Хайде малко интимно

  • 6 626
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
hahaha  Четвъртък 22:30 ...
Утре какво да очакваме  Joy
е не казахте ква е тая поза 77 и стоножка де,хи хи Embarassed

Е, как бе мила да не казахме...... Laughing Цитирам по памет  Wink 77 - бившата лъжички - един зад друг, а стоножката - 50 мъже един зад друг и последният да не е на сухо се затваря кръга и става геврече.  Mr. Green Wink
 Wink
 Hug

# 61
# 62
  • GYM
  • Мнения: 814
Eй, момичета, такъв смях му дръпнах в офиса, лелееееееееее Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 529
БРАВО МОМИЧЕТА!!!!!!!!!!!! lalalala
 с колежката страшно се кискаме Grinning

# 64
  • Мнения: 1 186
А бе моми-споделете де тогава колко време е най- дългия  секс който сте правили luvbed

# 65
  • Мнения: 2 498
Абе, на много сексуална вълна си напоследък.....кажи на мъжо по-малко да работи навън, че да има повечко време за теб  Laughing

Та по въпроса-толкова дълъг, че свят да ти се завие-около 3 часа  Embarassed.... ама да не ти казвам на колко питиета беше жребецът...

# 66
  • Мнения: 5 539
Три часа тъпкане или всичко влиза в 3-те часа? Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 1 186
Абе, на много сексуална вълна си напоследък.....кажи на мъжо по-малко да работи навън, че да има повечко време за теб  Laughing

Та по въпроса-толкова дълъг, че свят да ти се завие-около 3 часа  Embarassed.... ама да не ти казвам на колко питиета беше жребецът...
Ох,ми то работи или не.....все еда-"ЛУД, УмОрА НЯмА" -вечер за лека нощ luvbed секс.....и сутрин- преди сутрешното кайве  food010 пак секс-ама аз съм добра съпруга и си изпращам мъжа за работа-леко изморен и много заситен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 186
Ама то и ти не оставаш по назад-така като ти гледам профила....(за секс вълната)

# 69
  • Мнения: 2 498
Ама то и ти не оставаш по назад-така като ти гледам профила....(за секс вълната)


За аватара ли говориш? Той си ми е запазена марка...сложила съм го, защото ми харесва, не афиширам нищо с него....а пък кой каквото иска да си мисли....


Три часа тъпкане или всичко влиза в 3-те часа? Rolling Eyes

Тъпкъне, тъпкане....

# 70
  • Мнения: 5 539
Леле, майко Sunglasses

# 71
моя рекорд е от 23 вечерта до 9 сутринта.

# 72
  • Мнения: 492
Ей, Данчо, къде те търсят, ти къде си бил...

# 73
  • Мнения: 1 186
моя рекорд е от 23 вечерта до 9 сутринта.
браво на вас smile3501

# 74
  • Мнения: 677
моя рекорд е от 23 вечерта до 9 сутринта.
Богоговея..

Общи условия

Активация на акаунт