Отговори
# 15
  • Мнения: 31 864
Виж и в профила.

# 16
  • Мнения: 12 839
...Направи опит за убийство пред детето и още един свидетел и в полицията се опитаха да изкарат мен виновна.
Тааа това са не работещи институции.
...
Благодаря.
Аз този факт не го разбирам. Един прави опит за убийство, друг виновен.

# 17
  • Мнения: 2 258
Аз не разбирам защо изобщо се занимава авторката с човек, замесен в подобни престъпни дейности, при положение, че той е спрял да се занимава с нея и детето. Някакви инстинкти за самосъхранение, някаква грижа за благото и живота на детето.... Психоложките и месата ми изглеждат хлъзгави, но ако случайно не са, дете има в картинката.

# 18
  • Мнения: 2 081
Аз не разбирам защо изобщо се занимава авторката с човек, замесен в подобни престъпни дейности, при положение, че той е спрял да се занимава с нея и детето. Някакви инстинкти за самосъхранение, някаква грижа за благото и живота на детето.... Психоложките и месата ми изглеждат хлъзгави, но ако случайно не са, дете има в картинката.

Според мен не може да преживее , че психоложката й е взела мъжа , а трябва да се радва . Повече звучи все едно търси начин да си го върне . Чела съм предишните теми , даже снимки има . Пак съветвам да продъкжи напред.

# 19
  • Мнения: 6 769
Реално нищо не можете да го накарате да направи. Да бъде добър син и баща е извън вашите способности. При това описание, аз не бих искала детето ми да има контакт с този човек. Единствено може да му вреди и създава стрес. Спрете да се опитвате насила да го вкарате в живота на детето си. Виждайте се с бабата, но не я използвайте за инструмент за сближаване между баща и син.
Не си пилейте живота по загубени каузи, продължете без този човек, като си се грижите за детето и му осигурите спокоен живот.

# 20
  • Мнения: 252
Сега прочетох и старите ви коментари, Авторке. Абсолютно не мога да се ориентирам истина ли са или не, но ако предположим, че са не разбирам какво сте се вкопчили в тези хора - бивш и психоложка. Вие сте били на прага на развода и цитирате (ненужно конкретно) толкова проблеми, че с нея и без нея щяхте да приключите. Мисля, че сте много далеко от щастието(както се описвате)и звучите като отхвърлена и озлобена жена. Оставете всичко зад вас, дайте си възможност за спокоен живот.

Общи условия

Активация на акаунт