Помощ-Кой е бащата

  • 4 931
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 887
Всъшност няма значение кой е бащата. Щом искаш бебето, изчакай. Ако си бременна, направи си изследванията за увреждане, които и без това се правят в съответния месец, и толкова.
Онзи момък със случайния секс не мисля, че ще се заинтересува от случката.
Въпросът е по-скоро, ако си бременна, ще искаш ли да гледаш детето с приятеля си (и той дали ще иска). Ако искаш, хубаво се замисли и реши, че е от него и това трябва да ти е позицията завинаги. И после му кажи - в смисъл, когато разбереш наистина, че си бременна.

# 76
  • Мнения: 6 166
Викинед, аз си мисля, мисля, мисля ... що не вземеш да поизтриеш датите на актовете, че така .. да не се похвали приятелят ти и да го светнат за някои работи без твоя инициатива..

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 792
...  хубаво се замисли и реши, че е от него и това трябва да ти е позицията завинаги. И после му кажи - в смисъл, когато разбереш наистина, че си бременна.

Аз не съм от най-големите оптимисти и веднага ми идват наум 100 сценария. (вероятно заради личен опит) Ама дори най-дребното, една счупена ръка и вземе лъсне неправилна кръвна група. Вземе та се роди с трапчинка на брадата... да се надяваме, че набедения татко не слушал в училище... Умряла работа тя така, с тайни доживот.

# 78
  • Мнения: X
Може да прозвучи малко крайно, но аз предлагам аборт и "развод". Те сега имат проблеми, достатъчно големи, за да се чувства добре да изневерява, пък с появата на едно дете... "Другият татко" пък надали иска дете - ако беше така, щеше да го прави с приятелката си, не с обвързана жена.

# 79
  • Мнения: 12 887
Ама тя иска детето.
Не каза дали би го отглеждала сама. Ако да - това би било хепи енд.

# 80
  • Мнения: X

Тогава да си го гледа сама. Тази токсична среда, не е много подходяща за едно дете. Поне не е правилно, де. Всеки си знае за себе си.

# 81
  • Мнения: 1 376
Чакай сега. Ескапел през няколко дни? Всяка жена би се чувствала достатъчно зле след това хапче за да прави секс в близките дни, камо ли да го вземе пак. Пързалка и то малоумна.

# 82
  • София
  • Мнения: 35 289
Не, не, няколко дни фън и на четвъртия хапче.

# 83
  • Мнения: X
Не, не, няколко дни фън и на четвъртия хапче.

На следващият ден пак фън.

# 84
  • Мнения: 46 582
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт