Как се чувствахте дни преди да родите?!

  • 9 714
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Много зле бях. SadЛежах в болница с отоци и високо кръвно.Бях на системи,приливаха ми и кръв. #2gunfireНо си заслужаваше! Laughing

И аз по същия начин! Бях се срастнала със системата, в деня в който родих си мислех, че ще ме изписват, защото ми оставаха 20 дена до термина, но нашата малка принцеса беше решила да избърза и така се появи на бял свят в 37 седмица.

# 46
  • Мнения: 239
Ооохх милите!
На всички пожелавам моето раждане!
Никакви признаци не съм имала. Същия ден пътувахме и когато се върнахме ме стегна корема. Заклех се, че докато не родя, няма да мърдам никъде повече. Така и стана. След като 5-6 пъти ходих по голяма нужда, на седмия вече се разбра, че нещо става и ще раждам сигурно. Все пак бях в 36 г.с. и имаше още време до термина. Тръгнахме за болницата и на 10-та минута от приемането ми там, вече бях родила.
А щях да съм планирано секцио! newsm17

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Болеше ме като при менструация по 1-2 часа на ден.

# 48
  • Мнения: 3 929
Аз преносвах бебо 9 дена и се наложи да вляза в болницата за преносване и там да ми предизвикат раждането. Честно казано, чувствах се прекрасно физически и нямах никакви признаци да родя скоро. Само подготвителни контракции. Иначе бях доста уплашена, по-скоро изпитвах смесени и неосъзнати чевства - хем ме беше страх, хем ме беше обзела някаква невероятна смелост, любопитство и така.
Скоро ти предстои да изживееш най-прекрасния миг в живота ти. Леко раждане и всичко най-хубаво!

# 49
  • Мнения: 903
Аз преносвах и нямах търпение да родя, но освен нервност от очакването се чуствах много добре Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 353
Бях много нервна, но сигурно е било от хормоните. За болките преди раждане прочети това.

Общи условия

Активация на акаунт