Пазарджишкото дете пълни с обич майчино сърце!-7

  • 10 987
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Точна дата моля и час Thinking!

# 271
# 272
  • Мнения: 1 072
   То бе една студена двадесет и първа вечер на злия декември. Отдавна се беше стъмнило, въпреки, че още нямаше два часа преди полунощ. Прозорците на съседните кооперации още светеха с онази силно запотена светлина, от която направо усещаш мириса на боб с наденица вътре. По улиците все още се срещаха забързани към дома автомобили. Веднъж прибрали се на топло, хората дори не си и помисляха да се покажат на вън отново.
    Но на тях и им беше хрумнало.......  Въпреки студа, никоя не беше със високо закопчано палто. Зачервените им бузи крещяха от превъзбуда. Естествено, че не бяха нормални.  Една направо мучеше пиянски и настояваше, че е крава. Добре, че нямаше кой да ги види. "Майчетата" се прибираха от поредната си вечерна работна среща, за която на следващия ден упорито щяха да твърдят, че е била невероятно ползотворна и делова.  Rolling Eyes От немай къдеси заваля и сняг. Е, поне winter се чувстваше добре.  От този мой литературен напън, разбрахте ли, че предлагам да се срещнем в осем вечерта?  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 2 214
Е момичета не съм чак толкова зле Naughty
Утре съм на лекар и ако каже че заразата ми се предава само по полов път Mr. Green
ще дойда на среща, нали сте  благочестиви и няма да настоявате на такива контакти Joy

А сега без майтап, ще дойда ако срещата е в 20.00

# 274
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Летяща, пак си си ударила главата някъде hahaha hahaha hahaha
Сега обработвам мъжо да се прибере по-ранко и да се гледат с малката Mr. Green, нещо ми се опъва, та може и да позакъснея, но този път ще дойда Crazy!
Аааа, Уитер, внимавай, че с таз любов, която я изпитвам към теб, може и да си оставя благочестието в къщи Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Joy......

# 275
  • Мнения: 2 214
мама Мери  ок тогава ще се подготвя и ще вземем предпазни мерки Mr. Green

# 276
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
мама Мери  ок тогава ще се подготвя и ще вземем предпазни мерки Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy
много ме развеселявате тази вечер hahaha

# 277
  • Мнения: 186
Привет на мама Нина! Момичета , на 20 се събираме с колеги на коледна забава,ха-ха, банкет де и мъжа ми ще гледа малкия.Ако ме няма и следващата вечер какво ли ще каже?Май пак ще пропусна срещата с вас.В събота вечер пък е служебния купон на мъжа и на бабата ще й стане много да гледа малкия.Желая ви хубава седмица и до нови срещи!

# 278
Здравейте,момичета. newsm51 И на мен ми се иска да присъствам,но за жалост няма кой да гледа децата CryАз сама си ги гледам,защото нашият татко го няма в България.А на 22 го очакваме да си дойде.На вас ви желая да си изкарате много весело и да пиете и едно и за мен cheers

# 279
  • София
  • Мнения: 1 511
В четвъртък вечер по късни доби ... към 20.00 часа ... свършвам работа и се присъединявам към вас!
Но трябва да си запазим маса,защото това е време на банкети и да не останем без места,лутащи се в мрака!(прихвана ме от Хвърчащата) Crazy

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 926
Извинявам се , че пак ще ви досадя Embarassed Може ли да ми дадете тел. на Бамбуча или на някой друг готин ресторант. Иска ми се да питам дали все още имат места за Нова Година newsm78 Ние малко късно се сетихме ама.......
Благодаря и извинете , че така се бъркам в темата ви Hug

# 281
  • Мнения: 529

Извинявам се , че пак ще ви досадя Embarassed Може ли да ми дадете тел. на Бамбуча или на някой друг готин ресторант. Иска ми се да питам дали все още имат места за Нова Година newsm78 Ние малко късно се сетихме ама.......
Благодаря и извинете , че така се бъркам в темата ви Hug
[/quote]


44 83 93  куверта за Нова Година е 68лв.

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 926
Благодаря  bouquet Все още имат места , но искат резервация на място, така че до събота се надявам да имат още Praynig

# 283
  • Мнения: 1 938
На 21 съм на банкет с колежки.

# 284
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Май тази дата няма да е удачна Thinking. Хайде момичета, давайте други предложения, имаме повече от седмица, за да се синхронизираме Hug!

Общи условия

Активация на акаунт