Логест - мнения?Нали няма да се гътна от него?

  • 25 079
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
чудя ви се как така с лека ръка я убеждавате, че не било опасно
ами пили сте тези нещица няма и година и сте сигурни, че не е опасно - ама то се разбира след поне 10год
а авторката както си прознава, има наследствена обремененост и от там рискът става още по-голям, затова само един добър гинеколог може да прецени дали ползата е по-важна от риска, а не някакви си примерчета как ви се отразило преди 5 месеца напр.
и не забравяйте - рискът е висок и ако сте пушачки, независимо какви са противозачатъчните, те са несъвместими с цигарите
извинявайте, че съм толкова рязка, но това са си опасни неща и една жена не може да експериментира съсъ себе си на своя глава

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 765
Сетих се, че преди време бях пуснала тема за Логеста. Ето я :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80332.0

PetyaL гинеколожката и е човека който най-добре може да прецени. Всички лекарства имат странични ефекти кои по-малко, кои повече. Понякога просто нямаме избор. Ние не убеждаваме , а споделяме нашия опит, пък бил той и 5 месеца.
От личен опит знам,че дори и наясно с рисковете имаме нужда някой да ни каже добра дума или да ни успокои.

# 17
  • Мнения: 397
чудя ви се как така с лека ръка я убеждавате, че не било опасно
ами пили сте тези нещица няма и година и сте сигурни, че не е опасно - ама то се разбира след поне 10год
а авторката както си прознава, има наследствена обремененост и от там рискът става още по-голям, затова само един добър гинеколог може да прецени дали ползата е по-важна от риска, а не някакви си примерчета как ви се отразило преди 5 месеца напр.
и не забравяйте - рискът е висок и ако сте пушачки, независимо какви са противозачатъчните, те са несъвместими с цигарите
извинявайте, че съм толкова рязка, но това са си опасни неща и една жена не може да експериментира съсъ себе си на своя глава
Ние не я убеждаваме, а изказваме своето мнение по отношение на хапчетата, които приемаме - дали имаме някакви оплаквания, дали ни понасят... Доколкото разбрах авторката на темата преди това е правила изследвания и се е консултирала с гинеколог, който от своя страна й е препоръчал да пие Логест. Така, че тя иска нашето МНЕНИЕ за тези хапчета, да споделим просто нашия опит! Въпреки това й бях отговорила, че всеки организъм е различен!!!

Общи условия

Активация на акаунт