Отново за зълвите......

  • 3 027
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 417
Здравей,и аз имах същия проблем с бившия си съпруг и сестра му.Бяха много близки и тя ме дразнеше много повече от свекито.Знам как се чувстваш и ти съчувствам SickСякаш беше член от нашето семейство..Съветът ми е да и намерите възможно най-бързо мъж и да се отървете от нея,иначе лошо се пише.Моята идваше с нас по магазините и караше брат си да и купува разни работи #Crazy и висеше у нас с месеци.
Успех ти желая!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 4 493
Здравей,и аз имах същия проблем с бившия си съпруг и сестра му.Бяха много близки и тя ме дразнеше много повече от свекито.Знам как се чувстваш и ти съчувствам SickСякаш беше член от нашето семейство..Съветът ми е да и намерите възможно най-бързо мъж и да се отървете от нея,иначе лошо се пише.Моята идваше с нас по магазините и караше брат си да и купува разни работи #Crazy и висеше у нас с месеци.
Успех ти желая!  bouquet
ОЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ
Не ме плаши така  Crazy, УЖАС  Rolling Eyes
Как аз ще й търся гадже  Crazy Crazy Crazy, а още повече брат й  #Crazy #Crazy #Crazy
И аз мисля, че ако има сериозна връзка ще пренесе претенциите си към другико и ще е по-ангажирана - няма да има време да се "занимава с живота на брат си" толкова детайлно, че чак тя да обеснява на трети лица , че още ни било рано да си имаме наше дете или др. такива.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 14:25 от dioni

# 32
  • Мнения: 417
Ами действай Crazyзащото не вярвам да промениш нито отношението и към теб нито отношенията м/у брат и сестра.Казвам ти го от личен опит.

# 33
  • Мнения: 431
ОЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ
Не ме плаши така  Crazy, УЖАС  Rolling Eyes
Как аз ще й търся гадже  Crazy Crazy Crazy, а още повече брат й  #Crazy #Crazy #Crazy
И аз мисля, че ако има сериозна връзка ще пренесе претенциите си към другико и ще е по-ангажирана - няам да има време да се "занимава с живота на брат си" толкова детайлно, че чак тя да обеснява на трети лица , че още ни било рано да си имаме наше дете или др. такива.

dioni, в тази семейна обстановка ти не трябва да се месиш, да воюваш и т.н. Явно не искаш да критикуваш мъжа си, но той е този, който трябва да постави границата, а не вие двете да се конкурирате за вниманието му. Поговори с него, той да поговори и с родителите си, за да могат те да се намесят (освен ако те не стоят отзад), всяка твоя лична намеса ще бъде възприета като опит да разделиш брат и сестра и никога няма да бъдеш приета от семейството му. Внимавай, защото ледът тук е много тънък. Много дипломатичност се иска. Confused

# 34
  • София
  • Мнения: 4 493
Много се притеснявах, НО ГОВОРИХ с мъжът ми, имах и друг повод - намесата /в нашите отношения/ на негов приятел / което иначе бих пропуснала покрай ушите си/ и използвах момента  Crazy Говорих ме спокойно и накрая му обесних че той е човекът който трябва да постави границите и да им покаже къде им е мястото на всички /въздържат се и не използвах името на сестра му, а обобщих семейство и приятели/, но той се досети и ми показа, че е забелязал отношението й, не ми каза да е говорил с нея или с родителите си, но явно и това ще стане.
Каквото трябваше аз го направих и съм доволна, сега ще изчакам да видя какво ще стане /не очаквам чудеса, а и знам че може би от първият път няма да се променят нещата, но ако трябва ще има и други разговори/
Благодаря ви за съветите и подкрепата

# 35
  • София
  • Мнения: 1 105
Е това е много гадно и аз не го разбирам! Какво искат тези жени да се омъжат за братята си ли? Пълен игнор, не й се връзвай, защото тя може би това иска, а като види, че не й обръщаш внимание може и да спре да бълва змии и гущери. А, и задължително говори с мъжа ти. Успях!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 670
Добре може да не е в час момичето, ама аз се чудя, ако някой ден брат ми се ожени /което се надявам да стане/ и понеже аз много го обичам, ще искам да съм около тях. Не постоянно, но ще търся вниманието му понякога. ЩЕ искам примерно като идват да имам поне 2-3 часа неговото внимание за мен./примерно/ Какво значи искали да се женят за братята си. Какво като е женен само по телефона веднъж месечно да му звъня, понеже жена му решила, че преча ли? Недейте полудява бе хора. КАто си има ново семейство значи ли, че майката и сестрата са в дълбокото минало и не бива да се обичат?
Това е в случая в който не се опитват да бъдат нагли и не прекаляват!!!!

Общи условия

Активация на акаунт