За обезкосмяването преди раждане

  • 17 902
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
Аз си правих кола в деветия месец, козметичката ми изчисти всичко, даже и по корема настоях, защото с първото раждане изненадващо за мен ми го обръснаха, без да съм секцио. Колата не ме боля, въпреки, че имах готовност да се откажа, ако не мога да изтърпя всичко. Останах много доволна, защото дълго време  не ме боцкаха косъмчета, особено в болницата, наред с другите не дотам приятни усещания.

# 31
  • Мнения: 2 271
Аз не мога да търпя обезкасмяване с кола маска на триъгълника по принцип.Докато бях бременна съвсем.Правя го със саморъсначка.Свикнала съм по този начин.А и няма болка и опастност за бебчо!

# 32
  • Мнения: 6 274
А обръснат ли ти веднъж корема , после има ли спасение ?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
По време и на двете си бременности правех кола маска и то на пълен триъгълник. Така беше и непосредствено преди ражданията ми. Не съм имала по-различни усещания, нито контракции. Но аз съм свикнала, от край време съм така. Важен е и прага на поносимост, затова смятам, че всеки трябва да прецени за себе си.

# 34
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
оо, аз само с бръснача действам засега, но май ако забременея, ще се наложи кола маска.. така като чета тук Sad дано не умра от болки, преди да родя  Simple Smile поне разбрах, че трябва предварително да се обезкосмя хуабвичко, да не търпя това в болницата !

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз си направих кола маска една седмица преди термина, родих точно на термина.Няма никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт