, какво стана със срещата?

Много хубава срещичка  smile3508
Хапнахме,пийнахме...

Набирайте желаещи за даване под наем на каренцата в благотворителния сайт!Летящата като си дойде от София ще разясни!
И аз ви моля,също като Nellina да помогнем на това дете,кой с колкото може!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146328.0

# 257
  • Мнения: 2 214
Аз съвместих срещата и рожден ден на приятелско семейство така че нямам много какво да разказвам.
За детенцето ще помогна както решихме на срещата.
Надявамсе да се информираме за коледа за да сме наясно къде ще ходим и какво ще правим.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета,
ЕТО снимки от срещата в Бамбуча!

# 259
  • София
  • Мнения: 1 511
Nellina,
разбра ли се вече как да се помогне на детето?
В смисъл...знам,че нямаше номер на банкова сметка,където да се превеждат пари от даритетели!
Аз нямам сили да чета темата и знам,че ти се интересуваш...затова питам теб!
Да се организиламе да видим колко можем да съберем?! Thinking

# 260
EmbarassedЗдравейте на всички мами и малки човечета от Пазарджик.За първи път се порових по-сериоэно във форума и видях че и нашият град си има страница Heart EyesМного се зарадвах HugАз съм Нина и съм мама на Мария,родена на 07.05.2006г.Ще се радвам ако ни приемете във вашата компания  love001

# 261
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Добре дошли Нина и Мария Hug! Чудесно е, че компанията ни се увеличава Heart Eyes....Нина, чакаме снимки Simple Smile!

# 262
Радвам се че ни приехте EmbarassedИмаме една сника на първа стр. във фдрума на майските бебета,но там ни я изкараха момичета от форума защото аэ все още съм много боса с материала EmbarassedНезная как да я кача тук newsm78

# 263
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Радвам се че ни приехте EmbarassedИмаме една сника на първа стр. във фдрума на майските бебета,но там ни я изкараха момичета от форума защото аэ все още съм много боса с материала EmbarassedНезная как да я кача тук newsm78

Ето
Дай сега да измислим и твои снимки от някъде Grinning, може да се окаже, че имаш познати във форума Hug

# 264
  • Мнения: 2 214
Endjova  
Добре дошла!!!

# 265
Мерси че ми изкарахте снимката на Мария  HugАз все още нямам мои снимки CryНо обещавам в най скоро време да си кача в компютъра.Забравих да ви кажа че имам и момченце на 9 години.

# 266
  • Мнения: 1 938
Добре дошла, Нина!  bouquet

# 267
  • София
  • Мнения: 1 511
Добре дошла и от мен,Enjova!!!
  bouquet

# 268
Здравейте момичета.Как сте?Разгледах ви снимките от Бамбуча много хубаво сте излезнали. Flowers SunflowerИ си мисля че добре сте си изкарали Simple SmileДано да има по често такива сбирки

# 269
  • Мнения: 1 072
Здрасти, Endjova и добре дошла.   bouquet
 
Настало е време за общофорумско събиране на местно ниво. Хубаво ви беше лятото, като пиехме кафе заедно почти всеки ден, нали? Щот на мен ми беше. Гледам аз календара и виждам там една четвъртък вечер, абсолютно подходяща за предколедна вечерна аперативка, на която да решаваме сложни казуси и нерешими ребуси около свинско, винско и мискинско.    Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт