Забременели след ин витро - тема 49

  • 47 796
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 252
Аз съм със зацапване кафяво от снощи Pensive обадих се в болницата и ми казаха да пия нош па и да ходя на преглед. След малко отивам.

Сънче, и аз чакам за преглед, душа! Стискам ти палци, няма страшно, всичко ще е наред! Пиши след прегледа 🍀

# 706
  • Мнения: 413
Sunny,  всичко ще бъде наред, важното е, че бързо си предприела действия. Успех!

# 707
  • Мнения: 65
Благодаря ви! Ами оказа се , че кървенето идва от вторият ембрион, който беше спрял да се развива. Има някакво отлепване на него. Промениха ми малко терапията и така. При всички положения по-добре , че не чаках да отида.

# 708
  • Мнения: 2 587
Здравейте, борбени дами!
Има ли от вас бременни след свеж трансфер на 3ти ден и нищо останало за замразяване на 5ти? Аз имам трансфер на 3ти ден на 3 ембриончета, а останалите 3 решихме да изчакаме до 5ти ден преди да ги замразим. Сега се чух с репрото, но ембриолозите казаха, че не стават за замразяване. Доки каза, че това нищо не означава и да продължа с лекарствата до тест. Аз обаче се отчаях....😢😔😔

# 709
  • Мнения: 252
Здравейте, борбени дами!
Има ли от вас бременни след свеж трансфер на 3ти ден и нищо останало за замразяване на 5ти? Аз имам трансфер на 3ти ден на 3 ембриончета, а останалите 3 решихме да изчакаме до 5ти ден преди да ги замразим. Сега се чух с репрото, но ембриолозите казаха, че не стават за замразяване. Доки каза, че това нищо не означава и да продължа с лекарствата до тест. Аз обаче се отчаях....😢😔😔

Кактусче, какво отчаяние бе. Имаш върнати 3 снежковци и се отчайваш! Я горе главата, + тест се чака с позитивни мисли и вяра Simple Smile а ти ще го видиш скоро Simple Smile
Случва се да отпаднат планове за замразяване и да не успеят да замразят. Това е, няма кво да се направи. Имаш 3 в теб, пази ги и без отчаяние Simple Smile

# 710
  • Мнения: 627
На мен при първия опит ми върнаха 1 тридневна, другите оставихме до 5-ти ден и тогава щяхме да ги замразим. Не бяше успешен опита, но и яйцеклетките явно не бяха качествени и от 7-8 едно върнахме и едно замразихме. Логиката на този подход е, че средата на развитие е различна и шанса за успешно такова след трансфер е по-голям Simple Smile Не се отчайвай!

# 711
  • Мнения: 703
Здравейте, борбени дами!
Има ли от вас бременни след свеж трансфер на 3ти ден и нищо останало за замразяване на 5ти? Аз имам трансфер на 3ти ден на 3 ембриончета, а останалите 3 решихме да изчакаме до 5ти ден преди да ги замразим. Сега се чух с репрото, но ембриолозите казаха, че не стават за замразяване. Доки каза, че това нищо не означава и да продължа с лекарствата до тест. Аз обаче се отчаях....😢😔😔
Аз съм с върнати 2 тридневни ембриони тъй като изкараха само 3 бр и решихме да не чакаме до 5 ден. Вече съм в 29г.с Simple Smile
Винаги има шанс.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Здравейте, борбени дами!
Има ли от вас бременни след свеж трансфер на 3ти ден и нищо останало за замразяване на 5ти? Аз имам трансфер на 3ти ден на 3 ембриончета, а останалите 3 решихме да изчакаме до 5ти ден преди да ги замразим. Сега се чух с репрото, но ембриолозите казаха, че не стават за замразяване. Доки каза, че това нищо не означава и да продължа с лекарствата до тест. Аз обаче се отчаях....😢😔😔
Кактусче, аз съм така. Имах 5 ембриона, свеж трансфер на 2 3-дневни, но останалите 3 не се развиха и не замразихме нищо. Двете ембриончета се хванаха, но на 5-6 г.с. едното спря развитие и сега си пазя само едничкото. Вече съм в 21г.с.. Изобщо не се отчайвай! Върнали са ти 3-е най-добри и качествени. Със сигурност ще имаш високо ЧХГ след някой ден Wink

# 713
  • Мнения: 2 587
Благодаря ви ❤️❤️❤️
Мече, твоят случай е 1:1 на моят, с малката разлика, че ние върнахме 3 броя. Дано и аз да се похваля след седмица 🥰🥰🥰

# 714
  • Мнения: 3 240
Какти, ако няма да се прави ПИД, 3ти ден си е супер за връщане. Аз също съм бременна със ЗЕТ на 2 тридневни, хванаха се две, остана 1.
Ама казаха ли нещо защо са избрали да връщат тези трите? Знаеш ли на трети ден кое колко клетки е било?

# 715
  • Мнения: 2 587
Какти, ако няма да се прави ПИД, 3ти ден си е супер за връщане. Аз също съм бременна със ЗЕТ на 2 тридневни, хванаха се две, остана 1.
Ама казаха ли нещо защо са избрали да връщат тези трите? Знаеш ли на трети ден кое колко клетки е било?
Одри ❤️
За съжаление нищо не ми дадоха като информация. Казаха само, че и 6те са хубави, а от тях връщаме 3те най-хубави. На 2ри ден казаха, че точно тези трите са  с по 4 и 5клетки. Нямам идея как са били на 3ти, когато ги върнаха. Много се надявам да се хване поне едничко и да си го износя 🍀🍀🍀

# 716
  • Мнения: 121
Мами , предполагам тъп въпрос , но имам нужда от вашият опит и съвети .
Вчера беше последната ми инжекция Пролутекс в 12 седмица . От днес съм на вагинален прогестерон 2х1 за няколко седмици с тенденция да намалявам и спирам . Сложих си глобулката сутринта , полежах обилно 😄 , почти час и после почти всичко изтече когато се изпишках .
Знам , че трябва да изтече в даден момент , но дали се е усвоил толкова бързо ?
Притеснявам се за бебо …

# 717
  • Мнения: 5 895
Какъв прогестерон слагаш?

# 718
  • Мнения: 858
Няма от какво да се притесняваш. На мен док. ми каза, че е достатъчно да полежа 30 мин. за усвояването на Циклогест или Утрогестан. Ако слагаш нещо различно, може да прочетеш в листовката. Аз също винаги лежа и повече от час, но изтича е момента, в който стана.

# 719
  • Мнения: 399
Здравейте,

при бременност, нормално ли е звърната и ореолите им да са доста твърди на места?
В  момента съм в 21 г.с
Дали е добре да отида да мамолог или по-скоро е нормално за периода?

Общи условия

Активация на акаунт