колко кг сте отгоре вече?

  • 21 208
  • 258
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 832
Здравейте и от мен. Да се разпиша и аз, до тук 28 г.с. +6 кг, предишния път качих с дъщеря ми общо +11 кг, но така и голяма част ото тях си останаха лепнати...и така и не успях да сваля  #Cussing out така,че многото качени кг не е толкова важно, а по-скоро възможността да ги свалиш отново след раждането

# 226
  • София
  • Мнения: 5 738
Е ти си супер! Аз до сеха съм качила  5 кг. а до 28 седмица  newsm78

# 227
  • Мнения: 492
Я да видим има ли подобен на моя случай:
Към 20г.с. бях +20кг. Simple Smile
Днес влизам в 34г.с. и съм +24кг. Laughing
Т.е. за първите 20тина седмици качих 20кг. (към 1кг. на седмица), а за последните 13 седмици съм качила 4кг. (към 0,12кг. на седмица). Не съм променяла нищо в режима си на хранене. Ям и не се ограничавам. Старая се да не прекалявам примерно с пържени картофки, но не се лишавам от тях. Ям много плодове от самото начало. Изкарах тежко грипа. Струва ми се, че сега някак си отслабвам от тялото и сваленото от там отива на корема - явно тялото ми е трупало запаси в началото Wink
Та като се оплаквате колко ви тежи пробвайте да си се представите с 25кг. отгоре Grinning

# 228
  • Мнения: 309
Вече съм с средата на 8-я месец и съм качила 11кг. preggo Ама колкото и да ми останат след раждането вярвам , че бързо ще ги сваля - нали съм инат.

# 229
  • Мнения: 274
При пъвата бременност качих 30 кг.  CryНужна ми беше 1 година , за да се възстановя . Сега съм в 24 г.с. и съм +15.

# 230
  • Мнения: 527
Вече съм с средата на 8-я месец и съм качила 11кг. preggo Ама колкото и да ми останат след раждането вярвам , че бързо ще ги сваля - нали съм инат.

И аз искам като теб (дано успея),сега съм в 27 седмица +9.5 килограма preggo.Най -важното е да сме здрави и усмихнати  Peace

# 231
  • Мнения: 1 460
Аз се поправям Cry Днес сутринта се премерих и установих че съм + 7 кг ooooh!

# 232
  • Мнения: 1 254
39 г.с. +18 кг  261uu. Въобще не съм наддала 9я месец (дано и до края да е така..) не знам как ще ги свалям че по принцип трудничко свалям килца пък и стартирах бременността от доста ..но дано всичко с бебчо да е ок.после ще му мисля!

# 233
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
В 24 седмица +15  261uu
Интересно ми е дали има начин да не се наддава в следващите месеци.Ако наддавам с тези темпове/само последните две седмици съм качила 4 килограма/,ще стана абсолютна дебелана.
А ми се хапва всичко и трудно се ограничавам. Embarassed
А дали има някой,който е отслабнал в последните месеци и дали това влияе отрицателно на плода?

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Mного се притеснявах,че до 4-ти месец не бях напълняла изобщо.Сега съм в18-та седмица и съм качила 3-ри килограма.

# 235
  • Мнения: 832
сега съм 28 г.с. +6 кг

# 236
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз да се отчета - нищо за сега с гимнастиката  Embarassed , защото съм на работа до късно ... и вече съм с 11 кг отгоре. Направо незнам какво слонче ще стана докато родя?!  #Crazy Започнах от 64кг при ръст 1,68 м а сега съм 75кг.

# 237
  • Мнения: 111
Днес бях на ЖК и в 23 г.с. съм с 8 кг. отгоре /56 кг/ - преди да забременея бях 48 кг. при ръст 160 см. Лекарката ми малко ми се поскара, защото съм била с около 1 кг. над нормата, ама какво да се прави! Не се ограничавам, като ми се яде ям  Wink

# 238
  • Мнения: 236
Момичета , аз съм 11 г.а, съм свалила 2 кг , без да  повръщам.Хапвам си повече от преди,ане качвам нищо.
Най-странното е , че имам много голям корем за 3 месец , даже приличам на 5 месец , а пък кг са ми по малко от преди да забременея.Струва ми се много странно, незнам да се притеснявам ли , въпреки , че съм сигурна , че ще  наваксам.Не съм слаба, 64 кг на 178 см, но пък за 3 месеца нищо да не кача, без да съм повръщала ми се струва странно!

# 239
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета , аз съм 11 г.а, съм свалила 2 кг , без да  повръщам.Хапвам си повече от преди,ане качвам нищо.
Най-странното е , че имам много голям корем за 3 месец , даже приличам на 5 месец , а пък кг са ми по малко от преди да забременея.Струва ми се много странно, незнам да се притеснявам ли , въпреки , че съм сигурна , че ще  наваксам.Не съм слаба, 64 кг на 178 см, но пък за 3 месеца нищо да не кача, без да съм повръщала ми се струва странно!
Посъветвай се с лекар - така е най добре! Има жени на които въобще не им личи до 4-тия месец на бремеността, такива които отслабват и такива като мен, които ужасно много напълняват!  Grinning Всичко зависи от човека и метаболизма му.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт