Обичате ли рождения си ден?

  • 4 504
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 841
И аз не обичам рождения си ден, предпочитам тези на децата, на бабите и дядовците, но собствения си предпочитам да го прескачам.

# 61
  • Мнения: 2 255
обичам го да-днес е Peace
цял ден получавам поздрави,сладуранки от форума ме изненадаха много приятно.
 почти винаги обаче,нещо се обърква точно на този ден,може би поради големите очаквания newsm78
не протича гладко.а пък може и аз да съм прекалено взискателна,знам ли Thinking
лигавщини...........
 

# 62
  • Мнения: 13 512
Никога не съм го обичала.Давам си сметка ,че изобщо празници не обичам много-много.

# 63
  • Мнения: 2 211
Не, много ме натоварва във всяко отношение. Щастлива съм на РД на скъпите за мен хора и особено на РД сина ми.

# 64
  • Мнения: 583
Не, много ме натоварва във всяко отношение.
и за мен важи същото! но виж рожденият ден на дъщеря ми обожавам!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Моят рожден ден въобще не го обичам. Дори не го празнувам в повечето случаи. Минава ми обикновено като всеки друг ден. Само дето се чувам с хора, с които рядко се виждам. Това ми харесва. Мъжо е на работа, аз с детето сега, преди сама или на работа. Но там пък притеснения какво ще почерпя, дали ще стигне, как ще го замъкна... и въобще само нерви. Sad

# 66
  • Мнения: 3 098
Да,оби4ам този ден. HugВинаги съм се 4увствала прекрасно на този ден,а и съЩо оби4ам рожденните дни на най_близките ми хора,тъй като обожавам да им правя изненади. Flutter
Само дето тазгодишния ми рожден ден няма да е тъй прекрасен както ми се иска,заЩото в момента се занимавам с куп бюрокраЩини и простаЩини,та ми са изпилени нервите. Confused

# 67
  • Мнения: 289
Изобщо не си обичам рождения ден. Много ми е криво, още по криво ми става като започнат да ми се обаждат и да ми пожелават какво ли не, радвам се, че са се сетили за мен, но в същото време  smile3507.  А като бях в гимназията си позволявах да не ходя на рождения си ден на училище, покривах се вкъщи smile3506

# 68
  • Мнения: 4 629
Аз в последните няколко години едва си понясям рождения ден. Не мога да се зарадвам на факта, че остарявам с още една година  Confused Иначе винаги получавам хубави подаръци и партитата ми харесват, но бих предпочела повода да е друг, а не рождения ми ден

# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Незнам. Преди много го обичах и го очаквах с нетърпение, но последните 2- 3 години, нещо не съм въодушевена много.

# 70
  • Мнения: 2 697
Обичам си рождения ден, защо да не го обичам  Laughing
Свързвам го с подаръци,

приятели, които ме обичат ...
и разбира се, само с приятни изненади...



Чувствам този ден специален, предполагам, че и егоизмът ми си казва думата. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 403
И аз много  оби4ам рожденния си ден  Hug

# 72
  • Мнения: 2 237
Ми незнам ,май го обичам...не празнувам кой знае как,но си е специален ден.Винаги сме празнували двете със сестра ми,и откакто не живее в България,някак не ми се празнува сама.Все пак сме едно цяло.
А иначе подаръци много обичам да получавам !

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Не не го обичам, даже като наближи и се чудя къде да се покрия, защото изпадам в депресия и не ми се ще да виждам никой.

# 74
  • Мнения: 614
Многоо, много си обичам рожденият ден. Това си е моят ден, свързвам го с много усмивки,приятели подаръци....и наближавааааааа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт