Какво мислите.....

  • 1 578
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 338
Какво мислите за обеца на маникюра?

# 1
  • Мнения: 3 537
Май не съм  виждала такова чудо. newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 104
според мен е доста неудобно newsm78

# 3
  • Мнения: 1 540
Не бих си сложила такова нещо, предполагам че ще пречи и няма да е трайно на всичкото отгоре. Peace

# 4
  • Мнения: 125
Доста кичозно ми звучи....

# 5
  • Мнения: 8 505
Виждала съм.Изглежда смешно.

# 6
  • Мнения: 2 386
Виждала съм,изглежда ми кичозно и грозно.Отделно си представям как се закача нокътя и .....аааа..сякаш чувам звука от чупенето.. Sick

# 7
  • Мнения: 1 809
И аз не съм виждала,но само като си го представя и ми става гнусничко Sick

# 8
  • Мнения: 338
Що бееее ,аз тъкмо се навих след много мислене. newsm12                                               
Е направо ми убихте желанието.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 945
Не ми харесва

# 10
  • Мнения: 3 154
Що бееее ,аз тъкмо се навих след много мислене. newsm12                                               
Е направо ми убихте желанието.

На теб като ти харесва, си сложи. Rolling Eyes
А ако след процедурата размислиш - кръцваш маникюра и оправяш проблема Simple Smile

# 11
  • Мнения: 535
Виждала съм,изглежда ми кичозно и грозно.Отделно си представям как се закача нокътя и .....аааа..сякаш чувам звука от чупенето.. Sick
  Peace

# 12
  • Мнения: 27 524
Изгъзица  Crazy

# 13
  • Мнения: 6 904
Една приятелка още от основното си беше направила сама дупка и си беше сложила обеца на единия пръст (ако става въпрос тя сама си пробиваше и ушите Crazy). На мен лично ми се струва малко неудобно и не чак толкова красиво, че да се занимавам с това.

# 14
  • Мнения: 2 716
Една приятелка още от основното си беше направила сама дупка и си беше сложила обеца на единия пръст (ако става въпрос тя сама си пробиваше и ушите Crazy). На мен лично ми се струва малко неудобно и не чак толкова красиво, че да се занимавам с това.
И аз сама си пробих ушите. И след това на няколко приятелки и едно гадже.
За обецата- слагай! Нито ще те боли, нито ще ти тежи. Ако не се харесаш, има нокторезачки. Какво си седнала да му мислиш? А до това дали е красиво - въпрос на вкус. Може пък ти точно да го направиш да изглежда красиво.  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Не ми харесва.

# 16
  • Мнения: 949
според мен е доста неудобно newsm78
Но май ми харесва.

# 17
  • Мнения: 1 101
Не ми харесва  Confused

# 18
  • Мнения: 2 271
Има толкова камъчета и други глезорийки за нокти,че това ми се вижда излишно!

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Кичозно и грозно.
По принцп не си падам по рисунки на ноктите.

# 20
  • Мнения: 6 167
лош вкус

# 21
  • Мнения: 1 526
Една моя позната си сложи- семпъл френч с мини халка на безименния. Стой предизвикателно. Едно е факт- всички го заглеждат.

# 22
  • Мнения: 1 866
Като прочетох това си казах, че наистина съм много изостанала. Даже не бях чувала за обица на нокътя. Ами защо ли не, хората на какво ли не си слагат обица, Пробвай, ако не ти хареса ще я махнеш. Ама направи една снимка да ни покажеш, че наистина ми е любопитно как изглежда.

# 23
  • Мнения: 2 897
Мисля,че е неудобна и нетрайна придобивка

# 24
  • Мнения: 209
отваратително гнусно нещо е това Sick Close

# 25
нетрайно и напълно излишно според мен

# 26
  • Мнения: 565
Една моя позната си сложи- семпъл френч с мини халка на безименния.

Мисля че това би ми харесало. Иначе зависи от обецата и от маникюра.Някои не стоят добре. Аз си слагам камъчета само.

# 27
  • Мнения: 966
и аз не бях чувала за обица на такова място....ама не мисля че е добра идея.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зависи от големината и формата на ноктите, от самата обичка, от маникюра, даже от ръцете, ако питате мен Peace.

# 29
  • Мнения: 2 211
Виждала съм с делфинче - беше смешно.

# 30
  • Мнения: 132
не си падам...малко ми е кичозно....иначе харесвам обеци-имам на пъпа,езика и ушите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт