Две очички,две чертички... 08.10-15.10

  • 13 937
  • 454
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, колко много сте изписали! Лиди, надявам се съвсем скоро да си отново в отчетни и да се връщаш тук само за съвет към искащите бебе;аз да се похваля и оплача едновременно- тестът ми за ову показа две чертички и му заявих на любимия - тази вечер, утре и вдругиден си само мой  Laughing,че имаме работа за вършене, но кой дявол ме бутна да му приготвям вечеря  Close Хапна си като попско дете по Задушница и се оттегли да си починел малко  Mr. Green и вече хъъъъъъъърка  smile3511 Дребният се инати и не иска да си ляга, а пък аз  ooooh!
Ще ги оправя аз - приготвям малкия за спане и нападам;дано не пропуснем овуто и този път  Praynig

# 61
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Давай, Голди, само така - никъв сън Naughty - нападай смело Twisted Evil!И утре - глаааааад, да види той Mr. Green!

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, аз му бях обещала да стои гладен тази седмица  Twisted Evil, защото той цял ден хапка не хапва навън, понеже все му се яде нещо у дома и като се натъпче към 6-7 и му се доспи и  smile3524 и кексът пак хартисал, а пък сутрин нямам време да полежа   Embarassed и все се разминаваме, но тази вечер  Naughty - будя го, каквото ще да става, има още 10 минути  smile3508

Мариетка, честито за четенето, ние още нямаме никакво желание и това ме тревожи, въпреки че всички казват,че той сам ще поиска да чете и има време  newsm78

# 63
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета моля ви гласувайте за мен тук
  Hug Hug Hug мерси на всички ви   bouquet

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 22:52 от Megita

# 64
  • Мнения: 806
ЗДравейте момичета. Hug
Макар и късничко тази вечер- искам да пожелая на всички ни страхотна седмичка, пълна с хубави новинки и на чакащите ДВЕ ЧЕРТИЧКИ Peace
Аз утре съм на интервю за работа, стискайте ми палци да е успешно Praynig
На патерици искам да кажа, честито на браменлиикитеот днес и от миналата седмица, нека да повлечат много крачета за тази.
Прегръдки милички и спокойна нощ. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 23:20 от Dime

# 65
  • Мнения: 883
Здравей, Диме! Как си, миличко?  Hug Стискаме палци за работата. Дано успееш! Ти си смело момиче!
Megita, гласуваме! Дано успееш! А ако това си ти - СТРАХОТНА СИ!  smile3521Ако не си ти - и момичето е супер!
Аз утре няма да се включвам до вечерта. Понеже вторник гледам едно бебе. Затова - лека вечер и много любов!

# 66
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравей, Диме! Как си, миличко?  Hug Стискаме палци за работата. Дано успееш! Ти си смело момиче!
Megita, гласуваме! Дано успееш! А ако това си ти - СТРАХОТНА СИ!  smile3521Ако не си ти - и момичето е супер!
Аз утре няма да се включвам до вечерта. Понеже вторник гледам едно бебе. Затова - лека вечер и много любов!

  Laughing аз съм ама преди 1 година  Laughing

# 67
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен! Hug
Абе момичета вие вкъщи ли си стоите по цял ден? ...като гледам какво чудо сте изписали...
Мегитка, подкрепих те и аз сега ще трябва да потвърдя гласа си на e-mail Много си готина бе скъпа newsm10 smile3521 newsm74

# 68
  • Мнения: 257
честито newsm44 newsm51 на новите ни цели три  preggo preggo preggoбремелинки!Мони81,Pofitka,Теса-Желая ви да се радвате пълноценно на бременноста си,и да гушнете най-здравите и пухкави бебоци  newsm30на финала.Поставихте добро начало на седмичката и хайде провлачете крак че да прихванем и ние.Мегитка имаш и моя глас за хубавата ти снимчица. newsm10

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Добро утро ,
Честито на всички бременни, лека и безпроблемна до края!
Мегита, гласувах, много е хубава снимката, успех!
Голди и при нас е същото положение, докато приспим малката, единия се е отнесъл, аз затова и взех тестове за ову, поне сигурните дни да не изпуснем.
Хубав ден на всички ви

# 70
  • UK
  • Мнения: 1 351
Добро утро момичета, много ви благодаря за милите думи. Като се гледам на тази снимка ми става мъчно за времето когато не се прибирах и само щуреех ама сега си имам моя мъжо и ми е хубаво. Благодаря ви за гласовете ви. Едва ли ще спечеля понеже пуснах снимката много късно но може да взема някоя мънинка награда все пак. Аз участвам във всякакви томболи и какво ли не, събирам опаковки, и глупости и от време на време ми се случва да спечеля нещичко  Mr. Green но нали знаете човек небива да е алчен за много, а за колкото му дава Живота.
 Аз след малко пак тръгвам на лекции, направо са ни побъркали този семестър, чак до 17:00 сме на лекции а така ми се спиииииииии  Tired пия кафе ама нещо не ме ободрява.

 Надявам се когато се прибера да се е увеличила бройката на бременелинките за да намалим бройката с която започнахме. Успешен ден на всички и много късмет   bouquet   bouquet   bouquet

# 71
  • Мнения: 119
Здравейте на всички! Чета ви от няколко месеца и дойде момента да се включа. Искрено се надявам да не се задържа много тук, въпреки че сте големи сладурани и като не ви прочета и 1 ден и вече ми липсвате. Много се радвам като видя някоя с  EFP Аз откога чакам това да съм аз, но уви. А не мога да спра да мисля за бебенце.

# 72
  • Мнения: 616
Добро утро мили момичета .
Вчера ми беше един луд ден и не успях да честитя на новите бременелки затова сегаедно голямо Честито  и от мен лека и безпроблемна бременност и най прекрасните бебенца като резултат и ако много са били послушни щъркела маже да им донесе и по повече от едно така и нашата бр. ще намалее.
Мегита незнам дали вече не късно но за всеки случаи гласувах изглеждаш супер.
Синът ми спря да повръща но този вирус е ужасен сега е със запушен нос и болно гърло чакам следващите екстри.
Стана дългичко ,но исках и да ви се похваля  и да ви черпя сутринта с по едно кафенце и тортичка че си купихме вчера" ново" возило Coffee Coffee Coffee Coffee Coffee newsm38

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, момичета!

h.kirova, честита ви нова придобивка, със здраве да я ползвате;аз как обичам да шофирам, но рядко ми се отдава възможност и все по нощите  Close

Хубав ден пожелавам на всички ви, няма да изреждам, да не пропусна някого, че още не мога да си отворя очите!  Hug

# 74
  • Мнения: 780
добро утро и от мене Megita имаш един глас и от мен дано успееш Peace


хайде момичета чакаме още EFP а пък не чакащите за тази седмица да вземат да се покажат че да знаем кого да тормозим и за кого да стискаме палци де



хайде много усмивки в мрачния ден Laughing

Общи условия

Активация на акаунт