Отговори
# 60
  • Мнения: 8 505
Ня мога да ги видя какво правят.Звъня на звънец,за да излезе някой от персонала през 3 врати и да ми доведе детето...Мога да съдя само по това,което чувам-понякога смях,понякога рев...Водили са ми я запъхтяна,все едно са се гонили преди това.

# 61
  • Мнения: 644
А сега да се похваля Wink,за разлика от първия ми пост.Мисля,4е бях споменала,4е не бях доволна от яслата,защото гледах филм4ета,като отивах да си взимам детенцето.От тази есен дреб4о порастна-ве4е е 1ва група в детската градина.
Днес беше за първи път от 2 седмици,4е беше настинал.Отивам да го взема-вси4ки де4ица бяха насядали  на стол4етата и ....рисуваха!!!!!!!!! Hug Даже младежа се заопъва да остане още малко! Heart Eyes
А като беше топло-ровеха в пясъ4ника в хубавия двор!
Така 4е,и на моята улица изгря слънце!!!! Blush Heart Eyes

# 62
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Кристиян всеки път като отида, независимо дали са навън или не, го намиран улисан в игра до толкова, че изобщо не забелязва, че съм отишла. Обикновено децата му подвикват или ходят да го дърпат, ако той така и не се усети да погледне към вратата.  Mr. Green Доволна съм.
В старата градина всеки път го намирах седнал на столче с очи пълни със сълзи да ме чака или отегчено да си подпира главата на неразтребената от обяда маса с пълните купи манджа пред него и пълна уста с неглътната храна. Sick

Общи условия

Активация на акаунт