Помощ-Кой е бащата

  • 4 924
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте всички, имам въпрос, който не ми дава мира. Изневерих на приятеля си (не ме съдете моля), не използвахме презерватив, беше прекъснат полов акт. След 2 дни бях с приятеля си той свърши в мен за това пих Ескапел. Около час след акта изпих хапчето. Нещо вътрешно ми казваше, че съм забременяла и днес си напрвих тест, който естествено е положителен. Та според вас, кой е бащата? Последния ми цикъл започна на 20.01,по мои сметки овулацията ми трябва да е била на 04.02. Ще съм благодарна на всички за отговори 🙂

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 23:22 от vikined

# 1
  • Мнения: X
.

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 19:59 от Анонимен

# 2
  • София
  • Мнения: 35 153
Ти не знаеш, та ние ли?!

Нямаше ли предизвикан цикъл след хапчето?

# 3
  • Мнения: 1 625
Не знам дали някой може да ти каже кой е бащата, но преди да съобщаваш на който и да е, се консултирай със гинеколог. Тези хапчета не са никак хубави, особено в началото на бременността. Обсъди с лекар какви да са следващите стъпки, дали има опасност от хапчето, какви са шансовете да не е засегнат плода, всичко.

# 4
  • Мнения: 1 258
    Поредната пързялка.

# 5
  • Мнения: 6 166
Според мен имаш по-голям проблем от хапчето. Проблемът ти е не кой е бащата, а здрав ли е плода. И за сега си трай за изневярата.

# 6
  • Мнения: 1 847
Теста да не е престо?!

# 7
  • Мнения: 4 961
Ужас.
Все едно се озовах в онези сериали, в които драмата е без край.

И гинеколога няма "кристално кълбо" .
 Предстоят ти важни решения.

# 8
  • Мнения: 4 961
Дано е реакция от хапчето.

# 9
  • Мнения: 738
Ехааа, единственото ти спасение е аборт и след него промяна на поведението ти, иначе ще си все ненаясно кой от двамата, тримата и т.н. е бащата!

# 10
  • Мнения: 9 748
Ами, който искаш, той е бащата. Усещането к’во ти казва?

# 11
  • Мнения: 3 134
Щом имаш сериозен приятел пиши него баща. Все пак сте правили секс без никакво предпазване /ако прекъснат полов акт може да се нарече пазене/.
Или пък кажи и на двамата и виж кой иска да гледа дете и го пиши на него.

# 12
  • Мнения: 14
Цикъл не ми е идвал след Ескапел. Още след обяд отидох на гинеколог. Тя каза, че има много случаи след прием на Ескапел - бременност. Споделих проблема за колебанието и с нея, тя каза, ако съм сигурна в другия, няма място за притеснение. Смята и каза, че овулацията ми е била от 04.02 до 06-07.02. Попитах тук, просто за да чуя и други мнения

Последна редакция: пн, 15 фев 2021, 23:23 от vikined

# 13
  • София
  • Мнения: 12 006
Колко дни ти е цикъла в последните поне 6м. ? Макар че дните са прекалено малко за да се изчисли. Лекарката как разбра за вероятния период на О?

# 14
  • Мнения: 4 961
Щом имаш сериозен приятел пиши него баща. Все пак сте правили секс без никакво предпазване /ако прекъснат полов акт може да се нарече пазене/.
Или пък кажи и на двамата и виж кой иска да гледа дете и го пиши на него.

И в един слънчев ден..бум ..Изненада

Към авторката..
В такава ситуация бих направила аборт ако нямам смелостта да съм откровена с пратньора си.
Не мога да понеса съмнения, лъжа и несигурност
Това съм аз де.

Общи условия

Активация на акаунт