За обезкосмяването преди раждане

  • 17 898
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Последните месеци бях много капризна и с изострени сетива...и въобще не можех да си представя да включа епилатор! Смятам, че не е вредно или опасно - стига да изтърпиш на усещането...
Аз лично използвах бръсненето като най-безболезнен метод Hug

# 16
  • Мнения: 6 461
Последните месеци бях много капризна и с изострени сетива...и въобще не можех да си представя да включа епилатор! Смятам, че не е вредно или опасно - стига да изтърпиш на усещането...
Аз лично използвах бръсненето като най-безболезнен метод Hug
И при мен така беше  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Направих си кола маска в деня на термина, а родих девет дни по-късно.
Нищо не съм почуствала- а и да предизвикаше раждане- още по-добре Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 35 945
 
Не мисля, че е проблем, но ако те притеснява заложи на епилатора Peace
Peace

# 19
  • Мнения: 907
   за кола на корема може да мислиш чак като дойде време за раждане и доки ти каже - секцио! Така мисля аз, но ти си преценяваш  Peace! леко бременеене   bouquet!

Май и аз се ориентирам в тази посока, благодаря за съвета!

# 20
  • Мнения: 962
Аз пък вечерта преди да родя използвах крем-депилатуар.Бях планово секцио.И ми помогна мъжът ми ,че сама няма как с тоя корем.Не бих се подложила на садо-мазо изпълнения.

# 21
  • Мнения: 1 064
Преди една седмица си направих кола маска на триъгълника и въпреки притесненията ми всичко мина нормално. Даже мисля, че избързах. Ако се наложи почистване отново спокойно ще ползвам лентите, които продават (след колата маска и сама мога да се справя) Peace

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Направих си кола маска включително ленти  10 дена преди секциото,без никакъв проблем

# 23
  • Мнения: 1 440
Саморъчно се обезкосмих точно когато почнаха контракциите (със самобръсначка)  Party

# 24
  • Мнения: 2 427
Тук в последно време даже не бръснат при нормално раждане,раждат си космати жените.Аз по принцип си се обезкосмявам редовно,но със самобръсначка.Само дето не знам занапред как ще се справям,като не си виждам вече нищо отдолу Rolling Eyes,нито успявам да се обръсна сама Sad.
Кола маска-там,абсурд!Аз на краката си не правя,ползвам епилатор.Веднъж отидох на козметик и ходих с панталон цял месец докато се разсее огромния хематом.Имам страшно тънка кожа,ако ми лепнат там енда коло маска ще трябва да се прощавам със гениталиите си. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 448
Обезкосмих се 3 дни преди раждането с кола маска, според мен зависи от прага на болка, който всеки може да понесе, ако си свикнала - давай смело   bouquet

# 26
  • Мнения: 942
Саморъчно се обезкосмих точно когато почнаха контракциите (със самобръсначка)  Party
И аз така направих Peace

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Бях планово секцио и исках с кола маска, но козметичката ми категорично отказа, наблюдаващият ме лекар каза, че не препоръчва депилатоар, така че колкото и да не ми се искаше, мъжът ми ми помогна със самобръсначката.

# 28
  • Мнения: 581
В аптеките продават кремове за обезкосмяване на интимните части. Има на Виши и български. Някой ползвал ли е? newsm78

# 29
  • Мнения: 2 126
Аз малко поизбързах с колата масака,почти месец преди термина си я направих.Родих седмица след термина,секцио, и въпреки че не бяха много порастнали(по принцип не съм много космонадарена Mr. Green)пак ми теглиха бръснача на сутринта преди операцията.Не беше от най-приятните моменти,затова препоръчвам намерете начин да ги махнете сами Peace

Общи условия

Активация на акаунт