Разширени вени

  • 338 513
  • 527
  •   1
Отговори
# 30
Искам да питам и аз нещо.Имам от няколко години изпъкнали ръзширени вени на 2-3 места-правила съм лятото курс на лечение с веноротон хапчета и същото мазило.Това лято пих троксевазин-общо взето като се захлади ми спря паренето и болките в тези участъци.Тоя д-р Големанов значи ходи и в Бургас, защото аз пък съм от Сливен.
В коя болница и в кои дни, ако някой може да напише.Или да отивам в София направо.Много съм немарлива що се отнася да мен.Трябва вече да се заема сериозно,защото съм на 36г и имам наследствена обремененост.

# 31
  • Мнения: 155
А бихте ли ми препоръчали лекари от София.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

В коя болница и в кои дни, ако някой може да напише.

Оксиком в к/с "Изгрев", ще ти дадат информация на тел.860210.

# 33
  • Мнения: 1 951
Не знам момичета, аз миналата есен правих терапия, общо 5-6 инжекции, отначало имаше ефект, но се показаха отново и сега изглеждам по-зле и от преди  Sad

# 34
  • Мнения: 97
Бягайте от Др Големанов! От личен опит Ви го казвам. Потърсете д-р Гидялов Св. София - София за разширени вени и тромбофлебит.

# 35
  • Мнения: 97
ето и личният тел на Др Гедиалов 0887070588 и Др Запрянов Ст. Загова тел: 08889584558 той ходи и в Балчик през седмица. Те единствено си гледат работата присърце. Успех!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Бягайте от Др Големанов!

Защо?

# 37
  • Мнения: 598
Абе незнам, и на мен Големанов не ми вдъхна много доверие, а и сумите които искат за операция - 700-800лв на единия крак ... Аз предпочитам да ида до София или Стара загора, ама все не мога да се наканя.

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 21:27 от Танина

# 38
  • Мнения: 27


Също и ако имате познати, които са си правили такава операция и са доволни, дайте малко инфо, че ние тук в Бургас  си нямаме такова чудо съдов-хирург  newsm78.
----------------------------------------------------------------------------
Здравейте,
 Клиника по Съдова хирургия към болницата "Св.Анна"-Варна е със 25 г история, огромен опит при лечение на най-различни съдови заболявания и се намира само на 120 км от Бургас.
Тук всеки от вас може да получи безотказна помощ по всяко време на деня и ноща. Това не е реклама.
От март тази година в клиниката се извършва лазерна аблация на разширените вени на долните крайници. За съжаление НЗОК засега не заплаща разходите за лазерната аблация, но след анализа на  вложените материали ние стигнахме до заключение , че предлагани на различни места цени от 850 до 1060 лв за тази опереция са надути и реалната е 525 лева. Именно тази цена заплащат нашите болни от 2 мес. Лазерният апарат е испанско производство, един от най-модерните в Европа.
Ако тази информация ви заинтересува , можете да се свържете с нас на тел.- 0898 377 404.
Доц. Виктор Княжев




[

# 39
  • Мнения: 27
Ето тук има списък на съдовите хирурзи в БГ. Пише и кой в кой град работи. Това го имам от Миленика  Wink

http://www.bavs-bg.org/frame_m.htm
--------------------------------------------------------------------

Списъкът е безнадежно остарял. Доста хора от него са в пенсия, други напуснали, телефоните и ел. пощата са различни от днешните.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

......реалната е 525 лева. Именно тази цена заплащат нашите болни от 2 мес.

Какво включва тази цена?

# 41
  • Мнения: 27

......реалната е 525 лева. Именно тази цена заплащат нашите болни от 2 мес.

Какво включва тази цена?
--------------------------------------------------------------------------------
Тази цена включва абсолютно всичко- анестезия по желание-местна, спинална, обща, лазерна аблация, отстраняване на венозни варикозни  пакети, , не подлежащи на въздействие с лазер, пребиваване в клиниката една нощ, медикаментозно лечение, следоперативен контрол, превръзка на следващия ден, контролен преглед след 1 мес. Дори потребителската такса не се заплаща.
Едновременно с това се извършва консултация относно необходимостта от склерозиращата терапия в по-отдалечен период. Нашият опит в това отношение превишава 2000  болни лекувани  със съвременни склерозиращи субстанции на повече от достъпна за среден българин  цена.
Доц.Виктор Княжев,
e-mail: knyaz@mail.bg
052 64 82 35
0898 377 404

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 14:33 от knyaz

# 42
  • Мнения: 143
а болнични издавате ли ,ако процедурата е с лазер и колко?

# 43
  • Мнения: 27
а болнични издавате ли ,ако процедурата е с лазер и колко?
-----------------------------------------
Разбира се, че издаваме- нали сме специализирана Клиника по Съдова Хирургия. Отпуска се издава до 30 дни вкл, но реално можете да работите след няколко дни

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 17:38 от knyaz

# 44
  • Мнения: 505
Здравейте д-р Княжев,

радвам се че сте в нашата тема, бихте ли обяснили възможността от  рецидив при лазерна аблация  на разширените вени.

Общи условия

Активация на акаунт