Имам много задачи и му отказвам секс- - задръстена ли съм

  • 19 893
  • 576
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Едно време работех по 60+ часа седмично, но това никога не ми е пречило да правя секс с тогавашния ми приятел.
НО умората от това да гледаш малко дете не мога да я сравня с нищо друго. Тя не е само физическа, но и психическа. Особено ако не се наспиваш... Ето, той сам не е бил в кондиция, когато детето е било болно.

Ако наистина ти говори по този начин, значи, освен, че той е пълен нещастник, ти си слабохарактерна и с ниско самочувствие. Аз такова отношение не бих позволила от когото и да е било. But that’s just me Wink

# 16
  • Мнения: 3 251
Вашето е намерила, че премерила. Не ги слушайте тук.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 330
Честно казано, след скандалната случка с лекарите посред нощ, учтиво бих го подканила да си намери с коя да си кръшка, защото аз с подобен неудачник не бих си легнала. Няма да ми стане, никога.

# 18
  • Мнения: 3 640
В този форум половината се оплакват от липса на секс, а другата половина от прекалено секс. 😀😀😀 В кръга на шегата 🙂

По темата:
Казваш му, че си уморена защото правиш това, това и това и ако иска да си по активна в леглото, да поеме половината ангажименти. Пращаш го него на пазар, докато ти оправяш детето, той оправя кухнята. Просто сподели, че ежедневните ти задачи ти крадат от силите за секс. Simple Smile)

# 19
  • Мнения: 7 499
Ако не мога да разчитам на мъжа до мен,особено когато децата са болни тогава да какво ми е? Обикалял е с мен години наред софийските спешни центрове и винаги съм получавала подкрепа, която мисля че не нищо особено.Тя е по подразбиране.

# 20
  • Мнения: 3 251
А кой ще копа бийткоинт за новата къщичка извън града?
Сега, че сме чели разни работи по списанията, не значи, че са верни.

# 21
  • Мнения: 7 499
Жената започне ли да отказва секс на мъжа си, скоро ще бъде на второ място.
Незнам как сте все уморени, аз на 2 места работя, къща въртя ,2 деца гледам, почти не се прибирам вкъщи, с всичко се оправям и секс на мъжа си не съм отказала.
Почвам да се имам за машина.

# 22
  • Мнения: 6 172
Пфф, верно ли, детето болно, а той искал да спи?! Леле, за косата ще го изнеса навън. Кое ти е силното?
Бе секс му се правело, биткойни копал ... я ВЪН! Този и минута няма да го търпя още преди да е стигнал даже до манипулации и заплашвания за любовници.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 330
Секс се отказва не когато си изморена, а когато партньорът ти те кара да се чувстваш зле.
Ако съпруг и баща допринася единствено с левчета и биткойни, по-добре разведени и с издръжка. Поне няма да й се налага и за пениса му да се грижи, освен за всичко останало.

# 24
  • Мнения: 4 021
Ако детето ми е болно и мъжът ми ме остави да се оправям сама през нощите, че отгоре на всичкото и да ме навика, вместо вече да е запалил колата и да чака да се облечем, на другата сутрин ще са му събрани нещата и изнесени във входа, вместо да се чудя коя домашна дейност да отложа за после за да му направя свирка...

Никога не съм разбирала как може да има жени, които толкова да не се обичат, че да стават слугини на такива мъже.

# 25
  • Мнения: 3 251
Тези, които знаят, че животът
не е като в бг-мама.

# 26
  • Мнения: 32 107
А кой ще копа бийткоинт за новата къщичка извън града?
Сега, че сме чели разни работи по списанията, не значи, че са верни.
Ама тя къщичката ще си е за него, едва ли за нея.
Нека си копа.
Идеята за прислужницата е добра. Ако толкова държи на него /все още не виждам причина/ да му го предложи като вариант за да има желание за секс.
Лично аз ако някой се опитва да ме манипулира и заплашва с изневеря, много бързо ще изстина към този човек и с кеф го пращам при някоя друга.
Тези, които знаят, че животът
не е като в бг-мама.

Във форума пишат различни хора, с различен опит.
Има и нормални жени, които не позволяват да ги подритват като кучета.
А авторката не е силна.Даже слаба щом търпи такова унижение.
Всъщност най-вероятно тя няма никакви доходи и седи при него заради парите. Иначе няма как да си гледа детето.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 748
Авторке, тая работа звучи безнадеждно. Човекът е с високо самомнение щото копа злато в интернет. Сигурно се величае вътрешно как без него си за никъде щото прави пачки (дано да ги прави и на дела, не само на думи). Пък и щом поставя нуждите си на първо място... Много мога да кажа още ама няма. Явно се мисли за бог щото носи парите, а ти си някакъв си там недостоен обслужващ персонал. Такива смятат домакинската работа за позор за нежните си ръчички, пък и нали е много уморен от тежкия труд да изхранва семейството. Няма да ти става по-добре.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 733
На колко точно е детето?

# 29
  • Мнения: 18 342
Човекът има пари, значи има и кандидатки, чакащи да се оваканти мястото до него (струва ми се, че това намеква).
Два варианта за нея - старае се повече или казва майната му, да прави каквото иска, тя може и сама. Гледам я навивате за втория. Ама ще остане без финансова подкрепа. Готова ли е, тя си знае.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт