Движение на българските майки - ВИДИН - тема 2

  • 9 573
  • 266
  •   1
Отговори
# 195
3дравейте!най накрая и аз седнах да пиша .
аз съм Люси -с икебаните  Grinning
събирам усилено материали ,но незнам дали няма да ме нападне някои вълк по горите
много мои приятели откликнаха на инициативата и събират заедно с мен .поздрави на вси4ки и 4ао 4е съм на работа

# 196
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Люси, да не си се маскирала на Червената шапчица?Мъжа ти знае ли, че ходиш по горите?Ти да не си мислиш, че само влизаш във форума и излизаш...тук се обсъжда, малко се спори и кога да пием кафе?Мими, решила съм утре да събера в 2 плика нещата , които обещахме за дома за временно настаняване тук в града, че станах за резил. Само, ако Миленче е на линия с кола да мине покрай мен в ранния следобяд да ги отнесе. Не е лошо и ти да дойдеш по обяда, да  разпределим нещата. Да, трябва да отделим и тези за Гомо и да ги вземеш при теб.Леле, как липсва Светлето - тя все ни  проверяваше- 2-3 пъти на ден.Другите къде изчезнахте?В неделя имаме уговорка с Анна Лозанова да се видим да уточним за едно интервю по ТВВ

# 197
  • Мнения: 2 353
  Здравейте видински мами Simple Smile На срещата вече го обсъдихме, но да припомня пак - моля ви, ако някоя от вас има камера да заснеме 3-4 чифта ръце, които правят украса за базара!
  Поздрави! Simple Smile

# 198
  • Мнения: 484
незнам дали няма да ме нападне някои вълк по горите
Ооо,Люси внимавай какви ги извършваш по шубраците Naughty

Мими, Не е лошо и ти да дойдеш по обяда, да  разпределим нещата.
ОК' ще дойда,Милена я няма в момента в Брегово е  newsm78,но ще мина поне да ги разпределим.

 
 моля ви, ако някоя от вас има камера да заснеме 3-4 чифта ръце, които правят украса за базара!
камера имам(любителска) ама е от 100години,вади картина ама няма звук ако направим клипче със цифров фото-апарат ще свърши ли работа? newsm78

# 199
  • Мнения: 484
Момичета току що "шпионирах "   Twisted Evil в темата за коледния базар на софииските мами и открих нещо интередно, ще залепят стикери на продуктите които продават нещо от рода на "Усмивката на лицето на едно дете " или нещо подобно или "това което си купувате помага за една усмивка" или нещо такова не е много трудно за изпълнение може би лазарен принтер и хартия която се залепва, на малки стикери, какво мислите

такива стикери ще има и при вас ,само още не сме ги направили.Текста ще е еднакъв само дето може да се наложи вие да си ги напечатате Crazy
Имам питанка, а ние ще имаме ли такива стикери? newsm78

# 200
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета току що "шпионирах "   Twisted Evil в темата за коледния базар на софииските мами и открих нещо интередно, ще залепят стикери на продуктите които продават нещо от рода на "Усмивката на лицето на едно дете " или нещо подобно или "това което си купувате помага за една усмивка" или нещо такова не е много трудно за изпълнение може би лазарен принтер и хартия която се залепва, на малки стикери, какво мислите

такива стикери ще има и при вас ,само още не сме ги направили.Текста ще е еднакъв само дето може да се наложи вие да си ги напечатате Crazy
Имам питанка, а ние ще имаме ли такива стикери? newsm78

daaaaaa Hug
vsichki gradove,koito praviat bazar shte imat Hug

# 201
  • Мнения: 2 353
   Мона, какъв формат е камерата?Не знам дали мога да ги монтирам в Премиер ако са снимани с телефон newsm78

# 202
  • Мнения: 484


ето какво представлява,бачка със онези малките касети,дето се поставят в адаптер и после видеото  newsm78,а ти го искаш на CD ли? newsm78Щото ако го искаш на CD по добре е да го направим със цифрово фото  newsm78

# 203
  • Мнения: 2 353
 Става. Искам го на касета, не на СД. Ще платя таксата за пощенска пратка в двете посоки.

# 204
  • Мнения: 2 502
ехооооооооооооо

здравейте мили мой момичета ,
тази нощ в 02,30 пристигнах и вече съм в офиса ,много исках да ви пиша смс ,но от Германия не можех да изпращам , newsm78
тука съъъъъъъъъъъъъъм



ДО ЗОРИ
Зори ,донесох една страхотна книжка ,тя по-скоро е извадка от списание с коледни сладки и такива подобни
предполагам ще ти е интересно да я видиш newsm78
ще ти я дам само да се разберем кога и къде
купила съм неща за базара ще ви ги покажа
даже мисля да ви ги снимам довечера и ще ги публикувам да ги видят всички и да изкажете своето мнение
ДО МИЛЕНА
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73464&photo=2
това е линка  за разглеждане на други картички

ДО МИМИ

нещата на 1  кука са страхотни  ,работи  Hug все така

ДО ЛЮСИ
ще звънна на Белоградчик да събират  шишарки за теб

до всички
тази седмица ще се до уточним  за базара -мястото и за срещата с Анна Лозанова за уйкенда за предаването

някой нещо ......работите ли  newsm78 Hug

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 13:48 от lorys

# 205
  • Мнения: 2 502
моля на идеите









Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 14:53 от lorys

# 206
  • Мнения: 7 106


ДО ЗОРИ
Зори ,донесох една страхотна книжка ......

Добре се завърнала  smile3525

Това с книжката е страхотна идея, не е лошо да и хвърля едно око. Ще си харесам някоя рецепта, но ще трябва да си търся преводач, защото с немския съм скарана.
Ние излизаме и в студа, така че можем да се срещнем някъде или ако ти не можеш да излизаш преди 12,00 от работа (когато ние пък се прибираме  Confused) можеш да я оставиш при Мими в магазина и аз да мина от там да я взема и после по същият начин да ти я върна.
Кажи кое те устройва като вариант.



Тъй вярно. В момента правя генерална репетиция на един Коледен сладкиш и като го снимам ще ви го покажа и ще ви дам рецептата, защото е разкошотия.

# 207
  • Мнения: 2 502


Добре се завърнала  smile3525



ами добре заварила ,за немския няма
проблем на мен ми е втори "майчин "
а книжкета ще я оставя  при Мими , и ти ще я вземеш от нея ,въпреки ,че не отказвам да пием кафе заедно
а може би ще имаш време за срещата в  неделя с Анна Лозанова във Вип- а
поне засега такива са ни уговорките на примависта с нея

# 208
  • Мнения: 7 106
Ако не ходим при свеки в неделя на гости, ще дойдем.
От колко часа е срещата? (може и да е писано, ама съм пропуснала)

# 209
  • Мнения: 484
момичета,искам да Ви покажа началото :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73766 
 Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт