Помощ, момичета! Пада ми косата...

  • 2 440
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Освен нормалното опадване след раждането според моята фризьорка има връзка и със сезона. Тя казва, че през такъв преходен сезон е нормално да пада косата, да се чупят ноктите и да се лющи кожата.
Напълно съм съгласна с тази част от мнението. Когато косопадът след бременността се съчетае с есента, настъпва ад под небето. Но витамините и разните други мерки няма да ти помогнат особено!  Naughty Преди да забременея с дъщеря ми имах спонтанен аборт. Около месец след това косата ми усилено започна да пада, но аз не направих връзката с хормоните, тъй като отново беше началото на есента. Колежките ми (които не знаеха, че съм била бременна) ми препоръчаха ампулите на "Виши", които били чудодейни. Дадох сума ти пари, но ефект нямаше. После забременях и косата ми стана прекрасна!  bowuu На третия-четвъртия месец след раждането започна невиждан косопад, но вече бях подготвена  Mr. Green Другите майки в кварталната градинка (повечето от които вече успешно отбили Cry) изкупиха аптеките, но и при тях падането спря, когато и при мен. Търпение му е майката  Wink

# 16
  • Мнения: 2 282
Косата, която не е паднала по време на бременност, ще падне сега. Никакви маски няма да я спасят.  Wink
Сигурно си забелязала как добре е изглеждала косата ти и почти си нямала дори нормалния косопад през бременността - както ти е писала и Бу.
За сметка на това, сега освен нормалното количество коса, ще паднат за 2-3 месеца и онези коси, които не са, докато си бременувала.
Само не се шашкай, всички сме минали през този малък космат ужас. 
  Crazy Mr. Green
Напълно вярно!

Когато започна много да ми капе косата след това раждане, си купих витамини Мерц. Започнах да ги пия не по 2 на ден, а по 1, въпреки че нямаше никакви противопоказания. Резултата - малко след като изпих 1 опаковка, фризьорката ми каза: "Какво си правила с косата си? Някак се е поуплътнила, станала е по-здрава и гъста..." Вервай ми, от години не съм се кефила толкова на комплимент  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт