Помогнете ми със съвет, дали да рискувам?

  • 3 579
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
4ESTITO i ot men   Hug 
byrzo vyzstanoviavane i ot tuk natatyk samo polojitelni emocii    bouquet
beba e mnogo hubava  Heart Eyes   pu pu pu

# 61
  • Мнения: 3 500
Честито! Радвам се, че си взела правилното решение и сега гушкаш това красиво бебенце.Да ти е жива и здрава!

# 62
  • Мнения: 816
Честито. Да ви е жива и здрава щерката и много да ви радва.

# 63
  • Мнения: 1 058
Честито да ти е живо и здраво. Аз също много се притеснявах от секциото, но и моя бебчо се беше оплел в пъпната връв трябва повече да вярваме.

# 64
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Да ви е жива и здрава малката красавица. Бързо възстановяване и   bouquet за мама.

# 65
  • Мнения: 1 209
еее, 4естито, скорошно възстановяване, за да се радвате пълноценно една на друга Simple Smile
да сте живи и здрави   bouquet

# 66
  • Мнения: 510
Честито!   bouquet
Всичко е добре, когато завършва добре. От тук нататък само положителни емоции с малката сладуранка.  Heart Eyes

# 67
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Причините които е изтъкнала лекарката ти ми се виждат много логични, но от друга страна логично е и това че тя може да не иска да я притесняваш посред нощ което може да се случи при нормално раждане. Моят лекар обаче от самото начало се опитва да ме овещае да родя нормално ако няма основателна причина за обратното, той ми каза: за мен е по лесно да ти направя секцио за 45 мин, отколкото да седя околу тебе за 4, 5 часа  -но по добре е да родиш нормално .
Аз съм на същото мнение и ако няма други проблеми мисля да родя нормално.

# 68
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Ооооо честито ,да ти е жива и здрава и много да те радва

# 69
  • Мнения: 1 416
Барабана, честито!  Heart Eyes   bouquet
Бъди спокойна и щастлива майка!
Желая на Ема здраве, смях и светлина! Щастлива съдба и необикновен живот...  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 274
  Честито   bouquet! Да ти е жива и здрава малката бебка и да порасне умна, красива и много, много щастлива   bouquet!

# 71
  • София
  • Мнения: 6 370
оказа се че лекарката е била права Embarassed малката Ема беше омотана с пъпна връв и даже крачето и беше на възел вързано от нея Shocked лекарите казаха че не са виждали такова нещо.
сега всичко е наред, вкъщи сме си и едвам смогвам

поздрави на всички от нас Hug и определено човек трябва да има малко повече доверие в лекаря си

а така. а представяш ли си, ако беше почнала да слушаш увещания по форуми да раждаш естествено, с тая усукана пъпна връв какво щеше да стане...
честита принцеска и поздравления за правилния избор!

# 72
  • Мнения: 3 161
а така. а представяш ли си, ако беше почнала да слушаш увещания по форуми да раждаш естествено, с тая усукана пъпна връв какво щеше да стане...
честита принцеска и поздравления за правилния избор!

Нужно ли е това? Ами ако нямаше никакви индикации за секцио и така или иначе беше почнала да ражда нормално? Нали за това са лекарите, като видят, че има някакъв проблем в хода на раждането, да могат да реагират. Или за всеки случай всички да почнем със секцио само, да не би да има някакъв такъв проблем? И в края на краищата момичето пусна темата именно за да събере мнения от различни гледни точки, и на базата на тях да направи своето решение. Така че не виждам защо да не слуша "увещания по форуми", и за едното, и за другото.

Честито бебе, barabana! Да ти е живо и здраво!

# 73
  • Мнения: 942
Честито бебе, barabana!  bouquet Да ти е жива и здрава и много да те радва   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 6 370
а така. а представяш ли си, ако беше почнала да слушаш увещания по форуми да раждаш естествено, с тая усукана пъпна връв какво щеше да стане...
честита принцеска и поздравления за правилния избор!

Нужно ли е това? Ами ако нямаше никакви индикации за секцио и така или иначе беше почнала да ражда нормално?
...
Така че не виждам защо да не слуша "увещания по форуми", и за едното, и за другото.

"ако баба беше мъжка, щеше да е с дръжка" - има една малко вулгарна поговорка за прекалено много "ако"-та... Wink жената си пусна темата с ясни индикации за секцио, няма защо да умуваме на тема "ако нямаше такива".

не мисля, че за избор на метод на лечение трябва да се слушат анонимни писания по Интернет от неспециалисти. би било престъпно към собственото здраве, но все пак - всеки си има глава на раменете.



Общи условия

Активация на акаунт