Чурчето - нагоре или надолу в памперса?

  • 2 824
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236


Няма значение, той все му се мести вътре и без това. Laughing


Абсолютно!  Peace

# 61
  • Мнения: 2 897
Нагоре,но памперса е достатъчно широк,за да си стои както си иска Wink

# 62
  • Мнения: 56
Нагоре за да му е вдигнат като пишка, но не е проблем и да е нагоре важното е да не е накриво.
Вярно е че памперсът е широк ама особено след нощният сън нашият памперс се "къса по шевовете" и пишока е един такъв смачкан Simple Smile
Аз лично всеки път различно де се сетя да го вдигна (ама с целия антураж нагоре) де не Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 565
Имам 1-2 книжки и в тях пише надолу. Така му я слагам откакто се е родил, но сега като чета си мисля, че няма значение.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 802
И според мен няма никакво значение, затова не местя нищо  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 324
Нагоре.

# 66
  • Мнения: 5 026
Никога не съм го слагала нагоре
  Peace

# 67
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Към тези дето го слагат НАГОРЕ:
Заляпяте ли го със скоч, щото нали не очаквате, че така ще си седи докато подмените пампата?  newsm78

Ееееееее, големи смешки в тая Тема Joy Joy Joy

# 68
  • Варна
  • Мнения: 407
Към тези дето го слагат НАГОРЕ:
Заляпяте ли го със скоч, щото нали не очаквате, че така ще си седи докато подмените пампата?  newsm78

Ееееееее, големи смешки в тая Тема Joy Joy Joy

  Joy Joy Joy
Никога не съм слагала пишлето на сина ми нагоре, не виждам логика в това. Слагам памперса без да намествам пишлето. Не горя от желание детето ми да се опикава постоянно.

# 69
  • София
  • Мнения: 254
От училището за бъдещи майки ни казаха,че не се слага нагоре пишлето.Не е нужно,тъй като нормалното физиологично положение на мъжкия полов орган е надолу!!!

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
О-О-О майчета! Не мислех, че ще запаля така интереса ви с тази темичка. Благодаря на всички, които се включиха. Аз също не слагам чурчето нагоре, тъй като не виждам смисъл в това, а и то е такова едно мъничко, че и да го сложа нанякъде пак ще си падне надолу. smile3501 smile3501 smile3501

# 71
  • Мнения: 412
О-О-О майчета! Не мислех, че ще запаля така интереса ви с тази темичка. Благодаря на всички, които се включиха. Аз също не слагам чурчето нагоре, тъй като не виждам смисъл в това, а и то е такова едно мъничко, че и да го сложа нанякъде пак ще си падне надолу. smile3501 smile3501 smile3501
какато на моя син на баща му Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 137
Педката ми каза нагоре.Но аз дори като го сложа така,то пак си пада надолу-така,че е все едно Hug

# 73
  • Мнения: 1 101
Нагоре  Peace

# 74
Нагоре заедно с топките Grinning!
Ами то е ясно защо - да не си ги мачкат между краченцата. А че се мести - мести се... ама ти правиш каквото можеш. А за опикаването - не съм имала проблеми, само като малък на 3-4 месеца няколко пъти сутринта го заварвах подмокрен от страната на която е лежал.
Вярно е че памперсът е широк ама особено след нощният сън нашият памперс се "къса по шевовете" и пишока е един такъв смачкан Simple Smile

и това много ме изкефи и точно така си е!

Общи условия

Активация на акаунт