Помогнете ми със съвет, дали да рискувам?

  • 3 573
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 159
Момичета много благодаря за пожеланията, много съм щастлива с моята Ема и не мога да и се нагледам Heart Eyes
много съм благодарна на всички мнения, които дадохте в моята тема, тогава бях ужасно уплашена и объркана имах нужда от вашата подкрепа и я получих  bouquet Така успях да огледам проблемът от всички страни и да не пропусна нещо, след което взех моето решение. Мисля че форумът е полезен именно за това, а не да налага някакво менение и решение.

още веднъж благодарности и поздрави на всички Hug

# 76
  • Мнения: 56
    Честито бебче!!!!!!!Да е живо и здраво,много да се обичате и радвате взаимно!!!!!!!!!!!!! Simple Smile

# 77
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да ти е живо и здраво бебчето и бързо възстановяване!  bouquet

# 78
  • Мнения: 3 506
Барабана, честита бебка! Много радост и щастие ви желая bouquet



"ако баба беше мъжка, щеше да е с дръжка" - има една малко вулгарна поговорка за прекалено много "ако"-та... Wink жената си пусна темата с ясни индикации за секцио, няма защо да умуваме на тема "ако нямаше такива".
не мисля, че за избор на метод на лечение трябва да се слушат анонимни писания по Интернет от неспециалисти. би било престъпно към собственото здраве, но все пак - всеки си има глава на раменете.

Jam, това пък какво беше? В светлината на цитираната поговорка предният ти коментар беше напълно излишен. Още повече, че според написаното тук това как се развили нещата е чиста случайност и не се дължи на компетентна лекарска намеса. Секцио заради диоптър? Елипсовиден таз? Облъчване на бебето с рентген? Ти къде тук видя увита пъпна връв? Ако изобщо е имало чак такова усукване...

А анономните писания по интернет са предотвратили или помогнали за разрешаването на не един и два проблема, затова и процъфтяват клубове, форуми и сайтове със здравна информация, какъвто е и този в аватара ти.

# 79
  • Мнения: 3 161
Ако изобщо е имало чак такова усукване...

И аз не бих могла да съм сигурна, ако не видя усукването с очите си - ако лекарите са усетили колебанието на майката за секцио, най-лесното е да измислят нещо подобно, за да си "вържат гащите". Така тя ще е спокойна, че е направила най-доброто и секциото е спасило детето. Но така или иначе, увещанията на гинеколожката за секцио по никакъв начин не включваха усукана пъпна връв; дори да е имало, е чиста случайност, че са направили секцио поради съвсем различни показания.

Все едно, важното е от тук нататък майката и детето да са добре, а следващото бебе дано да успее да излезе само през въпросния "елипсовиден таз" Wink

# 80
  • София
  • Мнения: 7 045
Честито бебче, да ти е живо и здраво!

# 81
  • Мнения: 8 505
Честито!  bouquet
Да ви е жива и здрава!
Възстановявай се бързо!

Общи условия

Активация на акаунт