Професионални серии за коса 145

  • 51 485
  • 769
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 489
Момичета някой случайно да е ползвал phyto phytodensia маска или шампоан, дали си заслужава парите маската
Аз съм ги ползвала и за мен са много хубави. След тях косата ми беше невероятна. И плътна и, загладена и напоена някак си.

# 736
  • Мнения: 868
Ами, не знам защо така се е получавало при вад момичета със спрейовете за обем на КМ, може би от Боди мас евентуално, но едва ли е било от Анти-гравити спрея.
Иначе да, точно за тази терапия,която по салоните,които работят с КМ се използва за миенето след боята говорех-leave in, уникална просто.
Някой беше попитал за златният спрей :
https://www.arlen.bg/product/6246/sprey-za-vazstanovyavane-na-bl … -shine-100ml.html
Уникален,но за не е за мазни коси, хидратира си.

# 737
  • Мнения: 1 741
Много ви благодаря, определено доста ми помогнахте и насочихте какво да иззбера. Им и още една подробност - някой знае ли испански сайт за козметика за коса, тъй като тя живее в Испания и ще ми е по-лесно директно да ѝ ги поръчам до адрес.
И да попитам пак - някой купувал ли е Elasticizer в разфасовка 500мл и от къде? Май излиза в пъти по-изгодно, а определено е нещо, което ще си поддържам в наличност.
Може ли да ми препоръчате за мен нещо хидратиращо - шампоан и маска и някаква протеинова маска за дължините след нанасяне на шампоана и маската на Mediceuticals. Косата ми е гъста, дебел косъм, боядисана, изтощена.

AlisV, този спрей дали не е като Орофлуидо спрея? За мен той е уникален за блясък!

# 738
  • Мнения: 408
Включвам се да дам отзив за Pro Longer. По-рано бях писала, че след употреба на балсам и термо (и като финиш) след хидратиращ Ш резултатът беше суха и клечкосана коса. Преди няколко дни взех шампоана от серията и така използвах 3-те продукта заедно, като за финиш използвах олиото на Макадамия. Получи се голям обем, с никои други продукти не се е случвало. На следващия ден косата се "укроти" и стана жива и загладена. Ароматът за моя нос е също топ, но Ш леко ми раздразни скалпа, който по принцип си е чувствителен. Косата ми е изрусена на ниво 8-9 и с кичури, бързоомазняващ се скалп и жадни дължини.

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 08:56 от Mini Me

# 739
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 787
Здравейте. Имам следния проблем и се чудя дали някой се е сблъсквал: дълги години косата ми беше на етажи и дълга, небоядисвана и нетретирана. От време на време сешоар. Дали след некачествено подстригване и филиране ( бях при друга фризьорка ) горния слой/ етаж стои фризи и бухнал грозно. Преди почти две години изрязах доста , за да се изравни. Все пак остана този етаж. Оттогава редовно режа по два три пръста отдолу, но сякаш този слой не расте( там само връхчета се махат). Под него косата е гладка и без стърчащи косъмчета.
Как да се справя с това?

# 740
  • Мнения: 4 337
Изрязан ли е напълно този слой, да не би да е изгорен? Аз в момента отчасти имам този проблем, но моето е след обезцветяване..
П.С. Замаскира се с финиши, но не с всички се получава.

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 11:13 от krystall

# 741
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 787
Изрязан ли е напълно този слой, да не би да е изгорен? Аз м момента отчасти имам този проблем, но моето е след обезцветяване..
П.С. Замаскира се с финиши, но не с всички се получава.
Не е изрязан, защото ако го направя трябва да бъда на каре до ушите, толкова е къс. А никога не съм била така. Ползвам разни финиши и олио, но те не поправят, а само замаскират.
А от какво да бъде изгорен? Преса съм ползвала всичко на всичко 4 пъти за поводи последно преди 6 г. Интересно, че този слой не цъфти, но и не расте. Ако растеше с темпа на другата коса, отдавна да съм го изрязала.

# 742
  • Мнения: 1 764
По повод на този слой, внимателно сресвайте косата, да не го травмирате допълнително и там слагайте повече маски и масла, на влажна коса.

# 743
  • Мнения: 453
Много ви благодаря, определено доста ми помогнахте и насочихте какво да иззбера. Им и още една подробност - някой знае ли испански сайт за козметика за коса, тъй като тя живее в Испания и ще ми е по-лесно директно да ѝ ги поръчам до адрес.
И да попитам пак - някой купувал ли е Elasticizer в разфасовка 500мл и от къде? Май излиза в пъти по-изгодно, а определено е нещо, което ще си поддържам в наличност.
Може ли да ми препоръчате за мен нещо хидратиращо - шампоан и маска и някаква протеинова маска за дължините след нанасяне на шампоана и маската на Mediceuticals. Косата ми е гъста, дебел косъм, боядисана, изтощена.

AlisV, този спрей дали не е като Орофлуидо спрея? За мен той е уникален за блясък!
Аз си купих Elasticier Therapist Balancing Rose and lychee 1000ml.
Определено е много по изгодно просто следи за промоция. На официалният сайт няма толкова големи намаления, но по другите сайтове има.

# 744
# 745
  • София
  • Мнения: 10 355

Колко вярно... едвам отучих половинката да си мие косата със сапун... е 20 години по-късно има тройна на моята грива, а се мие с бебешки шампоан, то май с каквото и да си я мие, ще е все така  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 2 259
Меча, ти ли го постна в една ФБ група по-рано днес Grinning

# 747
  • Мнения: 4 151
Момичета искам да ви питам за смесването на продуктите и по-конкретно финишите. Еластистайлъра много ми харесва, но се чудя мога ли да го смесвам например с коприна или маслото на Макадамия преди да го нанеса? До сега и през ум не ми е миналвало да правя такива смески, а всичко нанасям последователно едно след друго, че даже и ръцете си мия между тях (перко, знам 😂)
Та вие правите ли такива смески и с какви финиши? Как ги смесвате?

# 748
  • Мнения: 1 666
Нищо не ти пречи да пробваш 😀

# 749
  • Мнения: 4 151
Аз че ще пробвам, ще пробвам, ама събирам идеи 😄

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт