ОКТОМВРИ месец вече е пред нас - бебчетата малки чакаме в захлас!

  • 14 224
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 109
Привет май4ета !!!
  ylinfantаз родих на 01.10.2006 моята втора дъщеря Анджелина,която е  с размери 3700/52 см....Днес ни изписаха и ве4е спинкаме сладко в легълцето си!!! newsm07Кака Елеонора много се радва и все иска да гушка куклата Wink family

Стискам палци на вси4ки бременни моми4ета- дано вси4ко мине леко и успешно!!!
Благодаря на екипа на Родилно отделение към Св.Анна за грижите !!!!!
smile3501 newsm44

# 271
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Mery_red честито да ти е жива и здрава принцесата и много много радост да ви донесе

 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44

# 272
  • Мнения: 6 618
Mery_red ЧЕСТИТА  ПРИНЦЕСКА  АНДЖИ    ura  Party Time  ura

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честита принцеса на мама Mery_red    bouquet  bouquet  bouquet

# 274
[size=14pt]Честита да ти е малката принцеска Mery_red![/color][/size] newsm51
Eeeх ,колко много дечица се раждат.Може пък да допринесем за увеличаване на естествения прираст ,поне малко. Wink

# 275
  • Мнения: 1 671
Честито на gudza и Mery_red за бебчетата! Да са живи и здрави и много да ги радват!  
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Аз тази вечер си купих очистително, но Нина ми даде нареждане да го пия утре сутринта като се събудя - каза ми да си спя спокойно тази нощ. Очистителното е "Бизалакс". Иначе утре следобед ме вика за преглед - ултразвук, тонове и ... клизма  Sad . Освен това може пак да ме тушира. Ако бебо се повлияе - неделя направо да си го раждам, ако не - пак ми предстои клизма и туширане. Но няма да прибягва до системи и хапчета. Каза, че ако не е тази неделя, може и да е по-нататък - тоновете на бебето били добри и имаме време. Само дано наистина не е толкова голям!
Лека нощ и много  Hug !

# 276
  • Мнения: 76
[size=18pt]ЧЕСТИТО НА КАНДРИ, ДИДКА, АНТОАНА, ПШЕШ, ЦВЕТОМИРА, МЕРИ РЕД!  Много любов ви желая с малките съкровища![/size]
Здравейте, мили майчета!

Толкова много се радвам че всичко върви нормално и имаме много бебчета. Мисля че благодарение на вас не изпитвам никакъв страх от раждането, а напротив - чакам го с нетърпение. Ако не бяхте вие сигурно щях да психясам.
 Искам пак да доуточня чрез вас нещо- значи ще кърмя само от едната гърда, а на другото хранене -от другата. Поне така схванах, че правите вие.
Моето бебче вече явно се е смъкнало много надолу, защото много ме боли в основата на корема, днес ходихме да му слушат тоновете и док като натисна, имах чувството че ще умра от болка.  А като вървя дълго време, костите така започват да ме болят- направо ужас.  Вече не ставам за нищо. Хайде , оплаках ви се, няма на кой друг, за това извинявайте!
Искам да питам родилите мами овесените ядки с какво си ги правите, след като не хубаво да е с мляко.Започвам вече да си изготвям план какво ще ям, за да смъкна бързо гадните килограми. Много ме радва факта, че не ви се яде, бях чула, че кърменето много изтощава организма и постоянно си гладен.
Спирам вече.  До утре и много прекрасни бебчета!

# 277
  • Мнения: 4 362
Ние имаме гурлички в едното оче и докторката ми каза с лайка да бърша. Чувала съм и за кърма но докторката ме посъветва да не пробвам с кърма защото била много хрънителна и завъждала гадинки. Close

Здравейте!
Извинявам се ,че се намесвам така в темата ви,но затова е виновна Хера  Mr. Green Само я дебна ,че ме е забравила или нарочно не ми пише щото се зарекох да крада синчето и  Mr. Green за зет

Та исках да ви кажа от опит за оченцето-ние минахме по този път,това по принцип се води инфекция или запушено очно каналче.Малката беше и на двете очички така в последствие ,остана само на лявото та така близо 4.5 месеца.Първо ни изписаха Топоцин /антибиотик/но от него не мина,а от друг ,но както и да аз лично ви съветвам да пробвате с промивка от лайка,ако не отмине тогава при очен,първо се лекува инфекцията и след това се разбира вече какво е.
Поздрави от нас двете  Hug

# 278
  • Мнения: 743
Здравейте мами!
Включвам се с много щастлива новина още топла топла!Изключително щастлива съм да ви съобщя че:
ДЕННИЧКА ( friki)РОДИ СВОЯ СИН АНДРЕС ДНЕС В 5:15ч!!!! newsm44 newsm59 nbirthday newsm38 baby sling  ylinfant Misc Baby Bottle
Да им е жив и здрав сина и много да радва всички около себе си!Не мога да ви опиша радостта си!Прекрасно е да си мама а още по хубаво е като се случи с най добрата ти приятелка!!!
ЧЕСТИТО!  bouquet  bouquet  bouquet

Юнака е 2350гр ,още не го бяха измерили на дължина.Родила е нормално с епидурална упойка,малко са скачали на корема и към края но на 4 тия напън е излязло!Има и малко шевове за красота Mr. GreenКато цяло се чувства добре!Имате много поздрави!
Стискайте много палци малкото съкровище да засуче нормално,за да не го слагат в ковьоз! ::

# 279
  • Мнения: 1 671
Честито на Фрики! Бързо да се възстановява, а малкият много да радва мама и тати! smile3525 smile3525 smile3525
В новата темичка видях, че и Кандри е родила - нека бебето донесе много щастие във вашия дом!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честито на мама Фрики   bouquet  bouquet  bouquet Нека малкия Андрес расте безгрижен и обичан  Heart Eyes
Честито и на Кандри   bouquet  bouquet  bouquet

Фрики да не се притеснява за шевовете...и аз бях с гоблен ама вече съм пушка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт