За пробиването на ушите

  • 24 211
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 045
 Shocked   ooooh!  Въй въй до къде стигна темата  Crazy Айде успокойте се малко ! Който иска ще си дупчи ушите на детето който не иска няма  Crossing Arms То не бяха дрехи розови , не бяха татуировки , религии ..... За обеци май ставаше дума тука  Rolling Eyes

пп И мен малката не ме пита хубаво ли ми е аджеба да ми свири по-цял ден с розовата си свирка и надува колкото въздух има детето ама си трая  Crazy

# 121
  • Мнения: 1 263
 ooooh!
А всичко започна от тук:
Кажете ми мами, от каква възраст е нормално да се пробиват ушите на детето. И изобщо защо има такъв негативизъм по повод ранното пробиване на уши? Вреди ли с нещо на детето? Аз изобщо не съм наясно и така си се чудя от едно известно време.

и май отговорите конкретно по темата бяха само на първа страница....

# 122
  • Мнения: 3 271
Само да се запиша в темата, че и моята малка госпожица се е запалила и все ме убеждава да й пробиваме ушите. На 3 и 7 месеца е.
Ще изчета темата да видим какво мислят другите мами. Притеснява ме да не ги закача по дрехите и т.н. Питах в градината, нямат много дечица с обици. Братовчедка й има... Не знам от къде дойде "мухата"...  ooooh!

# 123
  • Мнения: 1 615
За закачането - аз реших проблема с мънички халкички без допълнителни висулки. Няма инциденти, което не може да се каже за медицинските...

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 15:08 от Purmamarca

# 124
  • Мнения: 3 271
За закачането - аз реших проблема с мънички халкички без допълнителни висулки. Няма инциденти, което не може да се каже за медицинските...

Тя има едни малки подобни на халкички, които й подариха за кръщенето. Не знам за медицинските, не знам след колко време се махат... Моята кокона не търпи хич на болка, та усещам как ще си остане само с една обица.... Май все пак няма да се навия скоро.

# 125
  • Мнения: 1 615
Ами аз махнах медицинските, когато установих, че почти си е откъснала ухото, докато се е преобличала сама Simple Smile Даже не беше изохкала. А при слагането малко се стресна и си поплака, но доколкото знам, не е особено болезнено, а истината е, че по-скоро моето сърце щеше да се пръсне от ужас Simple Smile Не ми хареса хич пистолетът, а моите уши са дупчени преди появата на пистолетите, така че не беше особено приятно. Обаче съм маниачка на тема обици (други бижута не ме интересуват, но обици имам над 50 чифта) и много исках и момиченцето ми да има, а и тя все питаше. Така че го преживяхме. И двете Simple Smile И сега и двете сме особено красиви Grinning

# 126
  • Мнения: 1 045
Добре е да се носят медицинските обеци поне месец / макар , че са страшно неудобни / за да зарастне добре дупката , освен това техния щифт е прав което е задължително за новопробито ухо  Naughty Чак след като зарастнат могат да се сменят със други и най добре е някакви халкички както е казала Purmamarca

Общи условия

Активация на акаунт