Мъжът ми изневерява

  • 5 127
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Моля за помощ.Отчаяна съм.Мъжът ми,ми изневерява.Знам го,но немога да го докажа.Какво да направя,как да разбера истината? Стоя си в къщи,никога не съм работила,постоянно търпя обиди,но въпреки всичко прощавам в името на децата.Но той вече прекали.Моля за съвети,ще се побъркам пия хапчета за депресия,но и те не помагат.Не мога да го понасям,мразя го,присъствието му ме дразни,но няма къде да отида.В задънена улица съм.Моля Ви помогнете ми.

Последна редакция: чт, 25 мар 2021, 15:04 от AnMary

# 1
  • Мнения: 2 749
Как да ти помогнем? Работа и квартира ли да ти намерим?

# 2
  • Мнения: 2 646
Ако са големи децата лесно ще приемат развода. Съдът ще ви препише общото жилище и ще получавате издръжка от бащата.
Но е належащо да си намерите работа. Никакъв трудов стаж ли нямате?

# 3
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
А защо не сте работила никога? Това негово желание ли беше? Колко са големи децата?

# 4
  • Мнения: 12 790
Вземи живота си в ръце. Започни да работиш. Ако нямаш никаква квалификация, пак започни да работиш, но в свободното си време се квалифицирай. Затворена вкъщи, можеш само да се вторачваш в мъжа си и върху неговия живот, докато твоят се изнизва като пясък между пръстите.
Когато придобиеш по-голямо себеуважение, всичко коренно ще се промени за теб.

# 5
  • Мнения: 17
Да той не ми позволява да работя,да излизам от вкъщи сама да имам приятелки.

# 6
  • Мнения: 580
Варианта ти е да започнеш работа и да станеш самостоятелна. Предполагам, най-малкото е непълнолетно. Започни работа, събери малко пари и започни дело. След делото за развод започвате дела за подялба на имущество и родителски права. Който получи родителските права, получава право за използване на семейното жилище до навършване на пълнолетие на децата и издръжка. При по-големи деца ги питат при кого искат да останат.

# 7
  • Мнения: 19 894
Как така не ти дава? А твоята воля, желание къде са?

# 8
  • Мнения: 5 508
Не ти позволява да работиш, да излизаш и да имаш приятели, а проблем ти е изневярата? Стегни се, жено, и се разведи с него. А после все ще намериш начин да си стъпиш на краката ...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 607
За момент си помислих, че живеем в Анадола...

# 10
  • Мнения: 17
С това си положоние някак си бях свикнала,но изневярата не мога да преглътна.
Нямам път напред,скара ме с родителите ми.Води ги по съдилища.Те не говорят с мен.Големите ми синове подържат него,а малкия е с диабет.Не мога да го оствя.Ао съм сама и на улицата ще ида,но него не мога да го оставя,малък е

# 11
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Да той не ми позволява да работя,да излизам от вкъщи сама да имам приятелки.


На хубави яйца си се насадила...! Децата вероятно са големи, ти не си работила нищо и нямаш никаква представа за живота навън. Лоша ситуация...!
Можеш да се измъкнеш, но едва ли ще го направиш. Едва ли ще посмееш да напуснеш сигурната клетка. Да, малко неприятно звучи. Просто си канарче в клетка, което си е свикнало с клетката.

# 12
  • Мнения: 17
Как да ти помогнем? Работа и квартира ли да ти намерим?
не просто съвет

# 13
  • София
  • Мнения: 17 283
Ти си преглътнала толкова по-страшни неща в брака си, сериозно ли изневярата те катурна?
Наистина в твоя случай не виждам вариант освен да преглътнеш и да продължиш напред. То какво толкова има и да преглъщаш, да не би да го обичаш, че и да ревнуваш?

# 14
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Ами единствения вариянт е да се сдобриш с родителите си и да се върнеш при тях. Обясни им и на тях че няма друг избор. Или се научи да свикнеш с изневярата и да търпиш и нея. След като сте женени от 20г мъжът ти едва ли е младо пиле и в един недалечен момент няма да има с кого да изневерява и ще се кротне. Ако пък той е толкова богат, че мацките навън да продължават да му се свалят с лекота, то определено вариянтът да си останеш с него е най-добър. ¯\_(ツ)_/¯

Общи условия

Активация на акаунт