Кога изчезват болките в гърдите?

  • 1 403
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте мами, при вас изчезнаха ли болките в гърдите? В 8 - 9 г.с. нормално ли е?

# 1
  • Мнения: X
Индивидуално е и няма връзка с това как се развива бременността, не може да се гадае по такива признаци. Ако не кървиш и нямаш силни болки, всичко ти е наред.

# 2
  • Мнения: 100
Миналата година по същият начин без кървене не се образува бебе и се чудя все пак възможно ли е всичко да е на ред или пак има проблем Disappointed

# 3
  • Мнения: X
А на преглед не си ли била, 8-9 седмица има пулс вече и се вижда на ехографа.

# 4
  • Мнения: 100
Бях 7ма и 3 дни и сега имам ча за 9 и 3 дни, но до тогава ми е мн притеснено.

# 5
  • Мнения: X
Разбирам те и съжалявам, че се е случило така миналия път. На мен признаците ми се появяваха и изчезваха, наистина не са достатъчни, за да се каже как върви бременността. На прегледа 7+3 ако лекарят нищо не е казал, всичко е ок, търпение е нужно. Първите три месеца са все много тревожни, но нищо не може да се направи. Стискам ти палци всичко да е наред.

# 6
  • Мнения: 100
Разбирам те и съжалявам, че се е случило така миналия път. На мен признаците ми се появяваха и изчезваха, наистина не са достатъчни, за да се каже как върви бременността. На прегледа 7+3 ако лекарят нищо не е казал, всичко е ок, търпение е нужно. Първите три месеца са все много тревожни, но нищо не може да се направи. Стискам ти палци всичко да е наред.
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 037
Индивидуално е. При мен бяха леко напрегнати в началото, после може би към 10та седмица вече не ги чувствах по този начин, а и през цялата бременност след това въобще нито са пораснали - буквално нито грам, нито ги чувствам напрегнати.

# 8
  • Мнения: 109
Първата ми бременност приключи неуспешно в 5 гс, и грам не са ме болели гърдите! В момента съм в 25 гс и гърдите ме боляха до 22-23 гс! 🤷🏼♀ При всяка жена е различно, запази максимално спокойствие! 🤗

Общи условия

Активация на акаунт