Какво да и кажа?

  • 2 382
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, реших отново да се опитам да си намеря приятелка, дано този път успея. На 22 съм, казвали са ми, че съм хубав, започнах да си търся работа.
Как мога да впечатля жена, която е до към 30 годишна? Какво да и кажа? В сайтовете за запознанства повечето са на тази възраст, другите ми идват големи. Ако напиша мило съобщение на някоя по случай 8 март, дали ще ми отговори? Бях се отказал да си търся приятелка, но напоследък съм на романтична вълна Simple Smile.

# 1
  • Мнения: 114
Защо не пробваш с момиче на твоята възраст?

# 2
  • София
  • Мнения: 28 571
Това да не е математика? Казвам 1, тя отговаря с 2 и се получава 3...

# 3
  • Мнения: X
Защо не пробваш с момиче на твоята възраст?
Бих пробвал и с някоя на моите години, нямам нищо против тях

# 4
  • Мнения: 1 625
За какво ти е кака на 30?
Повечето на 30 вече си търсят мъже с професия и желание за семейство.
Ти на 22г. ми се струваш доста малък за такива неща.
Намери си работа, излизай с връстниците си и ще видиш как ще си намериш приятелка. Ама на до към 30 в сайтовете едва ли ще намериш каквото търсиш.
Там повечето или търсят забежка или брак.

# 5
  • Мнения: 7 409
Звучиш ми, като днес ми се прияде сладолед...отивам да си взема. Когато срещнеш жена, която ти харесва и заинтригува ,изобщо няма да мислиш какво да й кажеш. То думите си вървят лежерно и непринудено и от двете страни. Това е химия, а не някакви заучени фрази и изтъркани свалки.
Пожелавам ти да срещнеш скоро такъв човек и ще разбереш какво ти казвам.

# 6
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 017
Бих започнала от хората около мен, съседи, познати, роднини на моята  възраст, които да ме запознаят с някого, колеги, заведения. Аз и мъжа ми се запознахме в кръчма, преди 15 години...
 Не бих залагала много на сайтовете за запознанства!

# 7
  • Мнения: 18 298
Гледам сериозно на въпроса, но страшно се изкушавам да постна нещо, което видях в темата за вицовете и много ми хареса. Grinning
Айде ако позволите...

# 8
  • Мнения: X
По принцип не държа да е точно 30 годишна, може и да е на около моите години, просто ми е правило впечатление, че повечето жени в сайтовете са на по-голяма възраст. Всичките ми приятели са на моите години Simple Smile. Ще се опитам и по друг начин да я намеря т.е. да не е от сайт.

# 9
  • Мнения: X
Гадже не ти трябва още. Първо си намери работа, после жилище, поспести някой лев и чак тогава търси гадже.

# 10
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Здравейте, реших отново да се опитам да си намеря приятелка, дано този път успея. На 22 съм, казвали са ми, че съм хубав, започнах да си търся работа.
Как мога да впечатля жена, която е до към 30 годишна? Какво да и кажа? В сайтовете за запознанства повечето са на тази възраст, другите ми идват големи. Ако напиша мило съобщение на някоя по случай 8 март, дали ще ми отговори? Бях се отказал да си търся приятелка, но напоследък съм на романтична вълна Simple Smile.

Е-е-е-е... В училище нямаше ли гаджета? Не се ли пооглеждаше там? Не сте ли се натискали по купони и рожденни дни? Дискотечки нещо... Нямаше ли?
Какъв 8-март? Остави ги тия глупости. Трябват ти живи контакти и срещи. На работа, на улицата, по разходки и срещи с познати и приятели. Така стават запознанствата. Така виждаш и кой стои срещу теб.
Не трябва да си отчаян. Жените го надушват от километри. Трябва ти малко самочувствие и някаква кола. Ще се получат нещата... Не ти трябва романтика. Жените много въздишат и се превъзнасят по нея. Но в действителност не е така. Трябва да си малко по-земен и по-непринуден. И да не ти пука, ако те отрежат.

# 11
  • Мнения: 3 726
Препоръчвам ти да потърсиш жена,която е докъм 16 годишна. За начало.
 Люлю, че си мил! 😂😂😂

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Като съм чела колко сладко-наивни са ти всички мнения, към по-малка се ориентирай, не по-голяма.

# 13
  • Мнения: 46 517
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт