Предстои сватбата ми-мога ли свободно да си играя хора?

  • 2 692
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
бъди внимателна, че 2 мои приятелки прокървиха след това но те не седнаха
успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 19
Аз бях в третия месец и взех едно хапче нош-па, след гражданския брак. Нямах никакви проблеми, а си поиграх на воля.

# 17
  • Мнения: 27 524
Аз бях в третия месец и взех едно хапче нош-па, след гражданския брак. Нямах никакви проблеми, а си поиграх на воля.

Но шпа да не би да предпазва от помятане?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 8 917
Дали ще пречи да си играя свободно хора на сватбата ми или все пак да внимавам? Моя лекар ми предписа хапчета и каза да не се притеснявам вече от това и да отида два дни след сватбата да ме прегледа. Дали мога толкова много да разчитам на тези хапчета, те са против втвърдяване на корема и при заплашващ аборт. Лошото е че пишеше, че може да имам разтройство - преставяте ли си как съм с разтройство на собствената си сватба    Има ли момичета който са били бременни на сватбата си /на сватбата ще съм в 15 седмица

Ако се чувстваш зобре - не виждам проблем. Аз на моята бях в началото на 6-я месец и се наиграх като за последно Mr. Green - въобще не седнах. След това бяхме някъде на гости и пак си поиграх в една механа Peace

# 19
  • Мнения: 517
аз бях бременна на сватбата почти в шести месец .. и не се притеснявах да лудувам на сватбата.. ще ти издам една тайна.. аз на моята сватба бях постоянно на дансинга...ама постоянно..от роклята не се забелязва, че не се правят кръшни движения..Simple Smile) поне аз играех без да натоварвам корема и да се друсам:))) стига ти само да залюлееш роклята и изглежда,че играеш;))))))))))) аз  "играх" хоро без да знам как се играе..и не се разбра,че не мога да го играя Simple Smile) хъхъ  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 164
Аз бях в третия месец и взех едно хапче нош-па, след гражданския брак. Нямах никакви проблеми, а си поиграх на воля.

Видиш ли къф бил пиниза! newsm62

# 21
Еееее, много ви благодаря - а за хапчетата - аптекарката /когато си ги купих/ ми каза, че било магнезий това което ми е изписано и няма да навреди дори само профилактично да ги пия.  Ще играя хора на воля  и като  видя зор и умора - просто ще си почина и така. Благодаря ви за отговорите. Дано да помогне  и на други мами които ще се женят   bouquet

# 22
  • Мнения: 145
Всичко е много индивидуално, аз бях в края на седми месец на сватбата си , при това с високи обувки, чувствах се много добре , е разбира се играех само на бавните хора , но аз бях в напреднала бременност .  Не се притеснявай,  ВЕСЕЛА СВАТБА и ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ

# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На първо място искам да ти пожелая един незабравим ден, изпълнен с най-хубавите ти емоции.

На моята сватба ми закъсняваше с 1 седмица, но аз си мислех, че е от стрес . И не седнах през цялото време - само танцувах. Каквото е писано, то ще става. Гледай да не се тръскаш много, но питай и доктора.

# 24
  • Мнения: 118
Ами аз бях в 13 седмица на сватбата си. Разбих се от танци, което беше доста безотговорно от моя страна, защото преди това имах проблеми. Но всичко си  е до организъм, тогава не съм имала проблем и си изкарах страхотно. Опитай се да не прекаляваш с бурните танци. И - много щастие, късмет и безоблачен семеен живот, изпълнен с детски смях ви желая  Hug   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 241
Скъсах се от танци на сватбата, но по принцип бременността ми беше безпроблемна и нямах никакви неприятни последици.

То хорА нямаше много - 2-3, но на всичките бях първа писта Simple Smile Иначе какво ли друго не танцувах, освен задължителните блусове, латино и диско, имаше канкан, казачок, сиртаки и т.н., не съм пропуснала Simple Smile

Но истината е, че се чувствах много добре, в апогея на силите си - седмица не помня, но някъде в 5-ти месец бях тогава. Така че прецени по собственото си здравословно състояние.

# 26
аз бях бременна в третия месец и точно преди свадбата прокървях.доктора ми каза да не танцувам много и да не се натоварвам.не разчитай на тези хапчета,изпий ношпа преди свадбата и не се нарпягай много.

# 27
  • Мнения: 1 117
Смятам ,че ако бременността е безпроблемна няма причини да не играеш. Аз бях добре и на сватбата бях в 4,5 месец. Не се спрях от танци Simple Smile

# 28
  • Мнения: 14 133
След като нямаш проблеми, играй хора, но без много друсане и подскоци. Пази се, все пак!!! Весело изкраване!!!!

# 29
  • Мнения: X
Казваш, че са ти изписали магнезий  Rolling Eyes Магнезий се изписва при контракции и по-чувствителна матка, още ти е рано да усетиш контракциите, но на ехографа се вижда, ако ги има.

Аз бях в 14 седмица на моята, но повечко си седях, защото имах малко проблеми, наистина малки, но все пак.........

Така, че все пак внимавай риск винаги има, по-добре да не играш, но да имаш бебе.........


Общи условия

Активация на акаунт