Как се чувствахте дни преди да родите?!

  • 9 711
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Спокойна и очакваща... Heart Eyes
И аз. Преспах в болницата предната нощ, защото вдигнах кръвно. Единият доктор се скъса да звъни на другия къде съм още преди уговорения час за пиемане. После ме пита дали много ме е страх, на което отговорих, че няма да си мисля цяла нощ как ще раждам на другия ден.  Но аз му имах пълно доверие, защото е много спокоен човек и страхотен специалист. Водите ми ги спука в болницата, защото предизвиква раждането. Болката беше поносима. Родих за 5часа и имам приятни спомени.

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 12:47 от chibi

# 16
  • Мнения: 2 000
Много добре се чувствах. Само дето ми натежаваше корема и ми беше притеснено, но иначе нямах никакви неразположения.
Леко раждане ти пожелавам.

# 17
  • Мнения: 3 092
Болеше ме кръста  и корема и много ми тежеше.Вечерта преди да постъпя в болница -приемаха ме за преносване корема ми се смъкна много надолу беше видимо и го усетих.Оттогава тъпата и продължителна като менструална болка не спря през цялата нощ.На сутринта отидох в болницата казаха ми че ще предизвикат на другата сутрин раждането но когато ме сложиха на апарата за тоновете на бебе се оказа че имам доста силни и редовни през 5 минути контракции аз питах -какви контракции бе докторе само малко ме боли и док  Shocked стига бе ти не усещаш ли най-късно до довечера ще родиш.Е , родих на другия ден ама се забравя.
Леко раждане и здраво и щастливо бебе ти желая.
А сегашните ти оплаквания май са повече от нерви. LaughingСпокойно!Нещо много хубаво ти предстой!Нещо велико!

# 18
  • Мнения: 468
Ще кажа за първото ми раждане, защото второто беше спешно преждевременно секцио.
Бях по - раздразнителна и чувствителна. Може би защото преносвах и можеше да се започне във всеки момент. Вечерта /когато родих/ не ми се ядеше, но много ми се пиеше чай /ненормално за моята особа/ - и се понялях с чайче с много мед. Не исках никой край мен. Родих за 4 часа, без шев и кройка. - пожелавам ти същото леко раждане.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Просто се чувствах огромна като къща. (А бях качила само 10 кг.)
Малко ми беше досадно вече да чакам. Иначе - добро настроение, трепетно очакване Simple Smile
Родих нормално и без упойка - не е страшно Wink

# 20
# 21
  • Мнения: 2 040
Нормално се чувствах, освен леката тежест и болка в таза и кръста, ама аз вече бях свикнала с нея ...  Grinning

# 22
  • Мнения: 942
Много добре се чувствах. Само дето ми натежаваше корема и ми беше притеснено, но иначе нямах никакви неразположения.
Леко раждане ти пожелавам.
Peace

# 23
  • Мнения: 397
Чувствах се безкрайно щастлива и нетърпелива от предстоящото събитие, и в същото време адски изплашена - дали ще мога да се справя и да поема отговорността за това бебче!
Иначе нямах никакви неразположения само дето ми тежеше накрая много корема!
Бях планувана за секцио, но предната вечер от притеснения ли от какво  Rolling Eyes ми изстекоха водите и по спешност трябваше да ме оперират малко по-рано!!! Важното е, че всичко мина благополучно и сега се радвам на моето слънчице!!!! Heart Eyes
Желая ти леко раждане!!! Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Чувствах се доста зле накрая. Все ме караше на лежане, бях отпаднала, лошо ми беше  Sick
Ни тапа ми падна, ни води изтекоха, направо ми започнаха контракциите.

# 25
  • Мнения: 15 619
Кипях от енергия, ходех на изпити, митках по улиците, в добро настроение бях и всичко мина добре. Много важно е според мен, с каква нагласа ще си.

# 26
  • Мнения: 8 917
Бях секцио - до последно ходихме по кафета, а сутринта си събрах багажа и хайде - да ходим да извадим бебчето Mr. Green Чувствах се перфектно Peace

# 27
  • Мнения: 289
При мен нямаше абсолютно никакви признаци за раждане, колкото и да се ослушвах за тях  Simple Smile  и, както си лежах вечерта, изведнъж коремът ми "подскочи", все едно че изхвърча тапа от мен, и като станах, почна един теч.. стори ми се, че изтекоха 10 литра вода от мен Simple Smile  отидох в болницата, за да видиме какво става, и на сутринта вече имах бебче!
Раждането съвсем не беше толкова стресиращо и болезнено, колкото си го представях. Имай предвид също, че ражданията вече определено не са това страшно нещо, което са били, и което описват майки и баби, сега минават бързо и гладко, поне в повечето случаи де:) аз раждах без упойка, сложиха ми система за ускоряване на процеса, бусколизин, и докато чаках да ме заболи много, вече бях родила!
Желая ти леко раждане, и нещо много важно - постарай се да бъдеш спокойна и да не изпадаш в паника, това много помага!

# 28
  • Мнения: 3 500
Чувствах се превъзбудена, не сам имала физически нерезположения. Болките ми започнаха на 06.06 вечерта в 20.30 ч. на 5 мин. направо.Почнах да ги засичам и така 2 часа.Бях в една пицария с мъжа ми и оттам тръгнахме към 22.00ч. за болницата. Имах 2 см. и се прибрах в къщи. Върнах се в 02.00ч. Водите ми ги спукаха към 06.00 ч. на 5 см. разкритие, родих в 08.20ч моят малък ангел.Нямам шевове и се възстанових за отрицателно време.На теб може би ти са повръща от напрежение или притеснение! Скоро всичко ще свърши и ще започне едно ново начало в живота ти.Успех! И не е задължително при нормалното раждане да боли много.Има леки и почти безболезнени случаи на нормално раждане.

# 29
  • Мнения: 5 391
Бях доста нервна, всеки момент щях да вляза в 10-я месец и нямах търпение да родя.Иначе  физически се чувствах зле доста преди това, болки в срамната кост от тежестта, отекли болезнени крайници... Confused

Общи условия

Активация на акаунт