Момиченцата или момченцата?

  • 1 692
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 769
Мисля, че полът няма никаква връзка.
Все пак, за статистиката, синът ми риташе повече и по-силно. Но пък при него в крайна сметка се оказа, че имал увита пъпна връв, може и затова да е било.... Grinning

# 31
  • Мнения: 2 040
Пола не зависи и според мен .. Моето момиче не спираше да предизвиква Мексикански вълни по корема ми ... и аз си мислех че ще е футболист щом ги прави ... а тя принцеса  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 753
Имам две момичета - Ани много си кротуваше, Софето направо ми обръщаше корема... Според мен няма нищо общо с пола, дори и със характера. Сега Ани е терминаторка и половина, а Софето ми голямо кротушанче.  Hug Важното е да са здравички децата!  Hug

# 33
  • Мнения: 1 753
Мисля, че полът няма никаква връзка.
Все пак, за статистиката, синът ми риташе повече и по-силно. Но пък при него в крайна сметка се оказа, че имал увита пъпна връв, може и затова да е било.... Grinning

Хм, и Софето имаше увита пъпна връв. Дали заради това е ритала повече? Или пък заради ритането се е увила пъпната връв...  Thinking  Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 1 252
Мога да кажа, че синът ми риташе за трима. Коремът ми се движеше и му се сменяще релефът Joy
Брат ми с 2 дъщери каза, че никога не е предполагал, че бебе може толкова здраво да рита. Накрая като се роди като го видяха, че е 60 см лекарите разбраха защо като започнеше да рита беше толкова окоизвадно На човечето му е дило доста тясно - с ръст 60см и тегло 5,180кг.

# 35
  • Мнения: 2 897
И аз мисля,че не зависи от пола на детенцето Naughty

# 36
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Не зависи от пола. Всяко бебе е индивидуално и преди и след раждането.

# 37
  • Мнения: 2 587
Аз имам момиче и не знам как е при момчетата,но моето момиче много риташе.По-точно казано не спираше да ритка и да се върти.Постоянно минаваха едни подутини по корема ми и все се опитвах да позная ръка ли е или крак.
Но пък тя и сега си е такава-и 5минути не може да седне мирно Grinning

# 38
  • Мнения: 35 968
пълни глупости - #3

# 39
  • Мнения: 3 932
Не мисля, че има подобна зависимост...

# 40
  • Мнения: 6 164
Все едно да питаш дали мъжете спят повече от жените.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт