Мазнейкови се излагат невъобразимо по Нова телевизия

  • 6 070
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 091
Гледах ги... невъобразимо нагли и надменни Close И това ако са едни от светилата на медицината ни, опазил ни Господ! Tired
Дано се даде по-голяма гласност на случая, че да им намалеят пациентите Confused
А кой е казал, че са едни от светилата на медицината ни?
риторично питане

# 31
  • Мнения: 2 161
...а да с тази разлика че останалите не си мият ръцете и преглеждат по 1000 жени едн аслед друга, дори и след като ги помоля  #Crazy


Брех!Да вземем да й издигнем паметник на тази Мазнейкова!!!

Ти откъде знаеш,че всички други лекари не си мият ръцете,пък преглеждат 1000 жени?

# 32
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Офф. Моята лекарка си мие ръцете като ме преглежда и освен това си слага ръкавици, които след това хвърля в кофата.
По темата. Веднъж само проведох разговор с Мазнейкова когато трябваше да си правя амниоцентезата и като я видях как се държи се отвратих. Амниоцентезата ми я прави Димитрова, разбира се.

# 33
  • Мнения: 8 462
Офф. Моята лекарка си мие ръцете като ме преглежда и освен това си слага ръкавици, които след това хвърля в кофата.
По темата. Веднъж само проведох разговор с Мазнейкова когато трябваше да си правя амниоцентезата и като я видях как се държи се отвратих. Амниоцентезата ми я прави Димитрова, разбира се.
На мен ми я прави Мазнейкова ,но може би заради ходатайството на неин колега за мен.Беше изключително любезна и точна,проблем никакъв не е имало,нито усложнения.Това го пиша,защото не мога да си изкривя душата.И аз смятах да правя амниото при Димитрова,но беше спешно,а тя беше в отпуск.Господ ме е пазил!
Горното не означава обаче,че я харесвам.И аз я "познавам" от МД от 1993 година,имам достатъчно впечатления.Нагла,безотговорна,АЛЧНА!"Грижи" се единствено за добре плащащите пациенти,останалите кучета ги яли.За морал,съвест,лекарска етика не може и дума да става.

# 34
  • Мнения: 7 640
дали клиниката има договор с касата или не - не е признак за нищо друго, освен, че собствениците й не желаят да работят на вересия, а приемат само платежоспособни пациенти- т.е. кеш.

Не гледах цялото предаване, не ми е ясно какво ви хареса в Лора Крумова Confused.
Не приляга на компетентен журналист да каже- Ми като не го тчетете това, ние не го разбираме Confused Що бе джанъм не си се подготвила или консултант да беше викнала.
Отделен е въпросът, че няма лекар да скочи срещу друг открито.

# 35
  • Мнения: 2 161
Не гледах цялото предаване, не ми е ясно какво ви хареса в Лора Крумова Confused.
Не приляга на компетентен журналист да каже- Ми като не го тчетете това, ние не го разбираме Confused Що бе джанъм не си се подготвила или консултант да беше викнала.
Отделен е въпросът, че няма лекар да скочи срещу друг открито.

И обикновените зрители ли трябваше да си наемат консултанти?Мисълта на Лора Крумова беше,че няма какво да се крие господина зад медицински термини,а отговори ясно и точно на въпросите на майката на момчето.А той се опита да се скрие зад неразбираеми за болшинството термини...

# 36
  • Мнения: 7 640
съгласна Peace, затова казвам, че е трябвало да се подготви.

Репликата й беше- Не ви разбирам, естествена, че Мазнейков ще отговори- Тогава защо ме каните.

# 37
  • Мнения: 817
...а да с тази разлика че останалите не си мият ръцете и преглеждат по 1000 жени едн аслед друга, дори и след като ги помоля  #Crazy


Брех!Да вземем да й издигнем паметник на тази Мазнейкова!!!

Ти откъде знаеш,че всички други лекари не си мият ръцете,пък преглеждат 1000 жени?


Ха ,ха ,ха ,имам приятелка докторка ,която обикновенно ,на подобно твърдение отговаря ,че винаги си мие ръцете ,но ни само заради вас/визирайки пациента/ , а и заради себе си!
Не мисля ,че в днешно време някой доктор може да си позволи "лукса" ,да не си мие ръцете.Хора всякакви ,болести по тях също..........

# 38
  • Мнения: 1 858
А аз да ви питам мога ли от някъде да си изтегля запис на предаването?

# 39
  • Мнения: 1 341
Аз съм ходила при нея 3-4 пъти докато бях бременна. Много мила, внимателна, отзивчива.
Направо съм потресена и сякаш  не мога да повярвам на на писаното по-горе.
Вече да не знаеш на кой да се девериш  #Crazy

# 40
  • Мнения: 2 259
 МНОГО ИМ Е МАЗЕН КОРБАНА НА МАЗНЕЙКОВИ.ОТ КАДЕ ВЗЕХА ПАРИ ЗА ТЕЗИ ЧАСТНИ БОЛНИЦИ,КРЕДИТИ?ХА ,ХА.ОТ НАС ГИ ВЗЕХА .ОТ НЕЩАСТИЕТО НА ХОРАТА ПЕЧЕЛЯТ ГАДИНИТЕ,ДЕТО И МАЛКОТО ГЛЕДАТ ДА ТИ ВЗЕМАТ.НО НЕ СА САМИ,ИМА И ДРУГИ КАТО ТЯХ И  ВИЕ ГО ЗНАЕТЕ.ПРЕЗ ПОСЛЕДНАТА ГОДИНА ПОЛЕЖАХ ПО БОЛНИЦИ И БЯХ НЕВОЛЕН СВИДЕТЕЛ НА МНОГО СЦЕНИ.НО ОНЗИ ОТ ГОРЕ ГЛЕДА,КАКВО ПРАВЯТ С НАШИТЕ ДУШИ.

НЕ ГИ КУРЕТЕ!ТЕ ПРОСТО СА СИ ТАКИВА!НИКОГА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ!НАЛИ ЗНАЕТЕ ПРИКАЗКАТА ЗА РИБАТА.............?

# 41
  • Мнения: 3 091
Вчера вечерта чух множество, коренно противоположни коментари на преобладаващите в тази тема - как Лора Крумова се е държала просташки, как не са дали на докторите думата.
Никой тук не споменава, че Мазнейкови са обяснили за двойна независима експертиза - от министерството, НО и от чужбина...
И аз бих искала да намеря предаването на запис.

# 42
  • Мнения: 32
Аз съм "клиент" на д-р Мазнейкова, може би, от 1995г. Проследи ме и докато бях бременна, преди 1 година. Наистина, тя е изключително комерсиална и в частния й кабинет се чакаше поне час, час и половина след записания, за да влезеш. На човек се отделят по-малко от 10 минути, а такива неща като разговор или препоръки как да се чустваш по-добре във връзка с бременността... При мене нещата не седяха точно така, защото покрай дългото време, през което съм посещавала кабинета, вече ме познаваха, пускаха ме навреме за преглед и в общи линии винаги се е държала добре. Аз мисля, че е неоспорим факт, че що се отнася до диагностициране на бременни и патологична бременност, тя наистина е една от най-добрите и не го казвам само от собствен опит. А и не считам за ужасно, след като може да продава услугата, която предлага скъпо, защо да не го прави. Всеки ходи доброволно, а и спокойно може да се усведоми за цената предварително. Освен това, човек трябва да знае лекаря, при когото ходи в какво точно е добър, защото аз досега не съм срещала гинеколог, който да е еднакво добър, да речем при бременност и при венерически болести и т.н., включително и Мазнейкова. Що се отнася до починалото момче, през ум не ми минава да ги защитавам. Интервюто не можах да го гледам, защото бях на работа. Искрено съчуствам на родителите, няма нищо по-страшно от това да те сполети такова нещастие. Всичко около тази история ми звучи много странно и не съм сигурна, дано и не разбера, дали не бих потърсила друга лекарска помощ, след като видя, че детето ми е зле, никой с нищо не му помага и го следи гинеколог. А може би, хората просто не са разбрали навреме какво точно се случва...

# 43
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хубаво е, че са направили частна болница, но вчера се държаха отвратително. Направиха ми много лошо впечатление. Мисля, че те много добре знаят, че са сгафили. Само да кажа, че до този момент нямам никакви впечатления от тях, вчера за пръв път ги видях.

# 44
  • Мнения: 226
Потресена съм от това, което прочетох за Мазнейкови. Преди 3-4 месеца бях при нея (Мазнейкова) на 3D. Останах крайно недоволна от прегледа, който траеше не повече от 5 мин. През това време тя ми показваше как бебчо си играе с пъпната връв, вместо да му разгледа органите и да каже дали всичко е наред. Добре че си бях записала час и при доц. Томова, от която съм възхитена или по-точно от начина, по които оглеждаше бебето (около 30 мин). За цените няма да говоря - както казахте по-горе "не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава".
А относно случая с починалото момче - нямам думи!!! Как може 4 дена да не го прегледа при положение, че апартамета на Мазнейкови е на последния етаж на клиниката им???

Общи условия

Активация на акаунт