ОКТОМВРИ месец вече е пред нас - бебчетата малки чакаме в захлас!

  • 14 247
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 624
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМИ ЦВЕТОМИРА И PSHESH -ЗДРАВИЧКИ ЛАКОМИ И ЩАСТЛИВИ
 baloni  party006  party006 baloni  party006 baloni
веничка заглавието ми харесва .За килцата на мен ми остават още 5 за смъкване бях качила около 13-14кг.С  прибирането на коремчето ще е по-трудно, мисля че от кърменето се сваля по-бързо.
Относно очичките обяснете за лайката ние обтриваме очичките и лицето само с преварена водичка.
Количката ми още я няма поръчах я преди две седмици заедно с играчка за леглото.Играчката пристигна днес само дето не е за леглото ,а е активна гимнастика /която ще си оставя/.Сега с леко напрежение очаквам какво ще пристигне в магазина утре може да е колело или столче Laughing Grinning Grinning Laughing
Нашето Саши е много сънливичко вчера заспа към0.40ч. и така до днес чак в 6ч.
Много цулувки на всички  love001  love001  love001

# 256
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Честити ви нови октомврийски беборанчовци Да са живи и здрави и да растат като гъбки

На всички мами 2 в 1 успех и кураж
Ние с Дари и Алексчето влизаме в крачка Вече свикнах с новото положение да имам две дечица и се чувствам перфектно Дори нощното бодуване не ми тежи толкова а ние доста не спим / храним се на 2 часа и докато изцедя и докато уригнем и после се поразбудим и се погушкаме и то дошло време отново да се храним/
Вчера даже бях сама с малките и се оправих Е мама дойде вечерта за къпането де че това сама не го мога
Ние нашето пишле също го държим надолу Така ми казаха в родилния дом, така ми каза и педи Ползвам Памперс и нямам проблеми Слагам ги под пъпчето че още не ни е минало напълно Но нищо още не му правя на пишлето Вие забелвате ли  newsm78
За храните не пия никакво мляко, кафе, безалкохолни - само вода и чай Хип За храните гледам да спазвам онези ограничения но ям пилешко и домати Пием саб и за сега сме добре Поръчала съм си инфакол от Англия и тати сега е в Дания и на него му казах да вземе някакво лекарство против колики Дано помогне
Днес Алексчето замръзна навън но ще се каляваме няма начин Той с тая щура майка вкъщи няма да стои
Поздрави и лек ден  

# 257
  • Мнения: 1 671
Честито на мама Цветомира! Нека малката много да я радва, да е жива и здрава!
 newsm51 newsm51 newsm51
Яни, много се радвам, че бързо се възстановяваш и обстановката вкъщи се е поуспокоила!  Hug

# 258
  • Мнения: 490
Предложението за темичка е супер, само предлагам "слънца" да заменим със "слънчица"- все пак както решите-за съм!

Добре дошла на Ангелина  bouquet

# 259
Честити рожбички на мама PSHESH и Цветомира,да са ви здравички и мнооого  да папкат и слушкат! newsm51 newsm51
Браво на майчетата ,вече сте долу горе влезли в ритъм, ние които сме още 2в1 можем само да се учим от вашия опит.Да помагате ей.Аз понеже си мисля ,че ще имам момче/ просто предчувствие/,моля кажете наистина ли бубата се слага надолу в пампата,понеже досега съм чувала само обратното твърдение.И сега не е ли още рано за забелване?
Веничка наистина добро предложение за нова темичка.Моят мозък напоследък нищо не може да роди ,освен сълзи.Нашия татко - имам чувството ,че  изобщо не го интересуваме.Само седи и блее пред компютъра.Питам се дали появата на бебко ще го промени или ще го накара да се задълбае по-надълбоко в работа.
Извинявайте, май трябва да се стегна малко. Hug

# 260
  • Мнения: 209
Галеа на мен и в родилния и педи ми казаха надолу и аз така я слагам Не знам когато ни се оправи напълно пъпа и започнем да лепим памперса през пъпа а не отдолу - отгава може да ми кажат и нагоре
Също така ми казаха за сега да не забелвам т.е. да не му закам пишлето На консултацията другата седмица пак ще питам Много ме е страх дори с кремче да го намажа Като не съм гледала момченце и не знам как да го пипам  Embarassed

# 261
  • Мнения: 639
Здравейте Мамчета,  preggo gudza роди на 04.10.2006   ylinfantмомиченце в Шейново със секцио.Бебка е голяма красавица 3.500 кг. 51.см и всичко е Ок и с двете принцеси! Аз съм тате и само Ви информирам  в бързинката newsm44

# 262
Честито на щастливия тате и на мама gudza!Да ви е жива и здрава малката принцеса.Да расте и да ви радва със всеки изминал ден! newsm51
Яни, на мен  ми се струва , че момченце по-трудничко се гледа.Те тези мъже още от малки си искат повече внимание от нас.Какво да се прави. Mr. Green

# 263
  • Мнения: 2 152
Момичета, незнам нищо конкретно за Флорес - не съм я пропуснала, не се притеснявайте, но незнам със сигурност и на коя дата е родила... .Ще чакам тя да се влючи и да каже, а ако някоя от вас знае да пише


Вени,
май нас двечките ще ни клъцват по едно и също време. Днес док каза, на 11-ти някъде да се готвя Crazy Лови ме яко нервата...

Татенце на бебчето на Гудза, знаем вече за прекрасната новина - да ви е жива и здрава рожбичката

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 18:09 от кръц кръц

# 264
  • София
  • Мнения: 163
Ура!И днес бебе!
gudza, честита малка принцеса!
много щастие и усмивки!

# 265
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравейте мамчета.
Честито на всички с нови бебчета,да са ви живички издравички Hug.
И на мен за пишата ми казаха да я слагам надолу за да не си опишква дрехите.И мен като Яни много ме е страх...и аз нали съм гледала момиченце.Направо си ме е страх да го пипам...Аз вече му слагам памперса над пъпчето,но все още го почиствам с преварена вода и му слагам пудра.Тука така правят.Иначе и аз свикнах че вече имам 2 деца и не е толкова трудно колкото си мислех,макар че нашта кака си е все пак големичка и мн.ми помага.Ама понякога и много се сърди и ревнува,ама няма как ще се справяме някак си.
 За кг.аз свалих точно 10 с раждането,ама си имам още 10 за сваляне..Но има време.За сега не мога да тренирам,но след 6 седмици...Дано успея до Нова Година да си върна формата.
 Преди малко ходих до аптеката,вземах и аз капки за колики,че май и нас ни почват.Препоръчаха ми някакви Антифлат били уж много ефикасни,та да видим...
 Уф че каката се разболя цяла седмица кашля и снощи цяла нощ повръща.Днес отидохме на лекар и ангина Weary.Много ме е страх за бебко.Уж не и давам много да се доближава,ама нали са в една стая.Дано не се разболее мъничето Praynig.
 Хайде мами за сега това от мен.
 Много  love001  на всички ви!

# 266
Хайде и аз да се включа, макар и на финала на темичката, която, както се надявахме, беше плодородна и донесе щастие и радост на много мами! ЧЕСТИТО на всички!
Дано новата темичка също бъде изпълнена само с добри новини!
На мен заглавието също много ми харесва, но и аз мисля, че "слънчица" се римува по-добре!

Ние сме добре, аз съм се настроила, че няма да се раждаме преди 15-20-ти, защото още нищо не съм си изгладила и подредила, да не говорим, че багажа за болницата не съм си стегнала  Laughing

Може ли някоя мама, раждала в Шейново да каже дали там човек може да се изкъпе /да си слагам ли сешоар и голяма хавлия в багажа ми е мисълта/. Мерси предварително!   bouquet

# 267
  • Мнения: 1 128
     Моми4ета,тъй като ве4е и това запо4ва да ни интересува пускам линк към страница с новия имунизационен календар на Република България.Маи го бяха пуснали септемврийките или августинките,не си спомням добре от къде го взех.
http://pramed.com/imuniz_kalendar.htm

# 268
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Привет и от мен!
Включвам се между 2 кърмения  Laughing

Честито на новите мами! Пожелавам ви много радост с малките съкровища и скорошно възтановяване!

За кг - аз съм +5 от забременяването. В болницата оставих 9 кг, което си е цяло чудо, с това малко бебе. Сега обаче не ми се мисли да свалям, като спра да кърмя тогава.

За пишлето - днес педито ни беше на посещение и каза, че е много рано да го забелваме.
Позволи разходките Simple Smile

Лека вечер и нови бебчовци утре! Peace

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
и аз прибягвам след къпането за малко Mr. Green
Днес бяхме на пръва разходка и направо се оляхме...три часа по улиците...горкото ни дете случи на майка-хаймана Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт