без разкритие

  • 1 985
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Да потвърдя и аз,че разкритието ти трябва непосредствено преди раждането...а още ти е ран.Аз имах контракции през почти цялата бременност/и двата пъти/,овладявахме положението с лекарства за задържане,и накрая разкритието ми беше малко,но като почнаха същинските контракции,за норматив си стана колкото трябва/природата си знае работата/
Така,че ,всичко ще си дойде на място,като му дойде времето..а сега ти пожелавам леко раждане и бързо възстановяване..и гледай да спиш повече,че после ..... #Crazy

# 16
  • Мнения: 3 929
пълно разкритие ще получиш непосредствено преди раждането. Аз преносих бебето си 9 дена, а когато ме приеха в болницата, бях с 1 см разкритие само.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 826
Аз получих разкритие деня преди раждането.
На теб ти е още рано за него.
Леко раждане  bouquet.

# 18
  • Мнения: 903
Миличка, аз преносих 6 дни и нямах никакво разкритие дори като влязох в болница, за предизвикване на раждането, бях е 1 см. разкритие, имах контракции на 10 минути още от 23:00 часа предната вечер и само за 1 час на следващия ден следобяд получих цяло и бебата си излезе сама...
А колкото за минаване на датата на термина ти не се притеснявай... ходи се на слушане на тоновете всеки ден и когато решат ти предизвикват раждането и това е ...
Успех и леко раждане   bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 432
Та нали контаркциите са то4но заради това-ДА ПРЕДИЗВИКАТ РАЗКРИТИЕ Crazy!!!!!

# 20
  • Мнения: 3 500
Не е задължително да имаш разкритие.Слушала си сигурно врели-некипели от някого.Нямаш никакви поводи за притеснение.Гинекологът ти ще реши какво да се прави ако преносиш, но ти все пак все още не преносваш, така, че за какво се притесняваш.Нормални са тези притеснения, но се опитай да го караш по-спокойно.Ще се опитам да те успокоя с моята история.Терминът ми беше на 08.06., контракциите ми /болезнени и на 9 мин./ започнаха на 02.06 и въпреки тях нямах никаво разкритие.Ходих постоянно на преглед и на запис на тоновете.Но бях много спокойна, знаех, че най-хубавото скоро предстои.На 06-ти вечерта бяхме със съпружието в една пицария на романтична вечеря.В 20.00 контракциите започнаха да стават на 5 мин.Отидохме в болницата и там устанвиха 2 см.На другато сутрин вече имах бебе.И така без никакво разкритие и болезнени контракции 5 дни, моето съкровище се роди един ден преди термина.Най-хубавото скоро ти предстои. Hug

# 21
БЛАГОДАРЯ  на всички за бързите отговори Hug Определено ме успокоихте...
сега пък искам бебо да не бърза да излиза, че ми откриха бактерия  Cry , която трябва да се лекува с инжекции - Гентамицин   и пет дена ще ме боцкат...
през цялата бременност нямах никакви проблеми, а сега точно на финала  #Crazy .......
Дано всичко завърши добре  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 903
galena стискам ти палци всичко да мине бързо и безболезнено Simple Smile И чакаме инфо с обрата вест   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт