Обичате ли рождения си ден?

  • 4 487
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 391
не, не го обичам, не ми харесва да ставам обект на внимание.
така се чувствам и аз...

# 91
  • Мнения: 3 388
и да и не ... понякога страшно ме депресира ... най-вече в първата половина на деня, по-късно ми идва настроението

# 92
  • Мнения: 7 114
Много.
Обичам празниците и на близките си.

# 93
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Обичам го.
А и тогава мога да се събера с много приятели накуп,което напоследък се случва рядко.
И аз така, страхотно е да имаш рожден ден и да го празнуваш с любимите си хора!

# 94
  • Мнения: 1 353
Разбира се, че го обичам.

# 95
  • Мнения: 2 040
Обожавам рождения си ден, но вече много повече обожавам рожд. ден на детето ми ...
И понеже тази седмица моето момиченце става на 2 годинки, съм запланувала празника още от преди месец ... така си правех планове и за моите рожд. дни до преди 2 години ...
ОБичам тия дни, настроението ми е на 1000 процента, всички проблеми ги вкарвам в 3-та глуха и гледам в тези дни да мисля само за купона и доброто настроение, така или иначе на следващия ден няма ИХУ и се връща старото ежедневие  ...   Laughing Peace

# 96
  • Мнения: 369
Честно казано не го обичам Sad Винаги се чувствам нещастна, и тъжна  Rolling Eyes Може би защото винаги очаквам много внимание на този ден а не го получавам . Нито като дете нито сега като семейна. Вече почти 8г както сме женени и нито веднъж мъжът ми не ме е изненадвал с нищо за рождения ден. Просто аз съм много романтична а него хич го няма в тази област. И всеки път си казвам няма да се настройвам за нищо и няма да обръщам внимание но вътрешно винаги се надявам за нещо специално а то не идва и пак съм тъжна .

# 97
  • София
  • Мнения: 38 535
Като оставим настрана "Сатурновата дупка", пак нещо хич не го обичам тоя ден. Откакто се помня, все са се прецаквали купоните точно на тоя ден. Мъжа ми се заяжда и не ми подарява нищо, едно време нашите и те се заяждаха, въобще - мани. Може би очаквам повече внимание,

Затова предприех една нова тактика - празнувам си го малко след това и то най-добре само с приятелки.

# 98
  • софия
  • Мнения: 555
обичам всякакви купони, е за мойте рождени дни вече не се правят партита, но затова пък за децата - яки сбирки

# 99
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, не го обичам хич Cry.
Още десет дни преди това започвам да се депресирам, а като мине съответния ден - пак съм си наред Mr. Green....странна работа newsm78...

# 100
  • Мнения: 3 611
Колкото повече се навъртат годинките, толкова повече спира да ми харесва рожденния ден.
Освен това (не zнам zащо  newsm78) винаги очаквам на тоя ден да се случи кой zнае какво, нали си ми е "моят ден" все пак...то пък нищо не се случва и... съм малко или много раzочарована. Тъпо.  Confused

# 101
  • Мнения: 1 520
Аз си го обичам, да. Друг е въпросът че нямам някакъв навик да го празнувам много шумно, което за мъжа ми е много странно.
Но и това не трябва да учудва никого - защото той е по масовките и огромните партита.

Общи условия

Активация на акаунт