Омагьосан кръг диети-преяждане!

  • 2 894
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Само, че не съществува такова понятие  - дебела и здрава Cry Аз не искам да съм слаба, а леко пълна и дай боже по-здрава Praynig

# 16
  • Мнения: 6 461
Simple SmileЕдинственото което направих за да си нормализирам килограмите е като спрях хляба на цяло.

А на филии го хапваш още, така ли?  Laughing Шегичка  Wink
Mr. GreenАз филийките ги оправях дкато кърмех Laughing,така че съм си взела дажбата за няклко годинки на пред Sick ,чак ме е сдрам да кажа кво нещо съм изяждала като бях кърмеща мама Embarassed Mr. Green(обратното на мама---АМ  АМ Mr. Green)

# 17
  • Мнения: 15
Здравей soleil, това за което говориш и аз го правех поече от година и половина. Ден-два зверски глад, после преяждане, чувство за вина, очистителни, после пак глад и т.н. и т.н. ... Разбира се не мръднах с нито 1 килограм. През цялото време се чувствах ужасно, с ниско самочувствие и мисълта за храна и за килограми вече ми беше станала фикс идея. Мисля, че това е прекият път дори към булимия... И ти сигурно искаш да постигнеш светкавични резултати и когато започнеш диета се мериш по 2 пъти на ден и като не виждаш резултат веднага и губиш мотивация. Аз поне бях така. Другото което се получаваше е, че като допусна някое малко прегрешение и започвам да си мисля: "Ето, сега прегреших, я по-добре да взема да си хапна всичко което ми се яде, така и така развалих работата, от утре ще съм сериозна!" И съответно последващо натъпкване с най-различни боклуци, без контрол. И така нататък.

От известно време обаче успях да променя това и да изляза от този кръг. Ограничавам се, но не непосилно. Престанах да се меря, изобщо престанах да мисля за храна и тегло. Истината е, че дори с няколко килограма отгоре, пак можеш да изглеждаш добре и да си с по-добро самочувствие, това е много важно. Друго много важно нещо е, да си намериш интересно и приятно занимание, което да заема повечето от времето ти. За мен сега това е ученето в университета, което изключително ми харесва тази година  Simple Smile И така, в момента се храня достатъчно диетично, а освен това смятам и полезно, без да си вредя и вече усещам, че тялото ми започва да се променя, а също и настроението ми! Ако искаш, виж какво съм написала ето тук също: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131688.320

Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт