Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /Тема 80/ Не си отивай... 18+🙈

  • 23 651
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Хайде и аз да скоча в чисто новичката юбилейна тема! Марги, Барби - чок гюзел е! Пък и момичетата как хубаво я редят Керем до Бамби, Бамби до Керем! Ееех, какво му трябва на човек! 🥰 😍🤩

# 16
  • Мнения: X
Здравейте! Blush Приемате ли завръщането на една изгубила се от доста време фенка на Керем? Grinning

За новите лица, които виждам са дооста и се радвам за което  - аз съм Габриела, приятно ми е! Blush

Няма да изпадам в подробности, само ще споделя, че не съм особено очарована от летни сериали и комедии, винаги съм си падала по драми (от такава роля и харесах Керем, Йиит Кълъч ми е незабравим персонаж), но имах нужда от нещо подобно и „Вратата“ ми хареса - Робот Болат много ми допада. Ханде ми е симпатична, нямам нищо против нея, но дотам.

Ще се радвам за напред да коментираме заедно.
Желая ви приятна петъчна вечер от мен! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 13 719
Записвам се в новата ни юбилейна тема, с надежда в нея да има само хубави новини и събития.

Марги това е за теб, малко но от сърце

# 18
  • Мнения: 9 569
Браво момичета! Браво и на мила Марги!
И какво виждат очите ми? Габриелита се върна в бг-мама.За не знаещите Габи ми е много скъпа част от форума.
Е да какво ли не направи другия ни любимец с тебе девойче? Нека,нека аз само чопля семки от удоволствие.

# 19
  • Мнения: 434
Ехеее, айде на новата тема! Честита юбилейна! Да си я изпишем с кеф!
Аз, както винаги да се отбележа, че ви следвам.
Марги, благодаря ти!
Алекс, бързо да минава!

# 20
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Ако любовта си ти


Надявам се утре да сме усмихнати след края на серията....и дано не сме видели финала...

# 21
  • Мнения: 1 035
Благодаря за новата тема Heart
Отсега нататък само чай Lipton ще се купува, официално Joy

# 22
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Благодаря за новата тема Heart
Отсега нататък само чай Lipton ще се купува, официално Joy
Е сега вече може и да пропия чай...

# 23
  • Мнения: 439
Пристигам и азз. Честита юбилейна тема, момичета! Да си я изпишем само с кеф и хубави новини. Благодаря, Марги за поредната прекрасна тема, където да споделяме, както и на Бро за чудесната шапка. Flowers Bouquet Тъкмо навреме дойде ред на нея за епизода утре, който се очертава доста динамичен и интересен. Нямам търпение.
Алекс, да се оправяш бързо! Hug
Много ми е познат този чай, но не се сещам дали съм пила. И да не съм, това скоро ще се промени, щом ще има реклама с Керем. Smile

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 22:30 от hopexx

# 24
  • София
  • Мнения: 13 719
Здравейте! Blush Приемате ли завръщането на една изгубила се от доста време фенка на Керем? Grinning

За новите лица, които виждам са дооста и се радвам за което  - аз съм Габриела, приятно ми е! Blush

Няма да изпадам в подробности, само ще споделя, че не съм особено очарована от летни сериали и комедии, винаги съм си падала по драми (от такава роля и харесах Керем, Йиит Кълъч ми е незабравим персонаж), но имах нужда от нещо подобно и „Вратата“ ми хареса - Робот Болат много ми допада. Ханде ми е симпатична, нямам нищо против нея, но дотам.

Ще се радвам за напред да коментираме заедно.
Желая ви приятна петъчна вечер от мен! Hug
Привет стара-нова съфорумке Габи. Радвам се, че се завръщаш. Надявам се да се включваш често в дебатите. Само да те предупредя, че към Робот Болат има вече доста мераклийки.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 740
И аз чакам с нетърпение рекламата на чая с Керем. Дано да има сцена ала "Антонио, фа калдо" и Керем да е с мокра риза, прилепнала по него... или направо без риза и да се полива със студен чай, за да се разхлади... Grinning Grinning Grinning

Добре дошла на Габи! (надявам се, че може така накратко) Включвай се в купона по-често, радвам се, че Керем и сериалът продължават да водят още дами тук в темата... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 934
]Да се разпиша и аз в тази красота. Марги, благодаря ти, много е хубава темата.
                                       Да си я изпишем с удоволствие и много позитивни емоции.HeartFlowers Hibiscus

                                       Алекс, оздравявай бързо, но вземи мерки. Сега не е време да подценяваме такива
                                       състояния. Утре ти пожелавам да си здрава вече и да се чувстваш по-добре.Heart

                                      Мики, имаш страхотна малка принцеса, да ти е жива и здрава и много да ви радва.Flowers Hibiscus
                                       
                                      Бро, това за мократа риза много ми хареса и се размечтах. Ами така е при нас кой сънува,
                                      кой мечтае.Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 22:37 от Tanita53

# 27
  • Мнения: 781
Здравейте, момичета!
Маргаритке, благодаря за новата тема, повече от прекрасна е! 🌸🌺🌸
А този чай дали върви с някой подарък?
Керем за една нощ? Предизвика ли халюцинации? Ако "да" ще си го купя! 😁🤗

# 28
  • Мнения: 5 563
В интернет продължава да се върти предположението, че сериала ще продължи и през лятото.. В този ред на мисли реших да ви попитам: според вас накъде би се развила историята, за да продължим толкова дълго време?

# 29
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301



Аз пък да благодаря на Бърборанка за шапката и Магия за гифчетата - става цветно, актуално и ме улеснявате много.
Прибирам си набързо маргаритките, както и вкусотийките, с които ме подхранват момичетата /да не назовавам поименно, че може да пропусна/. Heart Smile

Габриела, здравей! Ехее, вие с Диди сте си дружки значи. Останалите сме нови тук - много сме, щури сме, но атмосферата е спокойна и предразполагаща към споделяне.

Мисля да пусна анкета, без лоши чувства и с широка усмивка, не за да се делим на отделни групи фенове (на Ханде, Керем или ЕдСер), а от любопитство. Неотдавна коментирахме, че за Ханде самостоятелна тема никога не е имало в подфорума, Керем - също го усещам някак недооценен от БГ ”мамите” (в кавички, защото някои не сме мами), Sweat Smile а сме доста пишещите, да не говорим за четящите...

Общи условия

Активация на акаунт