В колко да е неделната ни среща?

  • 2 110
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
iviche , а имаш ли представа колко е дълга тази постановка. Доколко ще издържи моя мецанин се чудя аз newsm78


Честно казано не знам колко продължава Rolling Eyes
Но, ако сте близо до кв.Лагера, там ще има представление на Ариел Театър - "Палечка" и пише, че е подходящо за най-малките, което означава, че не бива да е по-дълго от 30-40 мин.

# 46
  • Мнения: 3 161
Нека да е другата седмица, но аз продължавам да стискам палци срещата да е в събота. В неделя сме заети семейно - ходим на църква, виждаме се с приятелски семейства...

Мисля, че има голям шанс срещата да е в събота  Wink. "Ангажирала" съм Анда в неделя.  Laughing

# 47
  • Мнения: 705
Ние ще отидем на театър в театър Ариел, слаон Лидице:

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&eid=10380

http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&pid=52

Театрите са по 1 час и лесно се издържа. Това за слончето 90% ще е интересно, заповядайте Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 877
Театър Ариел беше ужасен миналата година на Коледа. Друг път не съм ходила, но и единична проява на крайно лош вкус е в състояние да ме откаже.
Иначе Доналд Бисет си го бива, мхм.

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Отлагаме  Sad
Тогава изпращам момчетата утре сами в музея да разглеждат пушкала и ще се надявам на слънчице другата неделя  Grinning
Ние сме големи почитатели на Военно-историческия музей.  Hug
Жалко за утре, ама мен мъжете ще ме водят да ме глезят и да ми купуват разни неща, така че аз съм добре. Те да му мислят.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 070
Здравейте, от петък сме вече в Сф и не спира да вали, а ние да местим мебели  и да оправяме багажи... Яна тотално отказа да спи следобед в тази дандания и днес заспа преди 8... Явно срещата за утре отпада...Ще чакаме по-сухо време... Анда, Камелия, ще ви пиша като се пооправим съвсем с багажа, за да се видим дори за малко поне в квартала... Другата седмица дано е сухо, иначе нас студ и вятър не ни притесняват....   bouquet

# 51
  • Мнения: 3 034
Досега не сме посещавали Театър Ариел, така че не знам, но пък на ЦКТ изгледахме почти всичко и, ако скоро няма някоя премиера, май ще минем на варианта "домашен куклен театър"...

# 52
Хайде тази седмица, и аз ще дойде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт