Помогнете ми със съвет, дали да рискувам?

  • 3 592
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 158
не бързай отиди и на друг лекар.тук явно става въпрос за пари.за първи път чувам за "елипсовиден таз".

# 46
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На същото мнение съм, както и повечето мами тук!
Отиди на някой друг независим лекар, направи си консултация, ако потвърди диагнозата - голям избор няма, но след като по медицински причини се налага секцио, защо се плаща???  newsm78

# 47
  • Мнения: 7 474
Тази докторка не работи в Св. София, има си частен кабинет и само ползва болницата .

# 48
  • Мнения: 1 910
Аз пък от сегашната ми гледна точка съвсем не бих искала да родя естествено. Бих си избрала секциото.

# 49
  • Мнения: 2 159
ох момичета, още не съм решила 100%, макар че ме записа за понеделник. отидох на друг лекар и разбира се той какво ли не ми каза, за да раждам при него, още повече ме обърка. мисля да отида и на друг в събота ако някой работи тогава де... макар че май няма да мога да се доверя на някой в последния момент, но пустия му страх е голям Embarassed

# 50
  • София
  • Мнения: 2 493
И моя съвет е да потърсиш мнение от още един специалист.Аз съм раждала в Шейново, доволна съм от д-р Заров.Не съм имала оговорка.Доволна съм много от д-р Бехтерева, само че тя не работи там, ако искаш координати пиши ми на лични.Успех и леко раждане! Hug

Моля не припарвайте до тая докторка (Бехтерева).  Изглежда много мила, но е такова подло същество. Излъга ме че имам хламидии и сега иска да ми маха бебето. След много малко ще пусна линк със темата ми, където подробно съм описала преживяването от последните ми 2 дена...

За секциото и изобщо избора ти няма да взимам отношение, защото си имам друго мнение Simple Smile

# 51
  • Мнения: 949
не бързай отиди и на друг лекар.тук явно става въпрос за пари.за първи път чувам за "елипсовиден таз".
Peace

# 52
# 53
  • софия
  • Мнения: 636
Здравей, причините ми звучат логично за секцио. Аз по принцип ще раждам с планово секцио - с ретинопатия съм и беба е голяма. Има обаче още нещо - хубаво си премисли нещата, защото някои доктори искат секцио, за да взимат пари - така че може и такъв момент да има. Потърси независима консултация, а ако се двуомиш между Шейново и Св. София - избирай Шейново. Света София не е от толкова висок клас болници, колкото Шейново, а освен това чувам, че са доста комерсиални. Не че в Шейново не взимат, но поне базата е ОК и докторите са добри. Аз лично се уговорих с лекаря - той ми следи бременността, наясно сме и сме се подготвили да му платим, въпреки, че ни е познат и няма да взима пари, но така работата е по-чиста - и за него и за нас. Няма нищо по-важно според мчен от спокойствието, защото пари така или иначе се изкарват, така че иди там, където в края на краищата ще се чувстваш сигурна.

# 54
  • Мнения: 7 803

Щом имаш възможност да родиш секцио, не се и замисляй  Blush

Напълно подкрепям Peace

с две ръце  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 5 606
АКо много искаш да родиш естествено, консултирай се и с друг лекар. Но това може да те обърка още повече. Аз бях като теб, много се чудех, не исках да се съгласявам за секцио, но накрая след като минах термина и така и нямах и най-малкия признак за раждане, се съгласих да ме оперират. Честно казано не е толкова страшно. На 5-я ден ме изписаха и още същия ден си изкъпах бебето и започнах да се грижа за него сама. Важното е да се раздвижиш колкото се може по-рано след операцията. 2 години по-късно родих пак със секцио и този път се възстанових още по-бъро. 4 часа след операцията вече обикалях отделението сама. Едно тежко естествено раждане може да ти причини много повече болка и травми. Всичко е строго индивидуално.  
  Съгласна съм! Ако има дори и най-малко съмнение роди секцио - не виждам нищо страшно в това! А възстановяването си зависи от самата теб - колкото по-рано се раздвижиш - толкова по-бързо се възстановявашл И мен ме изписаха на петия ден и вечерта си изкъпах бебчо сама!

# 56
  • София
  • Мнения: 298
barabana, какво реши? Всичко наред ли е?

# 57
  • Мнения: 2 159
здравейте момичета,
ходих и на друг лекар който ми каза че мога да родя нормално, но все пак не се реших да рискувам с непознат.
влезнах в болницата за секцио на 16-ти и се роди моята беба Heart Eyes много съм щаслива, оказа се че лекарката е била права Embarassed малката Ема беше омотана с пъпна връв и даже крачето и беше на възел вързано от нея Shocked лекарите казаха че не са виждали такова нещо.
сега всичко е наред, вкъщи сме си и едвам смогвам

поздрави на всички от нас Hug и определено човек трябва да има малко повече доверие в лекаря си

# 58
  • Мнения: 1 866
Да ти е живо и здраво бебчето и бързо възстановяване!  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 237
Честито !  bouquet
Толкова е сладка малката ! Heart Eyes
Добре че всичко е минало добре,бъдете здрави  и се радвайте на слънчицето си !!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт